Klozete Götüm Sığmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Arkadaşlar bir klozet var, klozete götüm sığmıyor, musluğu berbat plastik, su açısı ayarlanmıyor.
    Önden arkadan kısa, deliği küçük. İsabeti zor. 

Bana musluğu ayarlanabilir, oturma alanı geniş bir klozet veya kaliteli, bu iş üzerinde arge yapan bir marka önerir misiniz ?

Klozet yüzünden tuvalete gitmek istemiyorum aq

Birde mevcut klozet duvara asmalı. Bu klozeti sökmesi-takması kolay olur mu ?

Reklamı veren google da kendini övdürmüş. Hangi marka alsam bilmiyorum.

Ürün linki paylaşırsanız direk alayım.

not: şişman değilim, klozet küçük

Teşekkür ediyorum.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Maşallah hocam gurbetçi bavulu gibi popişin varsa normaldir ama şimdi g*t uzmanları çıkıp güzel birşey önerir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    KaptaN bunu yazdı

Maşallah hocam gurbetçi bavulu gibi popişin varsa normaldir ama şimdi g*t uzmanları çıkıp güzel birşey önerir.

Hocam 75 kiloyum, 190 boyum. Şişman değilim, hatta boy kilo oranıma göre zayıfım herhalde.

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

Hocam 75 kiloyum, 190 boyum. Şişman değilim, hatta boy kilo oranıma göre zayıfım herhalde.

popini fat sınıfına giriyorsun o zaman hocam.

düşünelim ne yapılabilir: daha büyük bir klozet ve kapak alınabilir, mesele sadece açı ayarıyla bitecekse taharettin keykubatın borusunu değiştireceksin, o açılı zımbırtı boru ile birlikte satılıyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

hiç uğraşma . düzgün bi nalbur yada malzeme deposuna git

taşı beğen . montaj ücretli fiyat iste  . 

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Taht mı  olm bu, ateş edebıl yeter.

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

bi ara hatunun hipi arkadaşlarının önerdiği otele gittik. otelin girişte "biz size konfor vaad etmiyoruz, huzur vaad ediyoruz" yazıyodu. aha dedim yarağı yedik

bi gittim oda diye verdikleri çadırımsı şeye, müridin dediği gibi çocuk klozeti var bildiğin. ben de şişman biri değilim (170, 70kg) ama sığamıyorum, ayakkabı atsan girmez kücücük bişey amk.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

bi ara hatunun hipi arkadaşlarının önerdiği otele gittik. otelin girişte "biz size konfor vaad etmiyoruz, huzur vaad ediyoruz" yazıyodu. aha dedim yarağı yedik

bi gittim oda diye verdikleri çadırımsı şeye, müridin dediği gibi çocuk klozeti var bildiğin. ben de şişman biri değilim (170, 70kg) ama sığamıyorum, ayakkabı atsan girmez kücücük bişey amk.

Huzura erebildiniz mi bari?

###########

Klozetin kapağını değiştirmeyi dene hocam.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Yıllar önce bir yazı okumuştum, göğüs ve kalça bölgesi okşadıkça büyüyormuş, tokatladıkça küçülüyormuş, hiç tatbikini yapmadım gerçek olabilir mi acaba.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

https://www.kale.com.tr/tr/urun-list/urun/kale_banyo/seramik_saglik_gerecleri/klozetler/babel_universal_klozet_takimi310200100017

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Var öyle dandik klozetler. Allah yardımcınız olsun. Allah başka dert vermesin. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 3297 Toplam Mesaj: 44
klozet götüm sığmıyor