Metal Müzik İle İlgili Her Şey

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:
    -----------------------------

dark22 bunu yazdı:

beyler anlamadığınız bir şey varsa o da satanizm 15 inci yüzyılın ilk döneminde başlayıp bir tür kiliseye olan karşıtlık daha doğrusu dikta yönetimine olan baş kaldırı olarak başladı şeytan burda bir sembol olarak kilise yönetimine karşı kullanıldı kilise nin dayatmalarına karşın halk kilisenin kuralarının benimsen meyeceğni gerçeklerin saptırıldığını ileri sürerek bu sembolik akıma ilgi büyüdü bu akımı başlatanlar deist diler bir yaratıcının olduğunu kabul eden ama kilisenin dayatmalarına kilisenin din anlayışına karşı çıkan topluluklar bunları araştırmadan ezbere münakaşa etmenin anlamıda yok çünkü insan oğluna ilginç gelen şey bilmediği şeydir...

Konuştuğun şey hakkında hiçbir şey bilmiyorsun, bir de üstüne gelip ezbere konuşmayın diyorsun. Senin gibi maksimum 19 yaşındaki bir adamla bunları tartışmaya da lüzum yok. Lan metal başlıklarına karışmayayım, ülkem metalcisinin %90'ı gerizekalı diyorum, dayanamayıp karışınca yine entel, çakma metalcinin birine denk geliyorum. Ya bu memlekette kendine metalci diyen adamlar hakkaten beyinsiz ha.

ben entel metalciyim :W

lamb of god siker :R

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Helyum bunu yazdı:

Atar yapıyoz şurada, sinyali bozma. Seni de ben sikecem zaten :B

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:

dark22 bunu yazdı:

beyler anlamadığınız bir şey varsa o da satanizm 15 inci yüzyılın ilk döneminde başlayıp bir tür kiliseye olan karşıtlık daha doğrusu dikta yönetimine olan baş kaldırı olarak başladı şeytan burda bir sembol olarak kilise yönetimine karşı kullanıldı kilise nin dayatmalarına karşın halk kilisenin kuralarının benimsen meyeceğni gerçeklerin saptırıldığını ileri sürerek bu sembolik akıma ilgi büyüdü bu akımı başlatanlar deist diler bir yaratıcının olduğunu kabul eden ama kilisenin dayatmalarına kilisenin din anlayışına karşı çıkan topluluklar bunları araştırmadan ezbere münakaşa etmenin anlamıda yok çünkü insan oğluna ilginç gelen şey bilmediği şeydir...

Konuştuğun şey hakkında hiçbir şey bilmiyorsun, bir de üstüne gelip ezbere konuşmayın diyorsun. Senin gibi maksimum 19 yaşındaki bir adamla bunları tartışmaya da lüzum yok. Lan metal başlıklarına karışmayayım, ülkem metalcisinin %90'ı gerizekalı diyorum, dayanamayıp karışınca yine entel, çakma metalcinin birine denk geliyorum. Ya bu memlekette kendine metalci diyen adamlar hakkaten beyinsiz ha.

Senin gibi maksimum 19 yaşındaki bir adamla bunları tartışmaya da lüzum yok.  

Bence bir 19 sene daha ekle yaşa :D 19+19=38 ah keşke entel olsa bir türlü yapamadım 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

metalati bunu yazdı:

Senin gibi maksimum 19 yaşındaki bir adamla bunları tartışmaya da lüzum yok.  

Bence bir 19 sene daha ekle yaşa :D 19+19=38 ah keşke entel olsa bir türlü yapamadım 

Öyleyse durum çok daha vahim ):

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:

Helyum bunu yazdı:

Atar yapıyoz şurada, sinyali bozma. Seni de ben sikecem zaten :B

:R istedinde vermedikmi kanka :R

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dark22
    dark22's avatar
    Erkek

Konuştuğun şey hakkında hiçbir şey bilmiyorsun, bir de üstüne gelip ezbere konuşmayın diyorsun. Senin gibi maksimum 19 yaşındaki bir adamla bunları tartışmaya da lüzum yok.   

1.KONUŞTUĞUN ŞEY HAKKINDA HİÇ BİR ŞEY BİLMİYORSUN DİYORSUN OZAMAN ÇOK BİLİYORSAN NEDN DAHA ÖNCE BU KONUYU AÇMADINDİYE SORARIM SANA?

2.SENİN GİBİ MAKSİMUM 19 YAŞINDAKİ BİR ADAMLA BUNLARI TARTIŞMAYA DA LÜZUM YOK DEMİŞİN.SEN DAHA ADEM BABANIN TESTİSLERİNDE DOLAŞIRKEN BİZ AKMARDA KONSER ORGANİZASYONLARI DÜZENLİYORDUK...

Lan metal başlıklarına karışmayayım, ülkem metalcisinin %90'ı gerizekalı diyorum, dayanamayıp karışınca yine entel, çakma metalcinin birine denk geliyorum. Ya bu memlekette kendine metalci diyen adamlar hakkaten beyinsiz ha.

1.BENCEDE KARIŞMASAN İYİ OLUR İÇ BİR BİLGİN OLMADIĞI GÜN YÜZÜ GİBİ ORTADA ZATEN GOOGLEDEN ARAŞTIRMAYA DEVAM ET SEN...

