Kuvvetmira Mı Kadıkoy Acil Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLaCkH4cK
    BLaCkH4cK's avatar
    Erkek

Fuat ve Sansar grupta yok arkadaşım :) Kadıköy Acil dediğiniz oluşumda asıl adamların hiçbiri yok bi kişi dışında Kadıköyden Sansar gitti,Civciv gitti yani şuanda ordakilerin hiçbirisi birşey değil hepsi Cezaya yağ çekip şöhret olma peşinde Sansar Salvo ve Civciv yoksa o grup bi hiçtir.Sagopa Kajmere söylenecek birşey yok yazdıkları mantığın üstünde aşmış artık Kolera eh işte ama Ablukada çok süper parçaları var virane dervişler tövbelerim hasarlı vs.Yani Acil denilen yer Sagopayla yarışamayacak kapasitede Alaturka Mavzerde sözleri hemsta yazar ve despo diğerlerinin bişey yaptığı yok beat yapanlarıda çok kötü şuana kadar güzel bi beatleri yok Ceza mesela Almanyadan Luiz den alır beatleri Kadıköy Acil adamları bu işte bi hiç.Selo filan dediğiniz adam hikaye Cezanın 10. yıl konserinde batırdı resmen.Kadıköy Acilde tek bir adam var iyi oda Narkoz başkada kimse yok.Ayrıca bir taraf melankoli yapıyo bi taraf hardcore gangsta türü yapıyo yani arada fark var :) Ayrıca Killa Hakan Kreuzberg in 36 Boys üyesi Kadıköy Acille bi alakası yok sadece Cezayla birlikte şarkı yapıyolar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:
    -----------------------------

Fuat.ft.Kuvvetmira.F.O.K.zip

dinleyin :)

oo bu süperde  bi de 2001 i dinleyin oda süper.

bu arada sivil_padisah a katılıyorum

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı:

SyspioniC bunu yazdı:

Fuat.ft.Kuvvetmira.F.O.K.zip

dinleyin :)

oo bu süperde bi de 2001 i dinleyin oda süper.

bu arada sivil_padisah a katılıyorum

tabiki süper :)

ayrıca sen 2001 i uplaod et de dinleyelim :P 

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

Sagopa'nın tüm şarkılarını dinlerim. Kolera da kendini çok geliştirdi. Çoğunlukla kuvvet miradan dinliyorum. Ceza'nın "Med Cezir" albümü, Sagopa'nın "Bir Pesmistin Göz Yaşları" albümü Türkçe Rap'in en büyük eserlerindendir bence. Her iki grup da iyidir. Sagopa sözlere çok önem veriyor bu bir gerçek. Ceza müzik ve piyasası açısından R&B ye kaymaya başladı sanki ama ses tonu ve rapi hala kaliteli. En güzeli Ceza ft Sagopa Neyim Var Ki Rapten Gari ;)) 

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

sahsen bokca bi konu  4 GB lık rap arsivinde gerek sago gerek ceza gerek underground hersey var ...

+ Sagonun 2008 kits deki 3-4 sarkısı haric yaptkları sizce rapmidir ??

kuvvet mira melankolia grubudur.. akıcı deildir fazla.. 

kadıköy acil ekşın dolu bi grup akıcı yani ;) 

ben rapi ceza dan duydum ayrılmam hacı =)  [ilk dnlediğim rap sarkısı Ceza-Kalbim Reosta o zmanlar internet yoktu bende :D elle sözlerini yazmıstım hala aklımda :D]

sago nun 2008 den  5-6 sarkısı haric tüm sarkılarınıda severim..

yani ayrım yok Türkce-RAP  rullz...

(:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bayzin bunu yazdı:

music bunu yazdı:
    hocam sizi anlamak zor o kdar yazdım yanlış anlamyın bilerek mi yapıosunuz bunu bu kadar rap dinleyicisi beklemiyodum ii nietle söledim yinede geldin çattın bana ya ama mosquito anladı beni sen nie anlıyamadın bayzin

Sen saman altından su yürütmeye 2 söle bir çekil yaparak idare etmeye çalışıyorsun koç sen o yollardan geçerken ben o yolları asfaltlamıştım.

Bir laf sölüyorsun sonra millet tepki vermesin diye yok yanlış anlamayın,yok öle demek istememiştim falan diyerek 90 derece dönüyorsun !

Sivil padişahında sölediği gibi bende sana iyice ayar oldum :I

O kadar laf söylemişisn imzana yok kafa yaşı 56 demişisn ben o yolları asfaltladım falan da ona 90 derece değil 180 derece döndün denir onu öğrenememişsin:D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bu arada arada sırada rap dinlediğimde kuvvetmirayı tercih ederim:D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek
    Moon_Shine bunu yazdı:

Kuvvetmira

Mozole Mirach, Sitem Depresif, Raffine, Zet varken cok daha iyilerdi ama yinede Sagopa.. 

hala birlikteler Melankolia'da beraber çalışıyolar diye biliyorum 

edit : bi bu fuat vb adamlardan nefret ediom çok dönek ve yalakalar... 

NEDEN? (soru olarak)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sago tek başına yeter

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    music
    music's avatar
    Erkek
    ben biliyorum bana nir kılsınız

AKPli MÜRİD bu sitde akpli müridlere duyurulur grup krularım grupta hayvan siyanojen Qin ve sirpence karabasan351(yeni üye) akpli mürid yoqluğu var :D
Toplam Hit: 8894 Toplam Mesaj: 71