Kız Arkadaşım Beni Mi Hackledi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek
    mahzal bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

2.Bi çok kere çantasında flash bellek yakaladım.

ahahahahahahahahah hoca çok güldüm be :D

"oğğğğluummm çannntasından flash bellek çıkktıı laağğnn!!"

:D:D:D:D valla alınma hocam :D

aynen kardeş sanki ruhsatlı silah :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

git başka pcden şifreni değiş birisi feysbukumu hacklemiş yaz savcılığa gittim savcı bilgisayarını getir inceleyelim dedi dersin sonra IPden yakalayacaklar en az a6 ay ye falan biraz ayak yap, yaparsan tepkiyi söyle :D

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Bu nası başlık hocam :D

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    ibrahimeren bunu yazdı

git başka pcden şifreni değiş birisi feysbukumu hacklemiş yaz savcılığa gittim savcı bilgisayarını getir inceleyelim dedi dersin sonra IPden yakalayacaklar en az a6 ay ye falan biraz ayak yap, yaparsan tepkiyi söyle :D

hocam başka ülkede olduğum için böyle basit bir konudan polise falan gitmeyeceğimi bilir.Sonuçda ortada para çalınması falan yok :D

Pcye tekrar format attım bu arada 1 hafta önce :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Yahu dostum..

Dedik sana bi keylogger kur bilgisayarına, programıda söyledik. Al bak bi daha verim;

http://tbt.rakkoc.com/kazasker1/PR/1.rar

Sen hala olayı çözemedinse sölenecek bişey yok artık..

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

abi bu whatsappdı facebookdu viberdi ottu boktu mobil telefonlarda herşey acan artık. bide bu facebook'un hareketler dökümüne eklediği searchhistory kayıtlarıda benim başımı yaktı. yengeniz filan kızı facebookda arayıp profilinde gezmişsin dedi lan bana :| nerden öğrendiğini bulana kadar elli tane takla attım

edit: bir de kişiyi belli listelere ve sınıflandırmalara tabi tutma imkanı sağlıyor facebook. bu sayada mesela bir aile bireyini ya da arkadaşını her adımını takip edebiliyorsun hemen. tak bildirim düşüyo tak bildirim düşüyo. sen face'de gezinip o duvar senin bu duvar benim muhabbeti kaynatıp ertesi gün neler yazdığının yarısını unutmuş oluyorsun bile, ama awratlar unutmuyor o gece hepsini not edip birleştirip sana senaryoyu yazıyor amk.

höh ne dolmuşum lan

kapatın facebook macebook sosyal medya şeytan icadı imana gelin lan 

ayığ olun kendinize :D

kurdo tarafından 06/Şub/13 06:01 tarihinde düzenlenmiştir

kendinize ayığ olunuz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Yahu dostum..

Dedik sana bi keylogger kur bilgisayarına, programıda söyledik. Al bak bi daha verim;

http://tbt.rakkoc.com/kazasker1/PR/1.rar

Sen hala olayı çözemedinse sölenecek bişey yok artık..

Hacı ben format attım suan bi problem yok.Kızın bilgisayarına keylogger kurmama gerek yok.Kaldı ki ben artık içinde log kelimesi geçen hiçbir programı kullanmak istemiyorum paranoyak oldum :D

Boşa konuyu uplamayın beyler format attım bitti artıkda önlemimi alıyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

ne yani başkasını mı hackleseydi?

. . .. . ... .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

kardeş kızların çoğu level atladı yavaş yavaş yetişiyorlar html grafik vs. konusunda . 

boş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek

Aynı olay benim başımda da var, Ev arkadaşım benim laptopu 15-20 dk lık ödünç almıştı sonra aradan 3-4 gün geçti benim kimle ne konuştuysam ilk cümlelerini okumaya başladı. Ama o vallah billah ben program filan atmadım diyor. Benim iPhone de bir uygulama var kimin facesini sölesen hemen konuşmalarını bulurum diyor ben kesinlikle inanmıyorum. Şimdi Yukardaki yorumlara göre Zamena Anti Logger + Avira + Emsisoft Emergency Kit kurdum. Sizce bu elemanı dövmeli miyim ?

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
Toplam Hit: 17307 Toplam Mesaj: 133