folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Korsan Film Dizi İzleyenler Belirlenip İnternet Abonelik Leri İptal Edilecek !Korsan Film Dizi İzleyenler Belirlenip İnternet Abonelik Leri İptal Edilecek !

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  acikistihbarat
  acikistihbarat's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Mart/2009
  Erkek

  tamam korsan film dizi izlemek suç, kabul ediyoruz da ekonomik açıdan düşünecek olursak sınırsız kaynak oluyor yani tüketildiğinde stok azalmıyor aynen yerinde kalıyor. ayrıca devlet korsan elektrik kullananlardan bırakın ücret tahsil etmeyi onlara hiç bir yaptırım uygulayamıyor. hapse bile girmeyip üstüne üstlük kaçak korsan kullanmaya devam ediyorlar. elektrik kıt kaynak yani tüketildiğinde geriye kalan azalıyor. bu açıdan bakıldığında korsan film izlemek çok çok hafif kalıyor. e bu kadar hafif bir suçun cezası nasıl oluyor da kaçak elektrikten daha ağır oluyor ? çok orantısız. 

  devlet böyle şeylerin peşinde koşacağına halkın gelir durumunu yükseltse elbette para harcayacak herkes. düşünsenize aylık 5-6k ya da daha fazla geliriniz var. korsan izleyip riske girmekle mi uğraşırsınız parasını verip netflix blutv üyesi olarak mı izlersiniz ? zaten netflix ya da blutv ye üye olmak için çok zengin olmak ta gerekmiyor. devlet önce halkın ekonomik durumunu düzeltip korsana meyletmeyecek görgü ve kültür düzeyinde eğitim verirse sorun çözülür.en pahalı benzini en pahalı elektrik doğalgaz ve interneti millete dayarsa bu korsana daha çook rağbet olur.

 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  İnce Memed
  ComputerWolf
  ComputerWolf's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 26/Mart/2003
  Erkek

  Fransa'da siktiklerini biliyorum. Once eve mektup gonderiyorlar korsandan dolayi, ozellikle torrent. Tekrarlarsan opucuk :D

   

  ComputerWolf tarafından 03/May/17 20:24 tarihinde düzenlenmiştir

  Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Atlas
  Atlas's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Ağustos/2012
  Erkek
  Gözdağı seansı

  -
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Bilirkişi
  mkyb
  mkyb's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Mayıs/2011
  Erkek

  Yurtdışı örneği verilmiş. Evet AB üyesi ülkelerde ceza var ama şöyle. Sadece torrente ceza var. Şöyle ki siz torrentte dosya indirirken ister istemez seed ediyorsunuz yani indirirken paylaşıyorsunuz. Ve bu ülkelerde korsan paylaşım suç. Ha yurtdışında yaşayan adam ne yapıyor ? Gidiyor aylık 5-10 euro verip seedbox alıp keyfine bakıyor. Yabancı torrent sitelerinden indirme yaparken seed edenlere bakın hep Almanya, Fransa vs ülkelerdir. 

  Hatta İsviçre bu konuda en rahat ülke. Korsan film indirmek serbest. Tabi filmi ticari olarak kullanmayıp kendiniz izlemek için indiriyorsanız.


  Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2021 Talihlisi
  dcpromo
  dcpromo's avatar
  Kayıt Tarihi: 05/Nisan/2017
  Erkek

  25+ Milyar Dolar ı suriyeliye degilde Türke harcasalardı herkes parasini verip izlerdi. Akrabalarini ise aldirmak icin s*kten b*ktan birim kuruyorlar. 

  Pirates Killer Team oooovv yeahhhh. 