2.ÜLKEM METALCİSİNİN %90 GERİZEKALI DEMİŞİN ONADA BEN YORUM YAPMAYIM BURDAKİ MÜRİD ARKADAŞLAR AÇTIĞIN KONULARDAN YOLA ÇIKIP KARARI ONLAR VERSİN ZEKİ ÇOCUK...

Ozgurluk                     Bir suru bos vakti olan bir adamim, ama elle tutulur seylerle ugrasamayacak kadar tembel oldugum icin bos vakitlerimi boyle abuk gubuk dusunerek geciriyorum.  

ZATEN ARKADAŞIMIZ AÇTIĞI KONUNUN BAŞINDA KENDİ PROFİLİNİ ORTAYA ÇIKARTMIŞ BENİM PEK BİR ŞEY SÖYLEMEME GEREK YOK...

aklıma bir şey gelmedi sonra yazıcam :D <br>
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

konuyu tartışma değilde bilgi ve müzik paylaşımı doldursak daha iyi olur sanırım 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Birinci sorunun cevabı ikinci alıntında mevcut.

Madem o kadar yaşlısın neden hala bu kadar malsın lan? Ayıptır, doğuştan özürlü olsan bile o kadar tecrübe ile insan biraz akıllanır.

Tamam ben hiç birşey bilmiyorum yaşlı kurt.

Evet ülkem metalcisinin %90'ı gerizekalı, hem de yaş gözetmedenmiş onu da öğrendik.

Hiç değilse ben boş vakitlerimde düşünüyorum lan, sen benim konularımı mı araştırıyorsun hahah, ezik. Yolun yarısına gelmişsin hala burda odtü metalciliği yapıyorsun yazık lan. Hicri Bozdağ kılıklı dingiller sizi.

Ayrıyetten sperm hücrelerinin ortalama ömrü 5 gündür, bu da sana genel kültür olsun. Böyle bebek adımlarıyla 70 yaşına kadar mallıktan çıkaracağız seni. Bizler inandık, sen de inan.

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dark22
    dark22's avatar
    Erkek

Madem o kadar yaşlısın neden hala bu kadar malsın lan?

1.AKILLI ADAM HERŞEYİN FARKINA VARIR .BUDALA İSE HER KONUDA FİKRİNİ SÖYLER

2. BİRDE LAN KELİMESİNİ KULANAN İNSANLAR GENELDE BİR KONU ÜZERİNDE YETERİNCE BİLGİSİ OLMADIĞI İÇİN SONUNDA SENİN GİBİ LAN VEYA MAL KELİMELERİNİ KULANMAYA BAŞLAR BUDA ŞUNU GÖSTERİR O İNSANIN KONU ÜZERİNDEKİ CEHALETİNİ...

Hiç değilse ben boş vakitlerimde düşünüyorum lan, sen benim konularımı mı araştırıyorsun hahah, ezik. Yolun yarısına gelmişsin hala burda odtü metalciliği yapıyorsun yazık lan.

1.ZEKİ BİR ÇOCUK OLDUĞUN İÇİN BU ZEKİ ÇOCUĞUN AÇTIĞI KONULARA BAKAYIM DEDİM BAKTIMKİ KENDİSİ GİBİ AÇTIĞI KONULARDA BOŞ...

2.KİMSENİN ODTÜ METALCİLİĞİ FALAN YAPTIĞI YOK  SEN BU KONUYU İSTER BEĞENİRSİN İSTER BEYENMESSİN SANA KİMSE SİLAH ZORUYLA KONUYA KATIL DEMİYOR ZATEN AMA SEN NEDENSE UZATTIKÇA UZATIYORSUN SEN YAZDIKÇA BENDE YAZMAK ZORUNDA KALIYORUM SENDE BİR KONU AÇTA BİZDE BİR BAKALIM BİZDE BÜKEMEDİĞİN ELİ ÖPERLER...

Ayrıyetten sperm hücrelerinin ortalama ömrü 5 gündür, bu da sana genel kültür olsun. Böyle bebek adımlarıyla 70 yaşına kadar mallıktan çıkaracağız seni. Bizler inandık, sen de inan.

1.GENEL KÜLTÜRÜM ÇOK İYİ SAĞOL SEN DAHA GOOGLE TANIŞMAMIŞKEN SPERM SAYILARI BİLİNİYORDU SEN YARIN ÖBÜRGÜN KALKAR BU KONUYU DA AÇAR

SONRA TUTAR DERSİN BEN SPERM SAYILARINI İLK BİLEN İNSANIM DİYE...

2.YAZIK SENİN ADINA ÜZGÜNÜM SENİN GİBİ MALLARI BUGÜNE KADAR ÇOK GÖRDÜM HAYATLARI BOYUNCADA KARŞISINDAKİ İNSANLARI HEP MAL ZANNEDİP

KENDİ MALLIKLARINI GİZLEMEYE ÇALIŞAN ANTİ SOSYAL TEK SANAL ALEMDE BÖYLE CÜMLELERİ KURABİLEN ZAVALLILAR...

İNSANLAR EN AZ BİLDİKLERİ KONULAR HAKKINDA EN FAZLA FİKİR YÜRÜTÜRLER...

aklıma bir şey gelmedi sonra yazıcam :D <br>
Toplam Hit: 11212 Toplam Mesaj: 100