folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpeğim Ölmek Üzere Lütfen Yardım.!

Köpeğim Ölmek Üzere Lütfen Yardım.!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

thecoltfir£ bunu yazdı:
    -----------------------------
    kanka gercekten uzuldum o duyguyu yasıom suan aq benım boyle cok kopegım öldü helede labrador seninki inşallah ölmez.golden yalnız kaldıgında uyur bundan korkma kanlı ishal varsa işin kötü hemen veterinere götür bide goldenlerın bunyesı dusuk ınşallah distemper olmamıstır. bıras ıyı oldugu zaman bıde yavru oldugu ıcın enerjısını boşalt gözünden yaş geliyosa sevgi ver okşa felan http://www.havhav.com/forum/viewtopic.php?p=308112&sid=64c6fdb6098ab44b3495c1e534aee97c burda belkı ısıne yarar bısey cıkar

enerjisi yok ki abi boşalsın.. çok durgundu ve sürekli uyuyordu.bugün bi 2 saat falan yeşilliklerin üzerine koydum biraz gezindi ama sonra oturdu-yattı hep öyle bekledi.arkadaş çok iyi anlıyor köpeklerden ve kızımın durumu baya iyiye gidiyormuş :) son ishalinde kan çıkmamış ve 3 gündür yediremediğim mamayı şuan yiyormuş.iyileşeceğe benziyor :)

kanlı ishal ve bronşit hastalarını mutlaka forumda araştıran arkadaşlar olacaktır.onlar için tek söyleyeceğim(veterinere gitmeleri dışında) :

gidip bir üzüm sirkesi alıp köpeğe zorla içirin(çok az). sonra etrafa çişini ve kakasını yapacak(kusabilirde).hemen ardından bir çay kaşığı kahve(toz halinde) ve limonu karıştırıp yine zorla içirin.eğer limonunuz kalmamış ve yakınlarda alacak yerinizde yoksa çay+nescafe+ekmek(çok ince ince koparılmış) köpeğe yedirin(tam hatırlamıyorum ama sütle de karıştırmış olabiliriz).sonra da yeşilliklerin ortasına salın.ot yerse çok iyiymiş.benimki yemedi o ayrı dava:)8 saat falan baya bi yemek yedi ve sıçmadı.en son sıçtığında da kan yokmuş işte:)henüz sağlığına kavuşmadı ama baya bi gelişmeler var..

sirke : o an midesini boşaltması için.kusma, çiş ve kaka yoluyla..(sanırım parazitlere de zararı dokunuyormuş)
    limon+kahve : insanlarda da bilindiği üzere ishali engellemek için..
    ot : köpeğin bağışıklık sistemini güçlendiriyormuş. 

ve bunlardan biri 1 saat içinde iştahı açıyormuş ama hangisi bilmiyorum.. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek
    hadi bakalım hayırlısı kardeşim inşallah kötü bi şey olmaz :)

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redfox
    redfox's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    La bırak ölsün insanlar ölüyor kimsenin umurunda değil senin köpeğin ölüyor vah vah derde bak

Tahribat Din işleri Sorumlusu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    redfox bunu yazdı:
    La bırak ölsün insanlar ölüyor kimsenin umurunda değil senin köpeğin ölüyor vah vah derde bak
    tahribat din işleri sorumlusu bunu derse...hione sevgisi olmalı insanda  inşallah iyileşir

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    nedir son durum
    yaşıyormu yoksa öldü mü?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    redfox bunu yazdı:
    Hocam sende haklısında, insanlar Zındıklıklarından dolayı ölüyorlar, Rahat durmazlar bi türlü, elinde direksiyon yola çıkar içki içer ölüme sebebiyet verir, ne biliyim her bi bok karıştırır ölmek için, ama Hayvanlar öylemiler, Onlar çok masum şeyler. Bu arada Köpek Fobimde var buna rağmen severim kerataları. :))))

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 14307 Toplam Mesaj: 57