folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Mobil Uygulama Yazıcak ? Bütce 3000Tl.

Mobil Uygulama Yazıcak ? Bütce 3000Tl.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

edit: olay başkaymış, bilmediğimizden bir tek o post gidince yanlış anlamışım. pardon.

izzmarit tarafından 01/Nis/14 02:02 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı

terror'ün yazdığı vardı burada yok olmuş ?

İş yaptırıp parasını vermeyen mürid bu mudur diyordu. Öyleyse de değilse de en silinmemesi gereken mesajdı sanki.

o zaman ki olayda kimin haklı kimin haksız olduğuna dair hiç bir kanıt olmamasına rahmen 2-3 fazla gaza gelen arkadaş kendi kafalarında hemen suçluyu tayin edip atıp tutmaya başlamışlardı. yok işte paranı verelim siteye bi daha girme gibisinden. ben h2run ile konuşup parayı kabul etmesini söyledim. hatta underzero ya pm ile durumu bildirmiştim. para geldiği zaman bana göndericekti bende geriye iade edicektim. ama öyle parayı gönderelim girme siteye gönderdik diyip artistlik yapan arkadaşlar parayı göndermediler. göndermedikleri gibi de gönderdik diyip artistlik yapmaya devam ettiler. olay orda öylece kapandı.

edit: ayrıca not düşiyim taraf tutmuş gibi olunmasın. her kimle iş yapılıcaksa her iki tarafta haklarını sözleşme ile sağlama alsınlar. h2run un bir önceki iş yaptırmak istediği kişiyle tam olarak iş hakkında konuşmadıklarından iki tarafında birbirilerinden ne istedikleri belirsiz olduğu için sorun yaşamışlardır onuda not düşüyim dikkat etsin herkes

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

benim mesajımı da sildiler ki güzel bi yorum yazmıştım, sonra terror un mesajına itafen cevap vermiştim ama neden silindi bu mesaj. yani sonuçta ortada var olan bir problem değil mi? her şey insanların gözleri önünde cereyan etti.. ben o darwin nickli arkadaşın haklı olduğu kanısındayım. konunun yeri burası mı peki? evet burası? çünkü arkadaşın gus nickli arkadaşa verdiği cevaplardan yola çıkarak ilerde sorunlar yaşanabileceği öngörülüyor en azından ben öyle düşünüyorum. amacım arkadaşı karalamak kötülemek ya da iftira atmak değil. sadece var olan gerçekleri söyledik.. bunu silen arkadaş ne mantıkla silmiş anlamıyorum.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

benim mesajımı da sildiler ki güzel bi yorum yazmıştım, sonra terror un mesajına itafen cevap vermiştim ama neden silindi bu mesaj. yani sonuçta ortada var olan bir problem değil mi? her şey insanların gözleri önünde cereyan etti.. ben o darwin nickli arkadaşın haklı olduğu kanısındayım. konunun yeri burası mı peki? evet burası? çünkü arkadaşın gus nickli arkadaşa verdiği cevaplardan yola çıkarak ilerde sorunlar yaşanabileceği öngörülüyor en azından ben öyle düşünüyorum. amacım arkadaşı karalamak kötülemek ya da iftira atmak değil. sadece var olan gerçekleri söyledik.. bunu silen arkadaş ne mantıkla silmiş anlamıyorum.. 

Hocam iş verenle - işi alan kişi arasında anlaşma yapılır hersey net olur ve sıkıntı cıkmaz.. Senle bu zamana kadar iş yaptıkmı yapmadık .. o yuzden sen ısı yaparmısın yapmazmısın onun hakkında yorum yap.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Cosmic bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı

terror'ün yazdığı vardı burada yok olmuş ?

