Kuvvetmira Mı Kadıkoy Acil Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ivy
    ivy's avatar
    Erkek
    tabi ki kadıköy acil.........
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

çok pis CB fanı oldum :D

tavsıye ederım youtube dan felan bı kac parcasını dınleyın :) 

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    Tabiki Kadıköy Acil .. Kuvvet Mirada Sadece Sago var o yetmior Ayben Ceza Sahtiyan Emre Hepsi KA'da...

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    herşeyden önce ne kadıköy acil ne de kuvvetmira grup değildir.bunlar tayfa olarak adlandırdığımız topluluklardır.grup olsalar her şarkılarını beraber yapmaları gerekirdi umarım anlatabiliyorumdur.yani beraberler birlikteler aynı saftalar fakat grup değiller

daha sonra..fuat,ulaş,sansar kadıköy acilde değillerdir.ulaş bağımsız bir adamdır.sansar bir zamanlar merdiven grubunun lideri olarak kadıköy acil bünyesinde bulunmuştur ama daha sonra olympos a geçmiş sonra ordan da ayrılmıştır.
    fuat a gelince .. abi sen şaka mısın ya fuat almanyada yaşayan adam kadıköy acil tayfasıyla ezelinden düşmandır şarkıları hiç mi dinlemiyorsun sürekli sataşıyorlar birbirlerine..

diğer bi mesele..kadıköy acille kuvvetmira birbiriyle kıyaslanamaz..elmayla armutu birbiriyle kıyaslamak gibi olur.farklı tarzlara farklı zevklere farklı düşüncelere yönelik müzik yaparlar.kuvvetmira melankolik,duygusal bazen tasavvufi çizgidedir..kadıköy acil sokak hayatı,serserilik,biraz politika,sistem üzerine müzik yapar

kuvvetmira eski ve yeni üyelerin hiçbiriyle tanışma fırsatım olmadı kişilikleri hakkında çok yorum yapamam ama bildiğimiz gördüğümüz dinlediğimiz kadarıyla kişilikleri sağlam rap camiasında adamı satmayan adam gibi adamlar
    kadıköy acilde ise ceza ve ayben hariç neredeyse herkesle tanışıklığım vardır yalaka menfaatkar sünepe tiplerdir işleri güçleri paradır...

saygılarımla ....

http://kocaer.me
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    SyspioniC bunu yazdı:
    -----------------------------

sene 2008  nerde kaldı o eski kuvvetmira

bilirmisiniz eski kuvvetmirayı ? ceza,sagopa,sahtiyan,fuat... 

-----------------------------

tabiki şu anki kuvvetmirayla türkçe rapin bugune gelmesinde çok büyük katkıları olan eski asıl kuvvetmiranın alakası yoktur.
    eskiden ceza,sagopa,fuat,fuchs hepbirlikteydi..bunlar biraz para kazanmaya başlayınca işler değişti.....

http://kocaer.me
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    la ben de sandım ki, kuvvetmira kadıköy acile kaldırılmış, :)

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek
    bence de 2oo6 kafile albümünde tayfa mükemmeldi, ama şu an da sago olması kuvvetmirayı açık ara öne taşıyor :D.

Aşk hiçbir zaman söylenemeyen, söylenemediği için BÜYÜK olan, sevgilinin adını dile düşürmemek için sevginin adını anmayan ve sevginin adını anmadan kendi dünyasında onu çoğaltan bi' duygudur...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

kadıkoy acil gencler baskası tanınmaz her turlu tartısmaya varım.

edit: bkz. ceza & killa bomba plak yeni cıkan muthis album 

Hayat Bizi 61 kenara...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    Ep 5 Kör cerrah yolda kuvetımiradan söliyim dedım :|

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek

Sansar KA'da değil artık 

.
Toplam Hit: 8891 Toplam Mesaj: 71