folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kritik Evlilik Aşaması

Kritik Evlilik Aşaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek

bak sana tek diyecegim kadın ne kadar güzel demiş sana kendi agızı ile ben bakire degilim bir sürü kişi ile yattım demiş demekki bu kadın seninle evlense de bir sürü kişi ile yine yatıcakmıs 

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

ONEMINUTE bunu yazdı:
    -----------------------------
    sevdikten sonra geçmişte ne olduğunun benim için hiç bi önemi yok...

Tam tersi geçmişte ne olduğu seven insanın canını acıtır. Başka bir erkeğin elini bile tutmuşsa bu adamı delirtir!!! Hele ona aşık olur onu kalbine kazırsan daha önceleri sana dokunmayan herşey seni parçalar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lanet olsun!!!!!!!!!!

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Lan siz piskopatmısınız amına koyim diyorum,konuya bir şeyler yazmadan silmek istemedim

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Neyse neyse konuyu şimdilik silmeyeceğim,kimsede silmesin.

Sizlere matrix insan tarlalarında büyütülmüş boy boy,sarışını esmeri nasıl isterseniz öyle olan pakette kızlar bulundurmak lazım.

Ambalajına daha önce hiç dokunulmamış,değil elini tutmak hiç bir erkekle konuşmamız kızlar.

Saf,doğal bakireler...

Ben muhammedin neden kadınları kapattığını şimdi daha iyi anlıyorum.
    Bu arap özentisi,sapık Türk genci iyice sapıtmış çukulata paketi gibi pakette kız arıyor

ehehe

yaşasın türbanlı,eline el deymemiş bakire kızlar!

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Ne alakası var türbanla şimdi hocam?? Sanki her türbanlı temiz mi? veya her başı açık namussuz mu? Herkes kendi görüşünü paylaşmış, ben dini inançlarıma uygun bir kızla evlenmek isterim, bir başkası ise buna fazla takılmaz. Lütfen başkalarının fikirlerine saygı gösterelim.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:

Neyse neyse konuyu şimdilik silmeyeceğim,kimsede silmesin.

Sizlere matrix insan tarlalarında büyütülmüş boy boy,sarışını esmeri nasıl isterseniz öyle olan pakette kızlar bulundurmak lazım.

Ambalajına daha önce hiç dokunulmamış,değil elini tutmak hiç bir erkekle konuşmamız kızlar.

Saf,doğal bakireler...

Ben muhammedin neden kadınları kapattığını şimdi daha iyi anlıyorum.
    Bu arap özentisi,sapık Türk genci iyice sapıtmış çukulata paketi gibi pakette kız arıyor

ehehe

yaşasın türbanlı,eline el deymemiş bakire kızlar!

Çok hassas konulara basıyorsun dikkat et derim dostum..

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    bide ben çakar yollarım . sadece bakireliği olmasa iyi birçok kişiyle yatmış..

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Pc-ErrOr bunu yazdı:
    bide ben çakar yollarım . sadece bakireliği olmasa iyi birçok kişiyle yatmış..

abi ben çakmazdım. hamile kaldım felan ayakları yaparsa :)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

SpoofU bunu yazdı:
    Ne alakası var türbanla şimdi hocam?? Sanki her türbanlı temiz mi? veya her başı açık namussuz mu? Herkes kendi görüşünü paylaşmış, ben dini inançlarıma uygun bir kızla evlenmek isterim, bir başkası ise buna fazla takılmaz. Lütfen başkalarının fikirlerine saygı gösterelim.

sanırım antikky o cümlede ironi yapmış olacak (:

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bulunduğumuz ülke şartları dayiminde şöyle bir halk söyleşisi vardır;

Erkek yaparsa çapkın.. Kadın yaparsa o...  olur.

Hepimiz bir cok bayanla beraber olduk bir çok farklı tatlar aldık. Şimdi ise diyoruz illede kız olu kız olsun. yahu arkadaş madem kız olu kız olsun diyorsun neden elalemin hakkını yiyorsun. Bir kadının kadınmı yoksa kızmı olduğunu o istemedikten sonra kendi çabalarınla anlayamassınız bunu biliyorsunuz. diktirmesi var esnek zarlısı var adet dönemi var var olu var. Hiç bir zaman bunu tam telafüs edememekle beraber onların güvenine sağdık kalmaya çalışırız.

Bir bayan gelip şahsen bana bak ben böyleyim ama bu hayaattan bıkdım seni beğendim seninle olmak istiyorum ölene dek dediği anda  emin olun sevsem sevmesem beğensem beğenmesem onun peşinden giderim. Bu kadar samimi bu kadar içten duygularla yaklaşan bir bayan herşeyi göze almıştır ve herşeyini size verebilecek kpasitedir. 

BU insan size daimi bağlılıkla yaşar. 

Birde şunu düş,nelim kız diye önem verdin aldın veyahult güzel diye kaşar sevdin herneyse evlendiniz. gözünü açdınız bi kere onu o istemedikten sonra zabdedebileceginizimi sanıyorsunuz. Bu konular cok ağır girmek istemiyorum.

O olsun bana sağdık olsun benden once deil benimleyken kendi hayatına ve benim hayatıma saygılı olsun bana yeter.

Kimseden Birşey İstediğim YOK.,!! Az Ötede Oynayın Yeter.
Toplam Hit: 5163 Toplam Mesaj: 54