folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kürdistan Formaları Satışta

Kürdistan Formaları Satışta

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Milliyetçi söylemi olan insanlar, vicdani ret yasası çıksa emin olun önde gidersiniz.

Çevremdeki insanlardan biliyorum, asıp kesen. Ama birisi bedelli yapıyor, diğer kilo almaya çalışıyor!

Madem böyle küheylansınız bir zahmet benim yerime de askere gidin!

Buyrun buradan yakın.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı

Milliyetçi söylemi olan insanlar, vicdani ret yasası çıksa emin olun önde gidersiniz.

Çevremdeki insanlardan biliyorum, asıp kesen. Ama birisi bedelli yapıyor, diğer kilo almaya çalışıyor!

Buyrun buradan yakın.

Hocam herkesi kendinle karşılaştırma. O senin arkadaşlarının gevşekliği. Nasıl bir ortamsanız artık.

Ayrıca konunun gizliliğinin kaldırılması sakıncalı. Hükümet karşıtı söylemler var konuda.

Easx tarafından 27/May/13 23:37 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    bensiz_aglama bunu yazdı
    Nibun bunu yazdı

Ekmek yediği toprağa ihanet eden,içten içe pkk sempatizanı olan,dağa çıkan,onun dağa çıkmasına izin veren,göz yuman,destekleyen,apoya ve bdpye nefret duymayan ne kadar kürt varsa götüne koyayım.

bir ara uğra tecavüz edeyim sana 

konudaki postları tek tek okudum herkes fikrini beyan etmiş kimseye birşey diyemem, adam kürtte olabilir sırf doğduğu ırk yüzünden birilerine kin besleyecek değilim eğer insansa lakin sen ne diyorsun lan herife bak adam pkk yı savunanlara küfür ediyor diye tepki veriyorsan sen kimi destekliyorsun? bensiz_aglama ne anasını satayım chat odasında karıların dikkatini çekmeye çalışan melankolik ergenler gibi nick almışsın birde burada delikanlılık yapıyorsun tecavüz edecekmiş senin çükün anca buraya tecavüz ederim yazmaya yeter öyle sağda solda sikerim tecavüz ederim falan diyecek kadar güveniyorsan dalgana saçları kazıt brazzersa başvur johhny sins in yanına versinler çırak olarak maaşıyla sikersin en azından

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek
    Baracuda bunu yazdı
    COURAGE_x bunu yazdı

Ben bir kürt olarak aynen şunu diyorum.... TÜRKİYE TOPRAKLARI ÜZERİNDE KURULACAK VEYA HAYALİ KURMA PİLANI OLAN (KÜRDİSTANI) SİKİYİM

ve kim lan bu ne biçim kürt diyenide skiyim

bu kürt ne polacak damar var elbet döner diyenide skiyim

kürt olup bana senin gibi kürdün diyenide skiyim

bu vatan hepimize yeterde artar amcık hoşafları, batının faşistliğini yapan ve doğununda faşistliği yapanı skiyim

azımızı bukadar bozmaya sebep tüm geri kafaları skiyim.

cumletende özür dilerim.

neyzen gibi girmişsin hocam 

bkz. 

ben bu dünyanın devr-i devranını,izzet-i nefsini s..k..yim, 
    yansın bu ibneler su veren itfayenin hortumunu s..k..yim, 
    ben delimiyim mecnun gibi bir am için çöllere düşeyim, 
    verirse verir, vermezse leylayı da s..k..yim.

Hacı patladım yaa valla arkadaş ya kürt olduğum için biri gelip vursun beni yada mızrağı yağlayan allah ditip önüne gelene yerleştirmesin, istisnalar vardır herşeyde ve herkeste.

Bıktım usandım bu muhabbetlerden, sabah gazetede,gündüz sağda solda,akşam haberde,internette kafa dağılsın niyetine giriyoruz aynı muhabbet,

ulan benmi söyledim kürt doğurun beni, senmi dedin türk doğurun,

kürde terörist derler

araba hain derler

hiristiyana ecnebi derler

yahudiye gavur

herkese ve herşeye bir isim takıp kendinden başka yaratılan herşeyi aşağlarlar siyah beyazı ayırmadan.

duşmanlık hatsafhada 7 den 70 e en iyi olanın bile güldükçe yarasına bıçak sokup çevriyorlar,

nedir bu çelişkiler,devşirmeler,yobazlık hainlik fşistlik görememezlik çekememezlik,

ya amına koyım çıkın vurun birbirinizi yada klavyenizi eskitmeyin.

kana kan dişe diş yazmakla deil vuruşmakla olur.

destan sayfalarda deil meydanlarda yazılır.

vatan forum nutuklarında deil uğruna gebermekle,

ama kimse vatan  cumlesinin ne anlama geldiğini bilmiyorki uğruna ne şekilde ölüneceğini bilsin

her g.ötünden yazı yazan yazdığı kadar delikanlı yiğit cesur olsa inanın bırak kürdü dış güçler bile 10 defa düşünürdü bir hareket için bu ülkeye karşı,

cevap yazsan bi dert yazmasan bin dert,

allah hepimizi ıslah etsin..

