folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Mng Kargo Rezilliği, Lütfen Mağdur Olmamak Adına Tercih Etmeyin...

Mng Kargo Rezilliği, Lütfen Mağdur Olmamak Adına Tercih Etmeyin...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Mng kötü yurtiçi iyi aras şöyle falan demeyin boşuna. Ups ve diğerleri diye karşılaştırma yapın. Ups hariç hepsi aynı bok. Hepsiyle çalıştım daha önce. Ups'i de çok tercih edemiyorum şubesi bana çok uzak. Önemli kargolarda ups kullanıyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

mng aras sürat ile kurumsal müşteri olarak çalışan biri olarak, arkadaşların dediğinden çok da farklı şeyler diyemeyeceğim.

bir türkiye'nin her yerine kargo gönderiyoruz, farklı müşteriler %100 inanarak birbirinin zıttı şeyler söylüyorlar

mng rezalet yurtiçi en iyi

aras berbat mng süper

yurtiçi kadar kötü bir kargo firması yok, sürat harika

sürat iğrenç aras muazzam vb...

bi de olumsuz yorum veriyorlar, bence çalıştığınız kargo firmasını değiştirin diye..

bu tip müşterileri arayıp diyorum ki,

"efendim biz söz verdiğimiz şekilde aynı gün ürününüzü kargoya teslim ediyoruz, türkiye'de malesef tüm şubeleriyle dört dörtlük çalışan bir kargo firması mevcut değil,
    dağıtıcı şube ile alakalı olarak güzel hizmet de alabiliyorsunuz, kötü hizmet de alabiliyorsunuz, bizimle ya da firmanın komplesiyle alakalı bir durum değil.
    olumsuz yorumunuzu düzeltirseniz çok sevinirim, çünkü satışlarımızı kötü etkiliyor"

üsküdar'da ilk olarak mng ile çalıştım adresimden kargo alıyorlardı arayınca ulaşıyordum, sorun olunca düzeltiyorlardı, sonra şube devredildi, sapıttı, herşey karıştı,

sürat'e geçtim. bir süre iyi idi, personeller değişti bozdu..

şu an arasla çalışıyorum, şimdilik iyiyiz..

semtinizde size en iyi hizmet veren kargoyu belirleyip mümkün mertebe onunla yürümenizde fayda var..

sizin izniniz bilginiz dahilinde başka kargo firmasıyla kargo gelirse de, gidin şubeden alın, hiç strese girmeyin, kanser ederler adamı..

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek

Gönül ister ki herkes Ups hatta DHL kullannsın. Tabi ki başlıkta yazdıklarım bunlarla kıyaslanamaz ama gel gör ki işte fiyatları müsaade etmiyor.

Come On Cj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

tamamen subelerle alakalı bu kargo meselelerı sehır sehır degısebılıyor 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    stockholm8 bunu yazdı

Peki hocam memnunsanız devam edin. Sizin bölgenizde iyi olabilir ama ADANA SEYHAN da berbat, vasat hatta.

hocam vasat orta demektir.  yani eh. demek.

mng , yurtiçi , aras , suratkargo vb. tüm kargo şirketleri ile çalıştık.

ptt tabiki en kötüsü onu saymaz isek kargo şirketlerinin hiç biri banka gibi çalışmıyor bayi sistemi ile çalıştıklarından her bayi farklı hizmet veriyor. 

oyüzden en iyi kargo bu en kötüsü şu demek biraz yanlış olur. 

Her gün 4-5 kargo gönderdiğimiz firmada biz en çok yurtiçi ve mng kullanıyoruz.  mng kargo kırılma vb. sıkıntıları en az yaşayacağınız kargo şirketi. 

fakat ödemesini biz yapacaksak ve acelesi yoksa en ucuz oldugu için suratkargo kullanıyoruz. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

mng kargoda çalışan bir elemanları var şaka yapmıyorum apartmanın merdivenlerini koşarak çıkıyor kargoyu getirmek için, bencede şubelerle alakalı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

yurt içi her kargom iade olup tekrar geldi en son şubeden aldım. Bir ara ayağımı yaktım evde 1 hafta yattım adamlar geldik evde yokuz diye nt bırakışlar. Genel müdrülüğü aradım raporumu göndereyim isterseniz bu ayakla nereye çıkacam dediğimde ikinci dağıtıma geldi tekrar bulamadık diye not düşüp iade etmişler firmaya.

Aras Mng hatta sürat gelmeden önce adamlar telefon bile ediyorlar.

Özellikle yurtiçi kargo olan sitelerden alışverişi kestim sırf bunlar yüzünden

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

banada pek sorun yaratmadılar mng kargo olarak ama aras allahsız harbiden 
    not: sanırım bu durum şehirlere ve bölgelere göre değişiyor :D dağıtım elemanın kafasına ve ruh haline göre

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    stockholm8 bunu yazdı

Peki hocam memnunsanız devam edin. Sizin bölgenizde iyi olabilir ama ADANA SEYHAN da berbat, vasat hatta.

vasatın kelime anlamı : Orta, orta yer, mabeyn, ikisi ortası, mütevassıt.

MNG iyidir.Sorun şubededir. 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

B

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 4608 Toplam Mesaj: 43
berbat mngkargo teslimetmiyor