folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Memnun Kaldığınız TV Box (Sattıklarınızi Da Görebilirim)

Memnun Kaldığınız TV Box (Sattıklarınızi Da Görebilirim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Bu cihazı çok övüyorlar ama normal tv boxlar gibi her apkyı yüklemeye açık mıdır bilmiyorum. En iyi oyunları bile oynatıyor falan diyorlar. Tabi güncel telefonlar kadar mıdır bilmiyorum. Fiyatı 2000tl civarı yalnız.

https://www.amazon.com.tr/nVidia-945-13430-2505-000-NVIDIA-SHIELD%C2%AE-TV/dp/B07Z7Y8QRT

bu link sadece kumanda yalnız :) nvidia shield 6k civarı 

trooper tarafından 13/Eyl/22 14:05 tarihinde düzenlenmiştir

ZzZzZzZ...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djmatrax
    djmatrax's avatar
    Erkek

Up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    AndrevMask bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    AndrevMask bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    break bunu yazdı

Amazon Fire Stick 4K Max kullaniyoruz cok memnunuz cihazdan. Hem stabil hem de hizli.

İnat performansı nasıl neler yüklediniz yanlış hatırlamıyorsam 8gm rom vardı yeterlimi

İnat çok mu önemli ya :D, harbiden inatçı bu herifler. Dün ulaştı bana ortak yolu bulduk modlamayacağım kendi uygulamalarını, bir sürü uygulama var neden inat?

Yani en sevdiğim

Dün ulaşan kim ne konuda ortak yol buldunuz modlamak derken neyi neden modladin? Kafamda deli sorular

bunların uygulaması root engelli, reklam dolu cogu box sahibi insan bana rootu kaldır vs ile ulasmıstı oradan basladı

senin modladığını nerden anlamış oraya anlayamadım

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek

mi box alacağım ben de, inat tv exxen spor kaliteli düzgün çalışıyor mu acaba kullanan var mı? 

Frontend Dev.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    AndrevMask bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    AndrevMask bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    break bunu yazdı

Amazon Fire Stick 4K Max kullaniyoruz cok memnunuz cihazdan. Hem stabil hem de hizli.

İnat performansı nasıl neler yüklediniz yanlış hatırlamıyorsam 8gm rom vardı yeterlimi

İnat çok mu önemli ya :D, harbiden inatçı bu herifler. Dün ulaştı bana ortak yolu bulduk modlamayacağım kendi uygulamalarını, bir sürü uygulama var neden inat?

Yani en sevdiğim

Dün ulaşan kim ne konuda ortak yol buldunuz modlamak derken neyi neden modladin? Kafamda deli sorular

bunların uygulaması root engelli, reklam dolu cogu box sahibi insan bana rootu kaldır vs ile ulasmıstı oradan basladı

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Homo
    AndrevMask bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı
    AndrevMask bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    AndrevMask bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    break bunu yazdı

Yani en sevdiğim

AndrevMask Telegramda sağlam işler yapılıyor ama bizim insanımız çekmemezlik yapıyor hemen şikayet ediyor. Şikayet edenlerde genellike sanki lisansı kullanıcılar onlara çok gülüyroum. İçine reklamları doldur sonra yayınları sahiplen :) Bu arada ekibe teşekkür ederim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı
    AndrevMask bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı
    AndrevMask bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    AndrevMask bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    break bunu yazdı

Yani en sevdiğim

AndrevMask Telegramda sağlam işler yapılıyor ama bizim insanımız çekmemezlik yapıyor hemen şikayet ediyor. Şikayet edenlerde genellike sanki lisansı kullanıcılar onlara çok gülüyroum. İçine reklamları doldur sonra yayınları sahiplen :) Bu arada ekibe teşekkür ederim.

Rica ederiz, sana katılıyorum. Bu halk enteresan halk ne versen yetinmiyor, yetinemiyor çözmedim ya. Neyi ücretsiz paylaşsak daha iyisini, üstünü istiyor. Enteresan istekler mi dersin, çok garip çok

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZATİ.
    sakavan
    sakavan's avatar
    Erkek

İnat tv apk yükledim ama çalışmadı bir türlü buna benzee çalışan bir uygulama var mı? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

@AndrevMask  telegram kanalı olduğunu bilmiyordum şimdi kanala bakıyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    sakavan bunu yazdı

İnat tv apk yükledim ama çalışmadı bir türlü buna benzee çalışan bir uygulama var mı? 

modlu mu apk neye yükledin cihaz nedir? Android sürüm nedir ? 

@AndrevMask uçanı kaçanı modluyor :)

trooper tarafından 19/Eki/22 13:50 tarihinde düzenlenmiştir

ZzZzZzZ...!
Toplam Hit: 6110 Toplam Mesaj: 78
tvbox mi box box oğlu box