folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Lions Ve Rotary Klüpleri

Lions Ve Rotary Klüpleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

VBDream bunu yazdı:
    -----------------------------

SinusX bunu yazdı:

RT nasıl olunuyor :D

Recep Tayip akdfkdkfgfg

hahahahah 

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

azcık daha bilgi vereyim

lionsa giriş için en az 3 ay toplantılarına gitmeniz lazım bu 30 yaş üstü kişiler için geçerli benim gittiğim oluşum lionsun alt kolu leoydu 18-26 mı 28 mi ne yaş aralıgı vardı

buradan birlikte oldugum kızları sayamam size

nese, 3-4 ay gittim işte hemen dediler sizi aramızda görmekten onur duyacagız tam üye olarak fln iyi dedim o zmnlar kız arkadaşım oraya üye tabi neden olmasın ? tmm dedim yemin ettirdiler ateş mateş yaktılar atatürk önünde yemin ettim

ha bu arada bu lions leo tarikaı fln atatürke taparlar neredeyse önce atatürk bayrağı sonra leo bayrağı vardır bütün tarikat toplantılarında

benim gittigim toplantılar polat otelinde oluyordu

nese sonra yurtdısına çıkma olaylarım oldu dedimböle böle yurtdısında okuyucam, tmm dediler orada ki derneğimize gidebilirsin istersen ama dedim yabancı dilim iyi degil toplantıları anlayamam, sorun degil seni oradan profesor x kişi karsılıcak sana çevirmenlik yapıcak toplantılarda rahat ol dediler

ben giderm iyim amk he ok dedim gitmedim 1 senedir sonra, kapıya geldiler 1-2 y önce katılmak istermisiniz diye başladım yemini saymaya aa bizdensiniz dediler he amk sizdenim gülüm dedim yolladım

nese 1 ay önce istanbulda işim çıktı döndüm eve, giderken klupten bi arkadaşı gördüm aa semih napıyosun fln seni askıya aldılar haberin olsun dedi, biraz muhabbet ettik eğer toplanyıa 3 kere katılmazsanız üyeliginiz askıya alınıyor daha sonra 3 ay deva mettiginiz taktirde askıdan kalkıyor devam ediyorsunuz

yani lions ve leolarda öle yemin ettim, anca kanla bozulur bu olay diye birşey yok 

rotary fln hepsi aynı zamazingo seviyesindeler 7. seviyeye kadar gider bunlar yani şöle diyip 7 / 7  / 7 / 7 + 5 üst seviye olarak 4 alt 1 ana grup var 

en alttaki grupların en üst seviyesidir halk grubu klubudur, zenginde vardır fakirde

merak ettiginiz şeyler olursa anlatayım

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

azcık daha bilgi vereyim

lionsa giriş için en az 3 ay toplantılarına gitmeniz lazım bu 30 yaş üstü kişiler için geçerli benim gittiğim oluşum lionsun alt kolu leoydu 18-26 mı 28 mi ne yaş aralıgı vardı

buradan birlikte oldugum kızları sayamam size

nese, 3-4 ay gittim işte hemen dediler sizi aramızda görmekten onur duyacagız tam üye olarak fln iyi dedim o zmnlar kız arkadaşım oraya üye tabi neden olmasın ? tmm dedim yemin ettirdiler ateş mateş yaktılar atatürk önünde yemin ettim

ha bu arada bu lions leo tarikaı fln atatürke taparlar neredeyse önce atatürk bayrağı sonra leo bayrağı vardır bütün tarikat toplantılarında

benim gittigim toplantılar polat otelinde oluyordu

nese sonra yurtdısına çıkma olaylarım oldu dedimböle böle yurtdısında okuyucam, tmm dediler orada ki derneğimize gidebilirsin istersen ama dedim yabancı dilim iyi degil toplantıları anlayamam, sorun degil seni oradan profesor x kişi karsılıcak sana çevirmenlik yapıcak toplantılarda rahat ol dediler

ben giderm iyim amk he ok dedim gitmedim 1 senedir sonra, kapıya geldiler 1-2 y önce katılmak istermisiniz diye başladım yemini saymaya aa bizdensiniz dediler he amk sizdenim gülüm dedim yolladım

