folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Lisede Sınıfta Kalma Yönetmeligi

Lisede Sınıfta Kalma Yönetmeligi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DemirKoc bunu yazdı:
    -----------------------------
    3 tane zayıfın olursa kalırsın 3 zayıfdan 1 i dil anlatım sa kalırsın 2 zayıfla ortalama yükseltmeye girersin ortalaman 2.50 i geçememişse gine kalırsın 20 gün dvmsızlıkda kalırsın  19.5 ile geçersin 2 sene kalırsan okuldan atılırsın öle gidio yani eşeği falan baglasan geçirir diolar yha fasafiso onlar liseler eskisi gibi deil okuldan atacak adam arıolar öle gidio

sallama la 8 zayıfla ortalama yükseltmeye girip geçen adamvar onugeç ben 4tane ile geçtim  :)

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    bölümünün alan dersi zayıf olsaydı zor geçerdin :)

birader lise1 diyo ne bölümü alanı yav millete yanlış bilgi vermeyin hassa konu bu

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

3 bütünlemeye girme hakkın var bütünlemeler sonunda toplamda max 2 tane zayıfın olma hakkı var.bütünlemeler sonunda 3 zayıf la kalırsın yani bütünlemeler öncesi karnende 6 veya 6 dan fazla zayıf varsa direk kalırsın..

ayrıca ortalaman ne koşulda olursa olsun 2.50 nin altında gelirse direk olarak gene kalırsın.

Konumu silenlere inat kürdüm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

siyasete bulşamadığın zaman ve müdürün yada müdür muavinin hangi partiden hangi görüşten se sende ondan olucaksın çükselerde kalmazsın :D

önemli olan senden sorumlu kişilerle aranını iyi olması benim gibi posta koyarsan olmaz aga..hele aynı görüşten değilsen öle bi senen boşa geçer...millet üniversitesini bitirti evlendi çocuk sahibi olanlar bile var eski ilk okul arkadaşlarımızdan :D karı düşürüyoz okuyormusun diyince çükü tutuyoz lise diyemezsin ee ne etcen 

aga bence kim olursa olsun köprüyü geçene kadar eyv de sonra ne halt edeceksen et..

köprüye dikkat ;D

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepiMpaCt
    DeepiMpaCt's avatar
    Erkek
    ben sözeldeyim sözelin barajı psikoloji zayıf dil anlatımda zzayıf din anlatımcı geçirirdde psikolojicii nuh diyo peygamber demiyo bok gibi zor aq bi bok anlamıyom

hack forum https://www.turkhacks.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

benim sorum şu ; 9.sınıfta bütünleme sınavlarına girmeden önce karnede en fazla kaç tane 1 olması gerekiyor ? karnede kaç tane 1 olursa bütünlemeye girmeden direk kalırsın?

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

MinervaL bunu yazdı:

3 bütünlemeye girme hakkın var bütünlemeler sonunda toplamda max 2 tane zayıfın olma hakkı var.bütünlemeler sonunda 3 zayıf la kalırsın yani bütünlemeler öncesi karnende 6 veya 6 dan fazla zayıf varsa direk kalırsın..

ayrıca ortalaman ne koşulda olursa olsun 2.50 nin altında gelirse direk olarak gene kalırsın.

hocam gözünüzü sevem yamayın  şunu  hassas konu bu senin anlattığın sistem 2 sene öncesinin sistemi biraz araştırdayaz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

bilen yokmu arkadaşlar ?

benim sorum şu ; 9.sınıfta bütünleme sınavlarına girmeden önce karnede en fazla kaç tane 1 olması gerekiyor ? karnede kaç tane 1 olursa bütünlemeye girmeden direk kalırsın?

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

AsTakiLamuKa bunu yazdı:

bilen yokmu arkadaşlar ?

Kaçtane 1'den ziyade ortalamayı geçmen önemli.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    Branxian bunu yazdı:
    AsTakiLamuKa bunu yazdı:

bilen yokmu arkadaşlar ?

Kaçtane 1'den ziyade ortalamayı geçmen önemli.

onu biliyorumda ortalama 2.50 yi geçmiyorsa kaç tane 1 olması gerek

Toplam Hit: 34709 Toplam Mesaj: 68