folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kritik Evlilik Aşaması

Kritik Evlilik Aşaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    hoca direk tanışmaya fırsat bile kalmadan evlilik oyununa getirecek durumu sezdim. Ailem kabul etmez. tanımıyorum bile doğru düzgün. bende bıraktım yoluna gitsin.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
     o zaman salla hocam niyet belli sanırım

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Asla evlenmem, hatta küfür eder, kendini başka bir enayiye yamamasını önerirdim, veya git öl derdim.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı:
    -----------------------------
    hoca direk tanışmaya fırsat bile kalmadan evlilik oyununa getirecek durumu sezdim. Ailem kabul etmez. tanımıyorum bile doğru düzgün. bende bıraktım yoluna gitsin.
    iyi etmişsin :)

yalnız şunu unutmayın bekaret kızlık zarından ibaret değil. "milli" oldu dediğimiz erkekle kızlık zarı bozulmuş kızı aynı

kefeye koyarım. bekareti bozulmuş kıza orospu diyen erkek milli olmuşsa en az o kız kadar orospudur.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    koyu ver gitsin nolacaaak yaa:)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hoca bak sen beni dinle sayısız kızla çıktı-m 2 senede belki 25-30 a yakın kız tanıdım artık içlerini düşündüklerine kadar herşeyi biliyorum

başkalarıyla yaparken nasıl olsa beni alacak birini bulurum diye hesap ediyorlar. işe yaramaz evlenme

bir tane adam akıllı birini bul Karadenizli olsun onunla evlen benimki karadenizli :) sadık oluyorlar veselam :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

hoca bak sen beni dinle sayısız kızla çıktı-m 2 senede belki 25-30 a yakın kız tanıdım artık içlerini düşündüklerine kadar herşeyi biliyorum

başkalarıyla yaparken nasıl olsa beni alacak birini bulurum diye hesap ediyorlar. işe yaramaz evlenme

bir tane adam akıllı birini bul Karadenizli olsun onunla evlen benimki karadenizli :) sadık oluyorlar veselam :)

ama çok naz yapıyorlar bir o kadar hırcınlar triplerine dayanılmıyor demedi demeyin :D 

Boş İşler Uzmanı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

ama çok naz yapıyorlar bir o kadar hırcınlar triplerine dayanılmıyor demedi demeyin :D 

hırçın olsun nazlı olsun boynuz takmadıktan sonra başımın tacı hoca

annemde kdenizli gelinide öyle olacak :) inşallah 2010 nişan + düğün var

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

HeadBanger bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

hırçın olsun nazlı olsun boynuz takmadıktan sonra başımın tacı hoca

annemde kdenizli gelinide öyle olacak :) inşallah 2010 nişan + düğün var

bizi cağırmicaksan istersen yarın yap :( biz yoksak olmaz :( 

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bizi cağırmicaksan istersen yarın yap :( biz yoksak olmaz :( 

merak etme lan çağırmaz olurmuyum a.q alıyınızı çağıracam 2 ev var kalacak yer sorun olmaz :Dbi iş bulup şu askerliği yapsam 1 saat sonrada evlenirim olum ben dünden razıyımda kriz vurdu a.q

neyse sonra konuşyuruz konu dağılmasın aynı yerden devam :)

Toplam Hit: 5164 Toplam Mesaj: 54