İş yaptırıp parasını vermeyen mürid bu mudur diyordu. Öyleyse de değilse de en silinmemesi gereken mesajdı sanki.

terröre gerekli açıklamayı yaptım. ortalığın tekrardan karıştırılmaması açısından mesajını sildim.

o zaman ki olayda kimin haklı kimin haksız olduğuna dair hiç bir kanıt olmamasına rahmen 2-3 fazla gaza gelen arkadaş kendi kafalarında hemen suçluyu tayin edip atıp tutmaya başlamışlardı. yok işte paranı verelim siteye bi daha girme gibisinden. ben h2run ile konuşup parayı kabul etmesini söyledim. hatta underzero ya pm ile durumu bildirmiştim. para geldiği zaman bana göndericekti bende geriye iade edicektim. ama öyle parayı gönderelim girme siteye gönderdik diyip artistlik yapan arkadaşlar parayı göndermediler. göndermedikleri gibi de gönderdik diyip artistlik yapmaya devam ettiler. olay orda öylece kapandı.

edit: ayrıca not düşiyim taraf tutmuş gibi olunmasın. her kimle iş yapılıcaksa her iki tarafta haklarını sözleşme ile sağlama alsınlar

Eyvallah. Sozleşmede yaparız sorun olmaz. Yeterki yarı yolda bırakmıcak bı adam cıksın sıkıntı yok.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

konu aydınlanmış sanırım.

ayıca php ile mobile app yazılmıyor. ancak hybrid app yazarken php vs. sunucu tarafında servislerde kullanılabiliyor. yada webview içinde mobile uyumlu websayfası çağırabilirsin buradada herhangi bir web dili kullanılabilir. 

tabi hybrid, native tamamen app'in gereksinimlerine bağlı.

hayırlı işler.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akenaton
    akenaton's avatar
    Erkek

burda bişeyler olmuş ama anlayamadım :/

biz sarımsak tarlasından vazgeçmeyiz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    GUS bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı
    GUS bunu yazdı

Usta yanlış anlamada bu neyin çabasıdır. Bende freelance hizmet veriyorum. Yeri gelir müşteri beğenmiyorum der ama müşteridir. Gerekli saygı çervesinde konuşmayı sonlandırırsın. Müşteridir 1000 tane soru sorar ama sen gerekli temel bilgileri en iyi şekilde verip sohbeti sonlandırırsın. Zorla işi yaptırmaya çabası içerisinde gibi gösteriyorsun kendini ve bu senin iş hayatında pek iyi görünüm sağlamaz. Başka konuda size yardımcı olmak isterim deyip bitirmek varken ne sıkıyorsun canını :) 

pardon hocam uyardığın için teşekkür ederim o şekilde göründüğümün farkında degildim. yani konuyu tekrar görünce tasarım dahil 1500 dediydik falan filan konuştuklarımız aklıma geldi celallendim birden özür dilerim tekrar ama yazmasaydım gece uyuyamazdım.

edit:h2run hoca istersen konuyu sildir tekrar aç hem sende şimdi ne yaptıracagın konusunda kesin bir fikir sahibi oldun

edit 2 : bu forumdan böyle 3-5 kişi ile daha iş yarım kaldıda konu açıp bu insanları tek tek ifşa etmedim yeni üye idim o zamanlar beni banlardınız muhtemenlen ama adam haftasonu gel misafirim ol oturup konuşup yemek yeriz detayları konuşuruz dedi(senden bahsetmiyorum h2run) o günden sonra 1 kere ulaşamadık ya la forumda yorum yaziyoduda ifşa etmedik işte

Hocam benım hıcbırseyden cekındıgım bırsey yok :) benı tanıyanlara beni sormak lazım .. Benım cevremde pek fazla arkadasım yoktur. Bu forumdanda yuz yuze 3 kişi ile gorustum onlarda benı gayet ıyı tanır. 50-100tl ıcın kendımı bozdurmam. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

aslinda konu komik olmus :)

iphone uygulamasi dedigin zaman o php olamaz hocam. en hafif aciklama bu olur heralde. yoksa kan govdeyi goturme durumu olabilir.

objective-c de iphone hele birde arkadaslik sosyal network yazip 3000 tl ye verende varmidir bilmem.

varsa benide bi arasin (pm) bi konusalim, harbi.

garga tarafından 01/Nis/14 05:12 tarihinde düzenlenmiştir

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bir siteye mail attim pm icin 40-45 bin tl diyor fiyat arti kdv varmis haha :D aq bole paralar donuyorsa 24 saat mobil uygulama gelistirmek icin ugrasirim isi gucu birakip

Toplam Hit: 7463 Toplam Mesaj: 71