Klozete Götüm Sığmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

klozete gelelim bence sporcu tuvaleti kuşkondu alaturka olmalı. martı gibi yukarıdan bırakıp hızla öne adım atıcaksın ilk zamanlar ıslanabilirsin zaman içinde bir çeviklik kazanılır bence.

kuşkondu alaturka nasıl oluyor ya google görsellderde aradım valla

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

klozete gelelim bence sporcu tuvaleti kuşkondu alaturka olmalı. martı gibi yukarıdan bırakıp hızla öne adım atıcaksın ilk zamanlar ıslanabilirsin zaman içinde bir çeviklik kazanılır bence.

kuşkondu alaturka nasıl oluyor ya google görsellderde aradım valla

fas alaturka da denir ama bizde bu kuşkondu alaturkadır

bu da moderen alaturka bunu lüks 2 3 yerde anca görürsün. sırtını iyice yanaştırıyorsun merkeze.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

Bizim klozet de sifona çok sert basınca su veriyor, verdiği su ise sadece su bataryasının önünde, yani yuvarlak şekilde değil. Diğer yerlere ayrı su tutmak zorunda kalıyorsun ben de bu yüzden hiç giresim gelmiyor.. 

Klozet hakkında kullanıcı deneyimi istiyorsunuz :) 

Bizim klozet var ama önermem öne gidersem ancak sığıyorum yoksa o su musluğunun üstüne geliyor. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Geçenlerde bi tesisat işi vardı hazır el değmişken klozeti de değiştireyim dedim, NORM marka bi klozet aldım. Fena değil ama biraz küçük gibi geldi. Favorim KALE nin yaptığı klozetler adamlar işi çözmüş

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkstar
    turkstar's avatar
    Erkek

50 kilo  insanlara göre ayarlanmiş klozetler var malesef  asma klozetlerin çoğunluğu öyle

sağlik ve zaman kıymeti çok önemlidir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Odam kireç tutmuyor mq bu ne hahayt. Güldüm. Thank you. Çözüm bulmanız ve kalıcı olması dileğiyle...

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek
    akmarky bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    akmarky bunu yazdı

kanka önce git tekzene koçtaşa bi otur vilada sopasıyla bi açı al bacak arandan derim boy kilo normal çünkü vucut yapısıyla alakalı demek ki geçmiş olsun bol şans

vileda sopasıyla açı nasıl alınıyor? otururken bacak arasından tuvalete mi sokacak, yoksa oturken sopayı yandan ne yapacak? nasıl olacak?

bacak arasından knk otururken sopa deliğe geliyor mu gelmiyor mu

Tablo adı:klozete götüm sığmıyor

Beni mazur görün sabah sabah yarıldım gülmekten Bu şaheserleri duvara asacam bir kaç gun

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    akmarky bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    akmarky bunu yazdı

kanka önce git tekzene koçtaşa bi otur vilada sopasıyla bi açı al bacak arandan derim boy kilo normal çünkü vucut yapısıyla alakalı demek ki geçmiş olsun bol şans

vileda sopasıyla açı nasıl alınıyor? otururken bacak arasından tuvalete mi sokacak, yoksa oturken sopayı yandan ne yapacak? nasıl olacak?

bacak arasından knk otururken sopa deliğe geliyor mu gelmiyor mu

sopa deliğe gelmiyorsa tuvalet küçük almıyoruz şeklinde mi? mantıklı, peki bunu yaparken önce klozet kapağını da takması gerekir mi? klozet kapağı takınca çap küçülüyor sanki!

kapaklı dene kapaksıza her türlü sığarsın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Asdfghjkli :))

Gülmeyin amk, bu derdi yaşamayan bilmez, aynı sorun bende de var. Sırf bu yüzden ev alırken alaturka + alafranga kombosu evi seçmeme sebep oldu. Klozete sıçmaktansa dağda tepede bayırda çömelip doğayla başbaşa kalmayı yeğlerim. :)

Çözümü bulduğunda paylaşır mısın hocam, ek olarak alafrangadan alaturkaya dönüşüme de bakabilirsin.

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Abı ben de farklı bakayım az , götü küçültmek gerek belkı?

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 3357 Toplam Mesaj: 44
klozet götüm sığmıyor