folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kritik Evlilik Aşaması

Kritik Evlilik Aşaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Valla hacım bakire değil önemi yok. Yalnız huyunu suyunu öğrenmeye çalışırım.

Hani iyi bir insansa neden olmasın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sevdikten sonra geçmişte ne olduğunun benim için hiç bi önemi yok...

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek
    kadının niyeti önemliydi. onun da niyetini anlaman için yalan söylememesi lazım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

nasıl ki ben evleneceğim kişi için bu kadar sabrediyosam evleneceğim kişinin de bakire olması lazım :W

İsterse sonradan çok namuslu olsun, Tövbe etsin ama o kadar ferah birisi değilim :W

Onun için Kuytulun dediği gibi;

yalnız şunu unutmayın bekaret kızlık zarından ibaret değil. "milli" oldu dediğimiz erkekle kızlık zarı bozulmuş kızı aynı

kefeye koyarım. bekareti bozulmuş kıza orospu diyen erkek milli olmuşsa en az o kız kadar orospudur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    sirpence bunu yazdı:
    -----------------------------

nasıl ki ben evleneceğim kişi için bu kadar sabrediyosam evleneceğim kişinin de bakire olması lazım :W

İsterse sonradan çok namuslu olsun, Tövbe etsin ama o kadar ferah birisi değilim :W

Onun için Kuytulun dediği gibi;

yalnız şunu unutmayın bekaret kızlık zarından ibaret değil. "milli" oldu dediğimiz erkekle kızlık zarı bozulmuş kızı aynı

kefeye koyarım. bekareti bozulmuş kıza orospu diyen erkek milli olmuşsa en az o kız kadar orospudur.

Aynen öyle hacım. Bu toprakların yazılı olmayan kanunları/kuralları vardır!

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aynen arkadaşlarında dediği gibi ilk baştaki niyeti önemli. sonuçta hata yapmış olabilir. yada yaptıgının hata oldugunu yeni anlamış olabilir.

ama köprüyü gecene kadar seni basamak olarakta kullanabilir. seninle evlenip daha sonra herkes kendi yoluna deyip ayrılabilir. seni yarı yolda bırakabilir.

ama bunları iyi analiz edip konuşup karara bağlandıktan sonra orta yol bulununca evlenilebilir neden evlenilmesin. karşıdaki insanın yaklaşım biçimine kafasındaki yapmak istediğini iyi anlamakta gerekiyor. 

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizli-kod
    gizli-kod's avatar
    Erkek
    gel bi defa benle beraber ol sonra bye bye derim :D

no sex no hayat
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı:
    Sorumluluğu almana değerse mümkündür. Bu sebeple tanımaya fırsatın olur da karar verirken sırf geçmişinden dolayı reddedersen insanlık değildir bu. Tanımak istemiyorsan bunun ortamı oluşmuyorsa zaten gerek yok.
    güzel tespit ve güzel öneri.. geçmişinden dolayı insanı yargılamamak lazım. herkes hata yapar. belki de şimdi olgun aklıbaşında biri haline gelmiştir. ancak yine de bu küçük bi olasılıktır. alıştıktan sonra bırakması zor olur bayanlar için :) tecrübe konuşuyor :P

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

kaygusuz bunu yazdı:

Hiç tanımadığınız bir bayan sizi buluyor. size haatım diyor. açık konuşup bakire değilim çok kişiyle yattım diyor.

5 yaş büyük birisi olarak evlenmek istiyor...hayat kurmak istiyor sonu güzel olsun devam etsin diyor.

siz bu kadını düşündüğünüzde kollayıp evlenirmiydiniz? yoksa salıp koyverirmiydiniz?

Merak ettim bu durumda olan bayanlar vardır illaki saçma konu açmak değil amacım ne yapardınızı öğrenmek.

bi filmde izlemiştim

bi sevgilinini filan sana gelip bakire değilim demesi, 

sende yapabilirsin demikmiş :P

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    bu zamanda aşk evliliği değil mantık evliliği yapmak bence daha iyi çünkü aşk bir zaman sonra bitiyo ama mantık devam ediyor bakire değil diyede aman ya milletin kullanılmış karısını napim sakın deme çünkü bu zamanda namuslu kız yok denecek kadar az bi kızın bakireliği onun namuslu olmasının göstermez o işten daha ileri gidipte bak ben bakireyim diyen çok kız biliyorum..
Toplam Hit: 5153 Toplam Mesaj: 54