folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Mobil Uygulama Yazıcak ? Bütce 3000Tl.

Mobil Uygulama Yazıcak ? Bütce 3000Tl.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Konuda muthiş bi uyumsuzluk anlaşmazlık bilgi kirliliği var aq 

@gokcan adlı muride katılıyorum

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Konudan anladığım kadarıyla, bu adamın kendisine muhalefet olan kimseye tahammülü yok..

Php ile mobil uygulama yazdırmaktan bahseden adam, milleti birşey bilmemekle suçluyor..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

adamlar 3000$ a yapıyolarsa git hemen yaptır

Bittik biz bittik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    demirci bunu yazdı

3 bin liraya uygulama yazdirip.  zengin olma hayali kuran turk genci :)

45 bin normal bence.

ahyahahaha iyiydi :)

Ignorance is bliss.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bence 45 bin fazla ama gerçek anlamda bir yazılımcı ucuza yazmaz bu tür uygulamaları.Ucuza iş yapan adamında ürünü dandik olur.Ne yaptırmak isteğini tam bilmediğimden fiyat konusunda tam bir rakam söyleyemem ama anlattığın kadarıyla bir uygulamaya 40 bin çok 3 bin az bir rakam.Bu arada arkadaş sizden yaşça büyük biraz üslublu yorum yazın bence.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

Konuda muthiş bi uyumsuzluk anlaşmazlık bilgi kirliliği var aq 

@gokcan adlı muride katılıyorum

freelance sıkıntısı o zaten, fiyatta anlaşabilmek adına çoğu insan sadece yapım ücretini öne sürüyor, destek şartlarını da ya koymuyor ya da çok az koyuyor. Ben kendimden söyleyeyim, yaptığım projenin desteğini vermek kadar tiksindiğim birşey yok. O yüzden şimdi çok farklı yazılım kollarına dadandım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

eger tasarim hazir ise, sadece veri cekilip gosterilecek ise post/get islemi olacaksa, fazla hamalligi yoksa, destek gerektirmeyecek, surekli degisiklikler istemeyecek ve odemesi pesin olacak ise 3.000tl guzel bir rakam... (Detayli sekilde planlanmis analizi profesyonel yapilmis bir proje ise)

burasi pembeydi mor olsun yok buton o soldaki buton kareydi ama kalp olsun gibi sacmaliklar bastan belirlenememisse o is 50.000 den asagi yapilmaz.

mobil uygulamanin ederini isleyisi degil tasarimi ve kullanim kolayligi belirler...

bu forumda da r10 da da, piyasaya cok yuksek fiyatlar soyleyip insanlari zikmek isteyen ama gercek is hayatinda +/-1500 liraya maasli/sigortali calisan programcilar war...

bahsi gecen 3.000 tl de ilk mesaji okudugum kadari ile profesyonel bir calisma ile yaklasik 1 haftalik bir is (sadece ios veya android icin) ve guzel bir rakam... destegi ve olusabilecek sorunlar ve diger istekler icin extra ucret odeyebilirse anlasma yapilabilir.

arkadas da zaten sadece iphone demis...

NOT :(Sertifika, IPhone,IPAD ve MacBook) Ekipmani ve teknolojisi olmayan / yetersiz olan programcilar icin, evet ucuz olabilir.. Cunku onlarinda kodlayabilmesi ve yayinlayabilmesi icin bu ekipmanlara ihtiyaclari var...

wh0 tarafından 04/Nis/14 16:44 tarihinde düzenlenmiştir

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    gokcan bunu yazdı

Peki uygulama yazildi teslim edildi sen sag ben selamet. Buglar hatalar aciklar sikayetler ios guncellenince guncelleme yeni ekranlara uygunlastirma sonradan gereksiz olan bolumleri silme gerekli gordugun bolumleri olusturma... Bunlari kim yapcak?Hani sen maasla programi yaptirdigim adami calistrcam diyorsan o baska. Onun disinda bence bu is yaptir bitsin calistir ohh ne rahat olayi degil.

aynen. işi bi de sonraki kısmı var. ki en çok da bu kısım uğraştırır adamı. 45 bin isteyen adamlar sana 1 yıl ya da daha uzun süre güncelleme, hata ayıklama vs. gibi hizmetler de verecektir. ama sen 3bin e 5bine birine yaptırırsın. adam bilerek veya bilmeyerek programda bi hata oluşmasına sebebiyet verir, sonra elinde patlar program..

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

Arayüz olarak php olayını bir defa geçelim hocam yok öyle bişey, yok derken Objective-C böyle bir yapı kullanmıyor atarsın uygulama ui ine bi tane webview koyarsın mobilde düzenli görülecek bir şekilde tasarlanmış sitenin linkini o şekilde kullanırsın. Yapabileceğin tek şey bu senin anlattığın şekle göre. En temizi native şekilde geliştirip yoluna devam etmek. Kaldıki bunlar 3000 tl ye yapılacak şeylerde değil. Bunun bir süre devamlı desteği olmalıdır özellikle hata ayıklama konusunda. Mobil uygulamalar da crash olma riski yüksektir (detaya inmeyeyim :)). Iyi 3000 tl ye yazdım hadi al uygulamayı yoluna git modunda olmaz yani kısacası zaten böyle yapacak olanda zaten amatör adamdır benim gözümde.

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    WH0 bunu yazdı

eger tasarim hazir ise, sadece veri cekilip gosterilecek ise post/get islemi olacaksa, fazla hamalligi yoksa, destek gerektirmeyecek, surekli degisiklikler istemeyecek ve odemesi pesin olacak ise 3.000tl guzel bir rakam... (Detayli sekilde planlanmis analizi profesyonel yapilmis bir proje ise)

burasi pembeydi mor olsun yok buton o soldaki buton kareydi ama kalp olsun gibi sacmaliklar bastan belirlenememisse o is 50.000 den asagi yapilmaz.

mobil uygulamanin ederini isleyisi degil tasarimi ve kullanim kolayligi belirler...

bu forumda da r10 da da, piyasaya cok yuksek fiyatlar soyleyip insanlari zikmek isteyen ama gercek is hayatinda +/-1500 liraya maasli/sigortali calisan programcilar war...

bahsi gecen 3.000 tl de ilk mesaji okudugum kadari ile profesyonel bir calisma ile yaklasik 1 haftalik bir is (sadece ios veya android icin) ve guzel bir rakam... destegi ve olusabilecek sorunlar ve diger istekler icin extra ucret odeyebilirse anlasma yapilabilir.

arkadas da zaten sadece iphone demis...

NOT :(Sertifika, IPhone,IPAD ve MacBook) Ekipmani ve teknolojisi olmayan / yetersiz olan programcilar icin, evet ucuz olabilir.. Cunku onlarinda kodlayabilmesi ve yayinlayabilmesi icin bu ekipmanlara ihtiyaclari var...

Hocam Saolasın guzel yazmişsin .. Ben paramın oldugu kadarını soyledım belkı fıyat daha yuksekte cıkabılır hakkı 3000tl de olmayabilir. Sana bilgileri ozel mesajdan gonderdim.. ne kadar uygun ve guzelini yaptırırsam benım ıcın o kadar guzel olucak hersey. Guncellemedir yenilemedir birseyde ıstemıyorum uygulama bıtınce oylece kalıcak.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
Toplam Hit: 7462 Toplam Mesaj: 71