folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder League Of Legends - Ana Konu #2

League Of Legends - Ana Konu #2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek

neyse bu arada TR deyim bende 

id: hayriabi

hocam senmisin o plat V :D ben oOwAreXOo

Burada Benide TR Serverine Yazarsan

id: oOwAreXOo

wAreX!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

beyler şu 10lu maç var ya atanmak için dreceliye girdim saçma salak oynayan sonra afk kalan yüzünden kaybettim . kaldı 9 maç var mı yardım edecek 4 kişi iyi bir lige yerleşelim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek
    x bunu yazdı

beyler şu 10lu maç var ya atanmak için dreceliye girdim saçma salak oynayan sonra afk kalan yüzünden kaybettim . kaldı 9 maç var mı yardım edecek 4 kişi iyi bir lige yerleşelim

hocam dereceliye duo(Premade-Birlikte) olarak en fazla 2 kişi girebiliyorsun diye biliyorum

wAreX!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    x bunu yazdı

abi bende az önce 1 maçı oynadım 1 e 9 oynayan bir mf yüzünden el kaybeddik benimde 9 maç kaldı adc varsa sende bot pre gidelim

Converse giyen uzaylı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

Bu lol konularını pek takip etmiyorum ama bende oyuna yeni başlamış birisi olarak müridlerimizin şampiyon rehberlerini bekliyorum.İnternette birçok rehber var fakat müridlerimizin kişisel fikirlerini de almak isterim.

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    MorganBlacK bunu yazdı

Bu lol konularını pek takip etmiyorum ama bende oyuna yeni başlamış birisi olarak müridlerimizin şampiyon rehberlerini bekliyorum.İnternette birçok rehber var fakat müridlerimizin kişisel fikirlerini de almak isterim.

bilgi almak istediğin champ ları yazarsan elimden geldiğince yardımcı olabilirim eğerki oynadığım bildiğim bir karakterse

imza
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

valla yeni başlayan biri olarak şuan sadece gözüme iyi gözüken karakterleri öğrenmek istiyorum ADC takılmayı seviyorum ama basit gelişecek bi şampiyon lazım ashe hariç lütfen yeterince öğrendim sayılır başka öneriniz ne olur

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    MorganBlacK bunu yazdı

valla yeni başlayan biri olarak şuan sadece gözüme iyi gözüken karakterleri öğrenmek istiyorum ADC takılmayı seviyorum ama basit gelişecek bi şampiyon lazım ashe hariç lütfen yeterince öğrendim sayılır başka öneriniz ne olur

bu hafta freelerde olan voli başlangıç için gayet güzel

Converse giyen uzaylı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwateR
    SwateR's avatar
    Erkek

3 oyun oynadım 3 üde çoluk çombalak yüzüden gitti. Avrupa serverine da geçmek baya tuzlu.

Yeniden başlasam diyorum o kadar karakter var. Hepsi boşa gidecek. Oyuna başlamış, ya da düşünen varsa TR serverina girmesin. Yoksa pişman olur :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    SwateR bunu yazdı

3 oyun oynadım 3 üde çoluk çombalak yüzüden gitti. Avrupa serverine da geçmek baya tuzlu.

Yeniden başlasam diyorum o kadar karakter var. Hepsi boşa gidecek. Oyuna başlamış, ya da düşünen varsa TR serverina girmesin. Yoksa pişman olur :)

bende 2.yi oynadım şu an olaf jungle alıcam dedi aldığı büyüler bariyer ve ışınlan şanssızım abi hep böyleleri geliyo bronz düşcek adamlar niye bana geliyor ya hey allam ya

Converse giyen uzaylı
Toplam Hit: 29697 Toplam Mesaj: 297