folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Mng Kargo Rezilliği, Lütfen Mağdur Olmamak Adına Tercih Etmeyin...Mng Kargo Rezilliği, Lütfen Mağdur Olmamak Adına Tercih Etmeyin...

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Sivasli_14
  Sivasli_14's avatar
  Kayıt Tarihi: 09/Mayıs/2015
  Erkek

  Valla bizimde kırılacak eşya yazan kargomuzda bile sorun çıktı. Sahip çıkmadılar ürüne.  2012 Den bu yana çalışmıyoruz mng ile. Sivas - Şarkışla..


  Sen Ki Aşkı Beyhude Ziyan Edersen Biri De Gelir Seni Sigaya Çeker... ÖzKÖK
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  rahmandaburda
  rahmandaburda's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Ağustos/2017
  Homo

  Aynı şekilde bende MNG kargo dan çok sorun yaşadım. Ama Aras dan da yaşadım, sorunu mu hallettiler. Yurtiçi Kargo en iyisi bence. MNG gerçekten tam bi bela. MNG nin belkide sahibine bile şikayet etsen, Şube de hareket olmuyor. Getirmiyorlar Kargo yu, müşteri ile idrar yarıştırıyorlar.


  1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
Toplam Hit: 3601 Toplam Mesaj: 43
berbat mngkargo teslimetmiyor