folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Klasörün Kopyalanmasını Engellemek Fakat Çalışmasını Engellememek,Çözene 1 GB Host.

Klasörün Kopyalanmasını Engellemek Fakat Çalışmasını Engellememek,Çözene 1 GB Host.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

şahane bir konu olmuş;

böyle bişey banada lazım, benimde aklıma exe olayı geldi. (benim nedenim biraz daha farklı).

m'l_ty!da (simgeler yerine "a" harfi gelecek) firmada inşaat müh. olarak çalışıyorum, mimarlar vs... de var büroda.

bizim mimarların hazırladığı binaların taşıyıcı sistemini vs... belirliyorum ben.

projelerimiz belediyeye onaylanmaya götürülüyor (hem dijital ortamda hemde ozalit olarak).

ve belediye kendi arşivini oluşturuyor, arşiv oluşturması zerre umurumda değil ama

bizim çalışmalarımızı millete veriyorlar, el alemin yaptırdığı binalar genellikle bizim tasarımlarımız.

sadece bir kere çalışıp kendini silecek bir exe düşünüyordum ben (projelerimiz dwg).

firmadan bi kaç kişi karşı çıktı, belediyedeki hıyarlar, sürekli aç/kapa (yemek,çay,wc...) yapıyor dedi.

autocad de böyle birşey var mı_?

trojan düşünüyorum şimdilik.

bilgim olsa authenticator olayına girmek isterdim. ama dosya açıldıktan sonra "save as" diyerek yine götürürler projeyi.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

mantıken şu deiğilmi

kullanıcılar map ı kendilerine çeker kullnıcıların counteri map ı tanır öyle oynarlar

eger şöyle bir komut verdirebilirsen oyunu kpatıktran sonra silinsin diye kullanıcıya

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek
    http://armariuminfragilis.com/

1 GB Alan 5 Gb BWydi demi :O :D

!!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Şunu bilmelisin, sadece amatörleri kopyalamasını engelleyebileceksin. Çünkü gönderilen veriler her türlü kaydedilebilir, parça parça göndermek geldi aklıma bu da sadece kopyalama sürecini uzatacaktır. :)

Sadece bi imza..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

neyse olmadı bende aynı dosyadan 100.000 adet oluştururum :D içinde arasın dursun kim alacaksa :)))) birkaç ince ayar yaparım tamamdır.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

dosyanın uzantısını sen belirliyorsan o uzntıyı okuyan bi program yaz. programa standart key sisteminin yanında anakart ve hdd serinosuna göre makinaya özel şifreleme yap. ayrıca uzantıyı okuyan programın kütüpane dosyalarını şifrele ve bu şifrlemeyi yine hdd ve anakart seri nosuna bağlı olarak sadece yaptığın programın okumasını sağla, ayrıca son şifrelemeyi senin atadığın keye bağlı olmasını sağla (böylece sistem şifresini kırsalar bile aynı dll'ler gerekecek).

Bu önerim büyük itimalle tek işe yarayan olacaktır. yüklediğin makineye (eğer pc ise) usb'li mikroçipli bir makine yap mikroçipin içinde şifreli bir dosya bulunsun ve bu şifrede üstteki şifrelerin kotntrolüne bağlı olsun dosyanın okunması istediğinde çipe bağlı anahtar açılsın ve makine şifreli dosyayı yollasın, program şifreli dosyanın içindeki şifryle devam etsin...

Bu sistmi kırmak için harcayacağı zaman ve para yerine yenidn aynısını yapması daha kolay olur sanırım :)

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

way mk, biz oyunu zor kuruyoz millet neler yaparmış daaa! 

dolmuşta para uzatmamak için ölü taklidi yaptım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

kafkafkaf bunu yazdı:
    -----------------------------

dosyanın uzantısını sen belirliyorsan o uzntıyı okuyan bi program yaz. programa standart key sisteminin yanında anakart ve hdd serinosuna göre makinaya özel şifreleme yap. ayrıca uzantıyı okuyan programın kütüpane dosyalarını şifrele ve bu şifrlemeyi yine hdd ve anakart seri nosuna bağlı olarak sadece yaptığın programın okumasını sağla, ayrıca son şifrelemeyi senin atadığın keye bağlı olmasını sağla (böylece sistem şifresini kırsalar bile aynı dll'ler gerekecek).

Bu önerim büyük itimalle tek işe yarayan olacaktır. yüklediğin makineye (eğer pc ise) usb'li mikroçipli bir makine yap mikroçipin içinde şifreli bir dosya bulunsun ve bu şifrede üstteki şifrelerin kotntrolüne bağlı olsun dosyanın okunması istediğinde çipe bağlı anahtar açılsın ve makine şifreli dosyayı yollasın, program şifreli dosyanın içindeki şifryle devam etsin...

Bu sistmi kırmak için harcayacağı zaman ve para yerine yenidn aynısını yapması daha kolay olur sanırım :)

:)) farkı bir exeye sallarız ama counter strike de çalışması lazım farklı exede işime yaramaz benim.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Bu şekilde yapacağına cs yi d ye kur direk harddiskin d bölümüne şifre koymayı dene hiç degilse.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

JackDaniels bunu yazdı:
    Bu şekilde yapacağına cs yi d ye kur direk harddiskin d bölümüne şifre koymayı dene hiç degilse.

her seferinde şifre ister şifreyi verdikmi ne anlamı kaldı ? :D

Toplam Hit: 9726 Toplam Mesaj: 52