folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Lions Ve Rotary Klüpleri

Lions Ve Rotary Klüpleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asparuh
    asparuh's avatar
    Erkek

CAgAtAy bunu yazdı:
    -----------------------------

Bilen bir arkadaş cevaplarsa iyi olur. Hangi kulüp insana daha yarar sağlıyor. Lions Club mı? Rotary Club mı?

rotaryde gencler var daha cok . unıversıtede 2000 tl burs+ kalacak ev saglanıyor baslangıc ıcın. lıons u bilemicem

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AchtunG
    AchtunG's avatar
    Erkek

Rotary ve Lions :)) hey gidi hey 

Yaptıkları tüm işler yasal değildir!!! Ama yasadan daha üstün oldukları için ( elllerindeki güç sayesinde) yaptıkları her iş yasal sayılır.

Gelelim yazdıklarınıza şevkinizi kırmak istemezdim ama gençler rotary ve lions için öle ben uye olayım falan muhabbetı yok onlar istedikleri kişileri istedikleri zaman alırlar.

Lions adı herseyin aslında bir nevi tercumesi kelımenın turkce anlamı aslanlar ki bunu bılıyorsunuz ama bılmedıgınız sey lions krallar manasına gelıyor yanı sız cevrenızde sayılan bırı ve hanı oyle kucuk paralar degıl 3 4 tane yatınız 1000 2000 tane evınız yıllık cironuz 1 milyon euro nun uzerındeyse bu adamların zaten bır sekılde ıcıne gırmıssınız demektır.

Rotary krallığın ikinci ayağı ailende yanı annen baban rotary uyesı ıse yada sizin IQ seviyeniz 150 - 200  arası ise işte o zaman gene sız ılgı alanına gırıyorsunuz yanı demem odur kı ıkı klubte olmak ıstıyorsanız ya turkıyenın dunyanın gordugun en yuksek IQ ya da Banka cuzdanınızın haddınden fazla yuklu olmasına bakıyorlar dıger o form doldurun rotary ye gırın falan fılanlara gelınce onları bılemem ben cevremdekı gorduklerımı ıcınde donenlerı yuvarlak masa toplantısındakı yasananları ve konusalanları duyguklarımı ve gorduklerımı soyledım ( sen hangısınden dolayı ıclerıne gırdın yada aptal saptal sorular sormayın sordunuz soyledık yazdıklarıma yorumda yapmayın tekrar soruda sormayın lutfennnn )   

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

gidebilirsin tabi ki açık zaten toplantılar isteyen gidiyor en kötü açık büfeden yemek yer dönersin eve sdfk

yani ben anlamıyorum ki adam gidip polat gibi otelin toplantı odasında halka açık toplantı yapıyor

millet sakın gitmeyin öldürürler yerler diyor ?

yahu halka açık kapıları açık sonuna kadar git dinle dön 

direk gideyim mi yoksa kulüpten görevlilere email atıp da mı gideyim ?

direk git, merhaba dinlemek istiyorum de

tabi buyurun boş biyere oturun der

o kadar 

sonrada çık evine gel bidahada gitme istersen np 

kim kimi öldürüyor la bu devirde masonlukmu kaldı atatürkçülük mü kaldı a.k

cemaat sikti geçti hepsini... 

Toplam Hit: 10296 Toplam Mesaj: 84