folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Muhsin Yazıcıoğlunun Kazasıyla İlgili Netde Dolaşan İddalar

Muhsin Yazıcıoğlunun Kazasıyla İlgili Netde Dolaşan İddalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    ammada atiyonuz a.q.. Rahmetli 7 yıl yatti ama yargılandigi davada sucsuz oldugu görüldü ve serbest birakildi.. adam bosu bosuna 7 yıl yatip iskenceler gördü.. hemen balıklama dalıyosunuz maras katliami diye.. hic bakmıyorsunuz geriye.. 7 yıl yatip iskence görüp yargılamadan ceza almadan cikiyorsun. Demekki masummus ve serbest birakmislar.. dile kolay 7 sene a.q utanın biraz... bu kadar serefli bi türk evladına attiginiz camurlardan utanmıyosunuz anladik ama kardesim vefat etmis bir insanin arkasindan bari atip tutmayın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Confusion
    Confusion's avatar
    Erkek

Muhsin Yazıcıoğlu gibi temiz bir adama da arkasından sucluyorsanız yazıklar olsun..

BU adam kadar şerefli bir adam daha bu devlete kolay kolay gelmez..

Tmm bu adama bir suikast felan duzenlenmiş olabilir eninde sonunda çıkar kokusu..Bakalım nolcak atıp tutmayın adamın arkadasında zaten rahmetli olmus..

Allah(cc) Rahmet  eylesin..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Real_Love
    Real_Love's avatar
    Erkek
    muhsin yazıcıoğlu hapisten çıktıktan sonra DEVLET SAĞOLSUN diyebilecek kadar sağlam bir karaktere sahipti.

Üzülme can ! Terkederse canan terketsin ...Dua et Rabbin seni terketmesin! Çünkü O terkederse gerçekten B İ T E R S İ N !..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Portishead
    Portishead's avatar
    Erkek

baris_ekin bunu yazdı:
    -----------------------------

ben 14 yaşındayım senden daha çok şey biliyorum.

bi kere bu adam 1980 darbesinde 7 buçuk yıl hapis yattı.Ayrıca ne saygım olacak sen saygı duyarsın bi şey diyemem ama benim duyacağım saygıya karışamazsın

Bildiğin tek şey 7 yıl cezaevinde kaldığı başkada bildiğin pek bişey yok,   "Ayrıca ne saygım olacak sen saygı duyarsın bi şey diyemem ama benim duyacağım saygıya karışamazsın" 

bu kelimelerinlede 14 yaşında çok bilgili kültürlü biri olduğun apaçık belli tebrik ediyorum seni!!!. Daha çok yolun var önünde bilgilerini sınayacağın, karşı idoldeki birilerinin g.den uydurduğu bazı asılsız iddaalarını ortaya atıp suyu bulandırmaya çalışcağına saygı duymayı öğrenmelisin önce... 

Cesaret zafere, kararsızlık tehlikeye, korku ölüme götürür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

stillalive bunu yazdı:

Şok... Kahraman köylü'lere inceleme!

haberi milliyetten almıştım ama doğru değilmiş böyle bir inceleme başlatılmamış,

bu milliyet şaka gibi gazete ha,

hergün ne haber sallasak diye kafa yoruyorlar :)

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Yazıcıoğlu'nun helikopter kazasıyla birlikte bir çok kuşku dillendirilmeye başlandı. Enkaza 47 saat sonra ulaşılabilmesi suikast kuşkularını daha da körükledi. BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Şanverdi'nin dün Mynet'e yaptığı "Sabotaj ve suikastten şüpheleniyoruz" açıklamasının ardından Fethullah Gülen de bir açıklama yapmış ve aynı noktaya dikkat çekmişti. Bugün de BBP İl Başkanı Hasan Hüseyin Bozok olayın ardından kuşkularını dile getirdi ve "15 gün önce suikast ihbari aldık" dedi.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek
    bunuda ergenekona bağlarlar :l

Merhabaaaaa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    Yazıcıoğluna%20çok%20gizli%20davet%20
    Yazıcıoğlu'na çok gizli davet
    02 Nisan 2009 Perşembe 20:04
    Muhsin Yazıcıoğlu, kazadan bir hafta önce çok gizli bir davet aldı. Seçimlere kısa bir süre kalmasına rağmen o davete katıldı.

Helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun kazadan kısa bir süre önce Ergenekon Soruşturmasıyla ilgili olarak savcılığa çağrıldığı ve ifade verdiği iddia edildi.

İnternethaber'in aldığı bilgiye göre Yazıcıoğlu'nun özellikle Ergenekon ve PKK konusunda savcıya ifade verdiği iddia edildi. Helikopter kazasından bir hafta önce savcılığın çok özel bir davetle Yazıcıoğlu'nu savcılığa çağırdığı ve Ergenekon konusunda çeşitli sorular sorulduğu kaydedildi. Yazıcıoğlu'nun bu davetini parti yönetiminden bir kaç kişiyle paylaştığı ve savcının görüşmede çok önemli bazı detay sorular sorduğu kaydedildi.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek
    PyramiD bunu yazdı:
    o da bir ihtimal ama benim düşüncem kesin bir şeyler oldu.durup duruken olacak iş değil bunlar.bu kadar enterasan olaylar rastlantı olmaz konuşmalar arama cart curt kesin bir şey var kesin!

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek
    HacKeR_tr bunu yazdı:
    PyramiD bunu yazdı:
    o da bir ihtimal ama benim düşüncem kesin bir şeyler oldu.durup duruken olacak iş değil bunlar.bu kadar enterasan olaylar rastlantı olmaz konuşmalar arama cart curt kesin bir şey var kesin!

Sağ sol olaylarında Ülkü Ocakları başkanıydı. Gençlerin lideriydidaha sonra Alparslan TÜrkeşin en yakınındaki kişi haline geldi. Çok bildikleri vardı ve belliki bundan rahatsız olanlar var...!!!

Toplam Hit: 16906 Toplam Mesaj: 110