folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Klasörün Kopyalanmasını Engellemek Fakat Çalışmasını Engellememek,Çözene 1 GB Host.

Klasörün Kopyalanmasını Engellemek Fakat Çalışmasını Engellememek,Çözene 1 GB Host.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

şöyle bir sorunum var bir adet klasörüm var bu klasörün kopyalanmasını engellemek istiyorum fakat kullanıcı normal işlevlerini yapabilsin.

olayı detaylandırırsak counter strike oyununa harita yaptım bununla ilgili çok güzel bir projem var fakat klasörün kopyalanmasını engellemem lazım neden ? : çünkü haritayı kopyalayamasın aynı zamanda kullanıcı normal oyunu oynayabilmeli.

makineler bana gelecek yani kendi iş yerimde yüklemeleri yapacağım bu yüzden her türlü tavsiyeye açığım klasör şifreleme olayı bana çare olabilirmi ? , aklıma aslında bir hesap açıp ona sadece okuma izni vermeyi düşündüm şahsen ama oda sıkıntılı iş adam administratordan şifreyi kırıp  hesabı fulleyip alabilir klasörü yardım ve önerilerinizi bekliyorum :D

sorunumu risksiz %100 çözene 1 GB PHP host beleş vereceğüm hatta domain bile verebilirim psikolojik durumuma bağlı :) isterse tabi. 

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blitz
    Blitz's avatar
    Erkek

onu yapsan da kolayı var hacım zira bizim orda bi internet cafenin ağında filmler vardı okuyabiliyordun ama kopyalayamıyordun ben de sağ tıkla arşive ekle şeklinde winrarla çekiyordum yani :D

validen
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Sağ tıkla dosyayı gizle :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

yapmayın gençler yapmayın :D karamsar olmayın bulacağız bir çaresini :)

cd bozma proğramları var acaba öylemi yapsam diyorum yine kopyalanır sanırım :S

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

klasörü komple 1 exe haline getiremezmiyiz ?

hatta exe haline getirip bilgiayarın anakart seri nosu veya hdd seri nosu ile kontrolünü falan yapabiliriz başka hdd de çalışmaz falan ? :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygusal_serseri
    duygusal_serseri's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------

hatta exe haline getirip bilgiayarın anakart seri nosu veya hdd seri nosu ile kontrolünü falan yapabiliriz başka hdd de çalışmaz falan ? :D

olm sen yapamadıysan bizim ilçe sınırları içinden çare bekleme emi:)

hani baharlarda sen gelecektin..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

duygusal_serseri bunu yazdı:

BuZuL bunu yazdı:

olm sen yapamadıysan bizim ilçe sınırları içinden çare bekleme emi:)

yok ilçede yapabilecek babayiğit yok zaten onuda başka bir projem var onun için lazım hacı :) sadece ilçe bazlı düşünmüyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

konuyla alakasız ama bant nekadar veriyon

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Facebook
    Facebook's avatar
    Erkek

programlamayla çözersin işini

sadece okuma yapan bir program yazarsın web sitesi gibi düşün

ben serverıma .asp .php atarım fakat sen kodları değil kodların çağırdığı içeriği görürsün

sende anca böyle bir sistem ile çalışabilirsin

bir arayüzü olur kullanıcının o arayüz ile erişir sadece başka erişim olanağı vermezsin

hdd de o dosyalar olduğu sürece ulaşılabilinir o dosyalara inat eden adam dos ile bile kopyalar

evet facebook adminiyim, 300 tl den aşşa profil kapattırmak için mesaj atmayın lütfen.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Kasalardaki RW ları sök USB portlarını çıkart kesin çözüm :D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Facebook
    Facebook's avatar
    Erkek

JackDaniels bunu yazdı:
    Kasalardaki RW ları sök USB portlarını çıkart kesin çözüm :D

nete upload eder, cd ye çeker, kasayı açar usb yi takar, hdd yi söker evine götürür, yeterki iş inada binmesin :D

evet facebook adminiyim, 300 tl den aşşa profil kapattırmak için mesaj atmayın lütfen.
Toplam Hit: 9727 Toplam Mesaj: 52