  At kafalari ...


  next next next install
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  SENAR1ST
  SENAR1ST's avatar
  Kayıt Tarihi: 15/Mayıs/2016
  Erkek

  Korsan bence devletin göz yumması gereken bir şey halkınının gelişimini istiyorsa. Günde 1 film izleyen işçiside, memuruda, öğrenciside sinemaya haftada 1 anca vakit ayırabilir, yabancı diziyi zaten sil komple. Millet Türk tvsi izleyip zeka geriliğimi yaşasın istiyolar, polat alemdarla yek vücut olup adammı vursun istiyolar? 

   

  SENAR1ST tarafından 03/May/17 21:13 tarihinde düzenlenmiştir
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  murdery
  murdery's avatar
  Kayıt Tarihi: 15/Aralık/2010
  Erkek

  site yasaklamak daha kolay aslında bir de onu deneseler keşke

   

   

   

   

   

   

   

  pardon onu senelerdir yapıyorlardı


  BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  baracuda81
  baracuda81's avatar
  Kayıt Tarihi: 28/Aralık/2009
  Erkek

  Kaçak elektriğin önüne geçtiler internetten film - dizi izleyenler kaldı

 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  futurist
  futurist's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Ocak/2014
  Dişi
  Kaan bunu yazdı
  nurulmac11 bunu yazdı
  yunusdogan bunu yazdı

  alın alın gençlerin elinden herşeyi alın. sonra gidip pkk'ya it olsunlar.. 

   

  film indiremeyince dağamı çıkacaz mk :D

  Bak neler yapamıyoruz söyleyim,

  amazondan, ebay'den alışveriş yapamıyoruz,

  booking'den otel rezervasyon yapamıyoruz,

  akşam 10dan sonra alkol alamıyoruz,

  paypal kullanamıyoruz,

  bitcoinin içine sıçtılar,

  wiki kullanamıyoruz.

  film, dizi de sike geldi...

  LOADING..

  kuzey kore  loading.......

  en iysimi biz evlendirme izleyelim. onların istediği bu sanırım


  Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Bilirkişi
  mkyb
  mkyb's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Mayıs/2011
  Erkek

  Telif işi ABD'yi denetimine almış bir takım güçlerin en çok kafayı taktığı meseledir. 2000'lerin başında az daha Rusyaya dalacaktı herifler bu işler yüzünden. Putin yoktu Boris Yeltsin denen ayyaş, batı maşası herif kendi vatandaşına adeta savaş açarak Rus korsan sektörüne darbe vurdu. İşin merkezi güneydoğu asyaya kaydı bir süre. 

  Benzer bir şekilde Bulgaristan'a da çöktüler adeta o dönemde. Bulgarların götü bir daha bu sektörü palazlandırmayı yemedi ama Putin sonrası Rusya korsan paylaşıma izin veren ağları adeta destekleyerek amerikanın canını çok sıkmaya devam etti.

  Bir ülkede adeta FBI ajansı gibi amerikan telif yasalarını kovalayan bir yönetim varsa bilin ki o adamlar yahudi diasporası ve yeni dünya düzeni çetesi ile çok sıkı ilişkiler içindedir.

  Emek hırsızlığı iyi birşey değildir. Ancak tüm dünyayı soyanların propaganda silahının masrafını da ezilenler ödemek zorunda değil.

  En iyisi Amerikan propaganda makinasının dizilerini, filmlerini ve sair ürünlerini hiç izlememek hatta popüler kültür ürünü televizyon ve sinemadan uzak durmak ama zor tabi.

  Moda programları, Acun yarışmaları, leş yerli dizileri seyredip, dünyanın en önemli meselesiymiş gibi sayfalar dolusu tartışan beyinsizlerle dolu ülkede hollywood filmleri bile "yüksek kültür" kalıyor. kitap, söyleşi, tiyatro, opera, bale tüketen bireyler falan ütopya bile değil adeta sanrı düzeyinde kalıyor bu ülkede.

  mkyb tarafından 03/May/17 22:29 tarihinde düzenlenmiştir

  Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 7469 Toplam Mesaj: 60
korsan film yasak yasak internet korsana internet iptali