folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Lisede Sınıfta Kalma Yönetmeligi

Lisede Sınıfta Kalma Yönetmeligi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lapaci
    lapaci's avatar
    Erkek

Lise 1 deyim ark.lar.. sınıfta kalma yönetmeliği nedir? hangi durumlarda kalınır? bana genis bir bilgi verin lütfen..

saolun

""bacın nete düşmüş msne giriyomuş diyolar..... bir dost.. ""
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

4 + dersten zayıfın varsa ortalama yükseltme ve sorumluluk sınavlarına girersin tabi hepsini verip bunları 2 ya da sanırım 3 e indirmen gerekli ve

ortalamanında 2.50 den mi ne yüksek olması gerekli. sınıfta kalmamak için 

he sen kalmak istiyorum diosan hiç bişi yapma yeterli xD 

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lapaci
    lapaci's avatar
    Erkek

qaMbLer bunu yazdı:
    -----------------------------

4 + dersten zayıfın varsa ortalama yükseltme ve sorumluluk sınavlarına girersin tabi hepsini verip bunları 2 ya da sanırım 3 e indirmen gerekli ve

ortalamanında 2.50 den mi ne yüksek olması gerekli. sınıfta kalmamak için 

he sen kalmak istiyorum diosan hiç bişi yapma yeterli xD 

-----------------------------

maksimum kaçtane 1im olması gerekiyor?

""bacın nete düşmüş msne giriyomuş diyolar..... bir dost.. ""
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    abi maksimumu var yaw :D kac dersin varsa o kadar 1 yap kal işte sınıfta aaaa :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    kardeşim kalma malma yok. afedersin eşşeği bile sıraya bağlasan devamsızlık yapmadıktan sonra lise mezunu olur.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek
    Sen kalmak mı istiyon geçmek mi istiyon söle ona göre taktik verelim biz sana

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    sen vatandaşın duvarını boyamaya devam et, okul dediğin nedir ki :|

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DemirKoc
    DemirKoc's avatar
    Erkek
    3 tane zayıfın olursa kalırsın 3 zayıfdan 1 i dil anlatım sa kalırsın 2 zayıfla ortalama yükseltmeye girersin ortalaman 2.50 i geçememişse gine kalırsın 20 gün dvmsızlıkda kalırsın  19.5 ile geçersin 2 sene kalırsan okuldan atılırsın öle gidio yani eşeği falan baglasan geçirir diolar yha fasafiso onlar liseler eskisi gibi deil okuldan atacak adam arıolar öle gidio

Bu Dünya 2 Şeyden Yıkalacak 1 Binadan 1 de Zinadan Çağresi yok bunun....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Lise 1 yani ortaöğretim 9. sınıf adeta bir barajgibi birşeydir benim sınıfım 60 kişiydi isterinanın ister inanmayın 40 kişi sınıfta kalmıştı 20si geçmişti bende götünü yırttım20 kişinin arasına zar zor girdim  arkadaşın dediğigibi 2 zayıflabirüstsınıfageçtim sorumlu daha sonra verdimsorumluları mezun oldum  bitti gitti  5 den fazla zayıfın varsa ilk dönemden sen o ınıfı geçmeyi unut ben bu güne kadar geçeni görmedim ne benim zanımda ne şimdi :D

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    ben lise 1 de 3 tane 1 bi tane 0 la sınıfı geçtim :) ortalamam 2.51 di sende ortalamayı geç 2.50 yi bide dil ve anlatımın zayıf olmasın her türlü geçersin sınıfı.Ha oda zayıf olursa ortalama yükseltmeye girersin...

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bölümünün alan dersi zayıf olsaydı zor geçerdin :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 34770 Toplam Mesaj: 68