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

5 senedir yurt dışındaydım, arkadaş ne mutlu huzurluydum ya kim s.ikti kulağımıda gelip burda iş kurdum ay ben aklıma tüküreyim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    ontedi bunu yazdı

Buyrun buradan yakın.

Hocam herkesi kendinle karşılaştırma. O senin arkadaşlarının gevşekliği. Nasıl bir ortamsanız artık.

Ayrıca konunun gizliliğinin kaldırılması sakıncalı. Hükümet karşıtı söylemler var konuda.

Farklı şehirlerde farklı kişiler. İstanbul, Ankara, Adana vs.. her şehirde var, merak etme.

Ayrıca, Almanların meşhur bir sözü vardır: "Ben ülkem için ölmem, yaşarım".

Şuradaki insanların bir kısmına baktığımda ise Almanya'nın 1945 ve öncesi faşist düşüncesine kapılıp gitmiş. Yıl olmuş 2013.

ontedi tarafından 27/May/13 23:53 tarihinde düzenlenmiştir

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

O değil de RETRET abi bu mesajlar sana hiç yakışıyor mu ya resmen şaşkınlıkla okuyorum seni.

Adamın menşei kürt, türk, laz, çerkez, japon alman olması beni ilgilendirmez, hepsi bu ülkede yaşayabilir. Adamın ne düşündüğü, nasıl yaşadığı da beni bağlamaz; ister beş vakit namaz kılsın, ister amuda kalkıp kendini gorile siktirsin, ister gece gündüz alem yapsın, ister kilisede rahip olsun. Ama iş ulusal çıkarlara gelince babam olsa tanımam. Eskiden böyle değildim, beni değiştiren hayfadaki yahudilerin dünyaya nasıl baktıkları ve hayatın gerçek yüzüdür, kardeşlik büyük bir yalan öyle bir şey yok. Bu nedenle mahallemde mülteci barındırmam, kişisel güvenliğimi kendim sağlarım, kolluk kuvvetlerine güvenmem. Rejimin düşmanı benim de düşmanımdır. Ülke bütünlüğüne zarar verecek bir şey yapacağını sezersem yakınımda olmaman ve benimle yalnız kalmaman kendi sağlığın açısından daha makbuldür. İnsanları severim, gerektiği kadar saygı da duyarım lakin tehdit sezersem yapmam gerekeni tereddütsüz yapar ne yaptığımı bir kaç dakika içinde unuturum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı

O değil de RETRET abi bu mesajlar sana hiç yakışıyor mu ya resmen şaşkınlıkla okuyorum seni.

Adamın menşei kürt, türk, laz, çerkez, japon alman olması beni ilgilendirmez, hepsi bu ülkede yaşayabilir. Adamın ne düşündüğü, nasıl yaşadığı da beni bağlamaz; ister beş vakit namaz kılsın, ister amuda kalkıp kendini gorile siktirsin, ister gece gündüz alem yapsın, ister kilisede rahip olsun. Ama iş ulusal çıkarlara gelince babam olsa tanımam. Eskiden böyle değildim, beni değiştiren hayfadaki yahudilerin dünyaya nasıl baktıkları ve hayatın gerçek yüzüdür, kardeşlik büyük bir yalan öyle bir şey yok. Bu nedenle mahallemde mülteci barındırmam, kişisel güvenliğimi kendim sağlarım, kolluk kuvvetlerine güvenmem. Rejimin düşmanı benim de düşmanımdır. Ülke bütünlüğüne zarar verecek bir şey yapacağını sezersem yakınımda olmaman ve benimle yalnız kalmaman kendi sağlığın açısından daha makbuldür. İnsanları severim, gerektiği kadar saygı da duyarım lakin tehdit sezersem yapmam gerekeni tereddütsüz yapar ne yaptığımı bir kaç dakika içinde unuturum.

ulan tam benim kafamdansın hee aynı benim kopyasin yeminle, keşke yakınımda yanımda senin gibi biri olsaydı, resmen sözleri bende almışsında yazmışsın, tamamen sana katılıyor ve tebrik ediyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı

Tam benim kafamdansın hee aynı benim kopyasin yeminle, keşke yakınımda yanımda senin gibi biri olsaydı, resmen sözleri bende almışsında yazmışsın, tamamen sana katılıyor ve tebrik ediyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

akıllara zararsınız valla

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 20805 Toplam Mesaj: 152