folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpeğim Ölmek Üzere Lütfen Yardım.!

Köpeğim Ölmek Üzere Lütfen Yardım.!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    sütü içmeye başladı fakat hala mamasını yemiyor.bir de hala uyuyor.bi sıçtı batırdı ortalığı sonra tekrar yatağına kıvrandı.üstünü falan örttüm bekliyorum.bütün gün uyudu ve hala uyuyor.inşallah geçer...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oktaysecurity
    oktaysecurity's avatar
    Erkek

ayrıca senin ilginde köpeği öldürcek. Hocam merak etme vitamin hapları ile inşallah kendini toparlar.

Sade Üye
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

geçmiş olsun abi,

allah acil şifalar versin 

çocuktum,büyüdüm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

köpeğinde gençlik hastalığı olma riski yüksek başka bir veterinere götürerek gençlik hastalığı olup olmadığı hakkında soru sorabilirsin, gençlik hastalığının tedavisi zor ve uzundur. copünün faşist marcosu hastalığı yenmişti inşallah senin hayvanında gençlik hastalığı cıkmaz ama belirtiler onu gösteriyor gibi, yinede sen bi veterinere git derim.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    Stifler bunu yazdı:
    -----------------------------

köpeğinde gençlik hastalığı olma riski yüksek başka bir veterinere götürerek gençlik hastalığı olup olmadığı hakkında soru sorabilirsin, gençlik hastalığının tedavisi zor ve uzundur. copünün faşist marcosu hastalığı yenmişti inşallah senin hayvanında gençlik hastalığı cıkmaz ama belirtiler onu gösteriyor gibi, yinede sen bi veterinere git derim.

hocam gençlik hastalığı olsa da iğne vurulursa ölürmüş.çok zayıf hayvan.amkdumunun çocukları nasıl baktıysa köpeğe bi deri bi kemik.

ayağa kalkınca ayakları birbirine değiyor.o derece yani zayıf yani...

antibiyotik hapı vermiş veteriner aradım demin.bir de parazit aşısı yapmış.öteki yaptığı aşı da iştah açıcıymış sanırım..

yarın başka bir veterinere götürücem...

edit : Şimdide ağzından beyaz beyaz köpükler çıkarmaya başladı. kusuyor mu ne yapıyor anlamadım.. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı:
    Stifler bunu yazdı:

hocam gençlik hastalığı olsa da iğne vurulursa ölürmüş.çok zayıf hayvan.amkdumunun çocukları nasıl baktıysa köpeğe bi deri bi kemik.

ayağa kalkınca ayakları birbirine değiyor.o derece yani zayıf yani...

antibiyotik hapı vermiş veteriner aradım demin.bir de parazit aşısı yapmış.öteki yaptığı aşı da iştah açıcıymış sanırım..

yarın başka bir veterinere götürücem...

edit : Şimdide ağzından beyaz beyaz köpükler çıkarmaya başladı. kusuyor mu ne yapıyor anlamadım.. 

veteriner arkadaşın seni yanlış bilgilendirmiş, gençlik hastalığında hayvana yapılan bi aşı sonrasında ortaya çıkma ihtimali yüksektir. gençlik hastalığı hayvanı en zayıf anında yakalar ve dahada zayıflatır, yüksek ateş kusma halsizlik belirtileridir. hayvanı aldığın arkadaşına hayvanın annesini emme süresini sorarsan daha fazla yardımcı olabilirim.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Hoja golden cok hassas köpektir.. hemde cok.. evcildir.. ona öyle bir bakman lazım ki .. o gittidiğin veterinerım dıye gecınen kisi köpeğe pek ümit bağlama diyorsa onunda amkoyim ben.. yawru köpek mama yermi be hoja.. o köpegı besleyecegın sey süttür.. sütü kuy yarı yarıyada suyla karıştır.. yesin.. saf süt verırsen yine hasta edersin. İST isen köpegımın vitamın hapları,tüy geliştirme haplarıi,5 kg egıtım maması bunları verebılırım .. bende GSD kurt um var 1 yaşını gectı hıcbırıne gerek kalmadı artık ısteyen varsa verebılırım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerali
    omerali's avatar
    Erkek
    kardes geçmiş olsun...öncelikle köpeğin üstünü fazla örtme.. zaten ateşi vardır... bırak uyusun...yemek deilde su içirmeye çalış...benimde köpeğim 3-4 gün ölü gibi yatmıştı sonra iyileştii... veterinrlere çokta güvenme deişik veterinerlere götür...geriside allaha kalmış... tekrar geçmiş olsun...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

gözleri sulanıyormu. elinle derisini çekip bıraktığında derinin şekli nasıl oluyor. ishal neyin varmı onları yazarsan...

birde, veterinerin verdiği ilaç isimleri..

gençlik hastalığı olsa, veterinerin ilaç vereceğini sanmıyom.

yalnız kalınca strese girmiştir+dışarda kalınca beyin mmcklaması geçirmiştir;P

anlattığına göre iyileşmeye başlamış.süt içiyorsa sütüne çayşekeri at .

birazda tuzlu su içirsen fena olmaz.bir çimdik tuz yarım çay bardağı tuzda erit içir işte.çorba içirmeye çalış.mamayı sktr et.et suyu koyma. mercümek corbası fln içir.

ama dediğim gibi veterinerin verdiği ilaçları bir yaz bakalım.

.yine de burdaki insanların sana moral vermekten başka yapabileceği pek bişey yok.

edit: ha bide iğne için hergun veterinere gidip para verme. resmen soyuyorlar. iki parmagınla baldırını avuçla.kaç cc yapılacağını öğrendikten sonra iğreyi ora batır ilacı sık bitti=) ama söylediim gibi.

genclik hastalıgı değilse..ilaçlarıda yaz bakalım. olmazsa veteriner efendiye serum yaptırırsın.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

Martech bunu yazdı:
    Hoja golden cok hassas köpektir.. hemde cok.. evcildir.. ona öyle bir bakman lazım ki .. o gittidiğin veterinerım dıye gecınen kisi köpeğe pek ümit bağlama diyorsa onunda amkoyim ben.. yawru köpek mama yermi be hoja.. o köpegı besleyecegın sey süttür.. sütü kuy yarı yarıyada suyla karıştır.. yesin.. saf süt verırsen yine hasta edersin. İST isen köpegımın vitamın hapları,tüy geliştirme haplarıi,5 kg egıtım maması bunları verebılırım .. bende GSD kurt um var 1 yaşını gectı hıcbırıne gerek kalmadı artık ısteyen varsa verebılırım..

hocam yavru köpek maması aldım.ismi eukanuba.pastorize süt koyuyorum fark eder mi? bir de tek başına süt yeterli mi? başka bir şey yemiyor çünkü.

omerali hocam, aynı dediğin şekilde ölü gibi yatıyor.yarın başka veteriner deniyeceğim.inşallah iyileşir ya.annemde hiç istemiyor evde köpeği.herşey üst üste gelio a.q 

Toplam Hit: 14309 Toplam Mesaj: 57