folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Lions Ve Rotary Klüpleri

Lions Ve Rotary Klüpleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere.Lions ve Rotary tarzı klüpler nedir,neye yarar ? Yaptıkları işler yasal mıdır nerelere dayanırlar ? 

Uluslar Arası öğrenci değişimleri yaptıklarını biliyorum.Peki neden ve hangi amaçla hayır işlerine katkıda bulunuyorlar ? Bilenlerimiz 
    beni ve diğer arkadaşları biraz biraz aydınlatırsa sevinirim.

Koca hestiy aya bedenem ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Tipik mason kulüpleri.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

valla yaptıkları devletin kendisinden daha yasaldır muhtemelen :D

genellikle mason bağlantılı zengin kulüpleri işte

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

peki bu klüpler cemaat gibi yandaş toplama amacı güdüyor mu ? cemaatle benzer ve farklı noktaları var mıdır ? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ehveniser bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere.Lions ve Rotary tarzı klüpler nedir,neye yarar ? Yaptıkları işler yasal mıdır nerelere dayanırlar ? 

Uluslar Arası öğrenci değişimleri yaptıklarını biliyorum.Peki neden ve hangi amaçla hayır işlerine katkıda bulunuyorlar ? Bilenlerimiz 
    beni ve diğer arkadaşları biraz biraz aydınlatırsa sevinirim.

Lionsu biliyorum bakırköy kadın ve çocuk ceza evin de hükümlüyken gördüm bunların odaları vardı aq kapıyı bir türlü kıramamımşdım içerde kalam kitap vs gibi şeyler vardı odaların da işçi koğuşun daydım mutfak bölümün deydi bu gevşeklerin odası 1940 lara dayalı bir kuruluş diye hatırlıyorum baya oldu unutum be belki de daha kısadır bel ki orda kendilerine katil hırsız gibi elaman yetişdiriyorlardı bilemesin ki o dönem böyle şeylerden bile haberim yokdu bir mason cemiyeti var diye biliyorsun ama gizli görünmeyen adam tipindeydiler girdiğim dönemler 2001-2003 arasıydı  emin olun o dönem bunları bilseydim ceza evin de isyan çıkartırırdım :D erdal pilatin gibi bir insanla yattım 2 ci tekifim de adam resmen cezaevini tutuşdurmuş 2ci b blok konpile adamın elinin altındaydı 2001 de benim çıkdığım dönem de isyan çıkartıyorlar koğuşlar falan yakılıyor sonra bunları tekirdağa f tipi çezaevine sürgüne göndermişler vay be eski günleri yaad ettim allah kimseye nasip etmesin zor bir durum 

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

iyi bir şeyse ben de üye olayım ?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:

Tipik mason kulüpleri.

< id="Search" ="/Search.asp" method="POST" name="Search">< ="text" name="search" />< ="submit" name="B3" value="Ara" />

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

arkadaşlar kalıp ve kolay ulaşılır bilgilerden ziyade kendi deneyimlerimizi ve yorumlarımızı paylaşsak daha güzel olur.ben de ulaştım bu bilgilere fakat kimse de çıkıp dememiş böyle böyledir,ben içine girdim çıktım şudur diye. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

ehveniser bunu yazdı:

arkadaşlar kalıp ve kolay ulaşılır bilgilerden ziyade kendi deneyimlerimizi ve yorumlarımızı paylaşsak daha güzel olur.ben de ulaştım bu bilgilere fakat kimse de çıkıp dememiş böyle böyledir,ben içine girdim çıktım şudur diye. 

İçine girdim çıktım diye bir olay mümkün değilki.

İçine girersen çıkamazsın masonluktan.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

söylemek istediğim konu şu aslında,yakın plandan bizzat kendi gözlemleriyle inceleme fırsatı bulan arkadaşlarımız vardır illaki.onlar da paylaşım yaparlarsa daha makbul olur.yani kalıp bilgilerden ziyade,o tarz yorumları tercih eder sanırım herkes.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Demek istediğini anladımda anlatılan bilgiler hep 2. ağızdan olacak.

Direk ben girdim çıktım tarzı olmaz masonluk içine kapalı bir örgüt. Dışarıya bilgi sızdırmazlar pek. Zaten ilk derecelerde yeminlerde falan dışarı bilgi verirsem bu kılıç kellemi alsın gibisinden yemin törenleri falan vardı.

Duyacağın bilgiler hep kaynanamın dıdısı gitmiş tarzında olur ne kadar sağlam olur tartışmalı.

En iyisi uzak durmaktır bu örgütlerden. Elini verirsin bırak kolu,bacağı bile kurtaramazsın 

Toplam Hit: 10267 Toplam Mesaj: 84