folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Motor Sıcakken Marş Basmaması

Motor Sıcakken Marş Basmaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Tabi arıza tesbiti; biraz bilim , biraz tecrübe , biraz da sanattır .. 

Arıza kılavuzlarında yazan; " makina çalışmıyorsa, 'fişini takın' ya da 'düğmesini açın' 

Gibi öneriler, ne kadar gülünç-aptalca gelse de, "altın kural'dır.."

Cihaza enerji gelmiyorsa, tüm enerji hattını yolunu "kontrol etmek" gerekiyor..

Geçmiş olsun.

Ben bu "Tecrübe kısmını", biraz hafife alıyorum, galiba.

Bu arada, ben böyle ^^D`) arada bir gülüyorum. Ama, kesinlikle Yazana, yada Yazılanlara değil, Kendime gülüyorum. Bunu da belirteyim.

Hayr`lı iftarlar.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Ben Sentra'da da vardi bu sorun. Bendeki calismama degil de motor sicakken stop edersem ikinci mars basisimda calisiyordu. Bi ara takmistim kafaya ama sonra zaten arabayi sattim.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
Toplam Hit: 6861 Toplam Mesaj: 43
otomobil elektrik elektrik motor araç arıza tofaş aksam doğan 1991