nese 1 ay önce istanbulda işim çıktı döndüm eve, giderken klupten bi arkadaşı gördüm aa semih napıyosun fln seni askıya aldılar haberin olsun dedi, biraz muhabbet ettik eğer toplanyıa 3 kere katılmazsanız üyeliginiz askıya alınıyor daha sonra 3 ay deva mettiginiz taktirde askıdan kalkıyor devam ediyorsunuz

yani lions ve leolarda öle yemin ettim, anca kanla bozulur bu olay diye birşey yok 

rotary fln hepsi aynı zamazingo seviyesindeler 7. seviyeye kadar gider bunlar yani şöle diyip 7 / 7  / 7 / 7 + 5 üst seviye olarak 4 alt 1 ana grup var 

en alttaki grupların en üst seviyesidir halk grubu klubudur, zenginde vardır fakirde

merak ettiginiz şeyler olursa anlatayım

Kız kaldırmak içinmi gittin hocam kulübe :D Yoksa o ödül gibi birşey mi oldu :P

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

yalan olmasın kapıya gelen arkadaş sizin yaşınızda kızlar var dedi bi gelin görün sevmezseniz gidin dedi oyuzden gittim sdfj

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

yalan olmasın kapıya gelen arkadaş sizin yaşınızda kızlar var dedi bi gelin görün sevmezseniz gidin dedi oyuzden gittim sdfj

Kız dedin mi akan sular durur katılalım madem :D ücreti ne bunun masonluk gibiyse rus karıya giderim daha iyi mk :D

Edit: Hocam toplantılarında hayır işi falan mı yapıyorsunuz bu kulüp hayır işleriyle ilgili falan yazıyor nette?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

zeratul bunu yazdı:

Allura bunu yazdı:

Kız dedin mi akan sular durur katılalım madem :D ücreti ne bunun masonluk gibiyse rus karıya giderim daha iyi mk :D

Edit: Hocam toplantılarında hayır işi falan mı yapıyorsunuz bu kulüp hayır işleriyle ilgili falan yazıyor nette?

leolar genelde öğrenciler veya yeni üniversite mezunlarından olusuyor zaten bu sebeple yıllık 250-1000 lira arası bir aidatı var

bu aidatın her yıl belli tarihleri var, hatta bu aralar olması gerekiyor sanırım ama öncelikle leolara üye olmanız gerekiyor, eğer daha 3 ay toplantılara gidip üye olmadıysanız yani sadece ziyaretçi sıfatınız varsa bu aidatı vermek zorunda degilsiniz

toplantılarda genelde yardımlaşmadan, güncel konulardan fln konuşuluyor, benim zamanımda kimsesiz cocuklara eğitim masrafları fln neler  yapabileceklerimizi tartışıyorduk genelde

"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    Allura lions klübü erasmusla yurtdışına çıkacak öğrencilere burs veriyor mu?

Çok sıkılıyom
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

rotary klübünün yurt dışına öğrenci gönderdiğini biliyorum fakat lions ben bilmiyorum.daha çok rotary yapıyor bu işi sanırım.yada benim bilgim az.

Koca hestiy aya bedenem ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kelomar
    kelomar's avatar
    Erkek

Gençler Hulki Cevizoğlu'nun Masonluk ve Rotaryenlik adlı kitabını alın okuyun, piyasadaki yalanı en az, tarafsızlığı en fazla kitaptır. Ne mason ya da rotaryen karşıtı ne de yanlısı. Hatta videosunu bulabilen varsa burada paylaşırsa on numara olur.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musdawdaf
    musdawdaf's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:

Demek istediğini anladımda anlatılan bilgiler hep 2. ağızdan olacak.

Direk ben girdim çıktım tarzı olmaz masonluk içine kapalı bir örgüt. Dışarıya bilgi sızdırmazlar pek. Zaten ilk derecelerde yeminlerde falan dışarı bilgi verirsem bu kılıç kellemi alsın gibisinden yemin törenleri falan vardı.

Duyacağın bilgiler hep kaynanamın dıdısı gitmiş tarzında olur ne kadar sağlam olur tartışmalı.

En iyisi uzak durmaktır bu örgütlerden. Elini verirsin bırak kolu,bacağı bile kurtaramazsın 

ne sallamısın ki arkadas bilip bilmeden

Toplam Hit: 10307 Toplam Mesaj: 84