folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kürdistan Formaları Satışta

Kürdistan Formaları Satışta

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

olm sizi tayyip bile sevmio lan bakma işte obama gazladı azıcık götünüz kalktı devlet oluoz sandınız iğneyi balona bi batırcaklar puf sönceniz eski horlanma dışlanma ezilme günlerine geri dönceniz...

zaten karedenizlinin kürtleri sevdiği nerde görülmüş amk...

Böyle karadenizlinin ben taaa ameka..Bu adama karadenizli diyip durmayın 

Yorumun güzel ama doğru değil

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

olm sizi tayyip bile sevmio lan bakma işte obama gazladı azıcık götünüz kalktı devlet oluoz sandınız iğneyi balona bi batırcaklar puf sönceniz eski horlanma dışlanma ezilme günlerine geri dönceniz...

xzxz yi geçti eleman. afferin sana

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

hoca adam ne yapsın yav acıyın her ne kadar kızsakta, zaten olmuş ortalık .rospusu olmuş ne diceğini şaşırıyo hergün sözünden çark edio fln amerikan uşağu ne yapsın garibim hacı hocam benim :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

Bazı kaynaklara göre Tayip erdoğan ve karısı yahudi soyundan geliyormuş ( bkz : Erdal sarızeybek İhaneti Gördüm kitabı )

Gimme Some Tits
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

insanlıkdan nasip dağıtılsa ihtiyacı olan bir sürü insan var.

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    By_Gizemli bunu yazdı
    Allura bunu yazdı

valla biz dostu özledik.

+1

Burda dosttan kasıt apo piçi değil mi?Ahmet kaya bir konserinde söylüyor.Ve siz bunu buraya yazıyorsunuz?Ben mi yanlış biliyorum,düzeltin beni?

EDİT:http://www.youtube.com/watch?v=HS8PKn7BvHk video budur.Bunları barındırmayın burada yönetimden ricamdır.

Poet tarafından 27/May/13 15:45 tarihinde düzenlenmiştir

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Tahriklere ne geliyorsun tahribat.

Bende gider Lazistan forması basar satışa korum ne olur yani ?

Ne çabuk galeyana geliyonuz.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ReeX bunu yazdı
    tosun bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

Bazı kaynaklara göre Tayip erdoğan ve karısı yahudi soyundan geliyormuş ( bkz : Erdal sarızeybek İhaneti Gördüm kitabı )

zaten memlekette adını duyuran herkes yahudi soyundan geliyor 

cocacola yahudi soyundan geliyor koç ailesi ordan geliyor sabancılarda öyle  hatta unilevel markalarının tümü 

sarar felan onlarda öyle ulan bir firma veya şahıs adını duyur bu ermeni bu yahudi diyorlar :)

2. olarak konuyu açan mürid kardeşilmiz polis yanından geçiyor diyor neresinden geçecek pardon?

tutup tezgahtarı dövüp mallarınımı yağmalamasını bekliyorsun? amk çocukları zaten böyle bir olay olmasını bekliyor. türk askerleri kürt köylerini basıp kürtleri öldürdü haberleri yapılmadımı yıllarca roj tv de ? devlet niye kürtçe tv kurdu sanıyorsunuz :)

3. olarak kuzey ırak kürdistan bölgesel yönetimi var orda bir kürdistan özerkliği var zaten günaydın..

4. ve son olarakta millet vekilleri maaşları gündeme gelince hepsi birleşiyor emek hak hukuk vatan millet diyenler bir olmuyor mu? hele sonraki açıklama çok tahlihsizlik mhp ve chp diyorki vatandaşın tepkisi üzerine dilekçemizi geri çektik amk böyle komedi olurmu? bunun türkçesi şudur vatandaş uyandı kaç kaç :)

Siyaseti tepedekiler yapar onun altındakiler destekler onun altındakiler paralarını verir onun altındakiler şakşaklar bu döngüden 5 parasız ayrılan şakşakcılar olur herzaman

"pkk silah bırakınca memlekette sağ sol kavgaları dahada çoğalacak" bakın bu sözümü editlemiyecem ve ilerde göreceksiniz çünkü sağın ve solun tek birlikte hareket ettiği şey şehitler ve pkklı teröristlerdi şöyle bir düşünürseniz en son darbe 80 darbesi pkk nın kuruluşu nezaman? pkk kurulduktan sonra sağ sol hiç hortladımı? hiç darbe oldumu?

neyse hocalar boşunuza çenenizi yormayın konuşacaksanız sandıkta konuşun aksi halde boşuna zaman kaybediyorsunuz...

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi

Ekmek yediği toprağa ihanet eden,içten içe pkk sempatizanı olan,dağa çıkan,onun dağa çıkmasına izin veren,göz yuman,destekleyen,apoya ve bdpye nefret duymayan ne kadar kürt varsa götüne koyayım.

hadi sevişelim..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    Nibun bunu yazdı

Ekmek yediği toprağa ihanet eden,içten içe pkk sempatizanı olan,dağa çıkan,onun dağa çıkmasına izin veren,göz yuman,destekleyen,apoya ve bdpye nefret duymayan ne kadar kürt varsa götüne koyayım.

hacı bunlar zamanında apoyu sallandırmadıkları kellesini uçurmadıkları için böyle oluo

bir toplumun liderini öldürürsen yokolmaya başlar

örnek; atatürk öldü kala kala bu ibne hacı hocaların eline kaldı türkiye...

o yüzden ne kadar liderlik yapan varsa kökünü kurutacaksın

şimdi bile başlasalar olur

Toplam Hit: 20801 Toplam Mesaj: 152