folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Muhsin Yazıcıoğlunun Kazasıyla İlgili Netde Dolaşan İddalar

Muhsin Yazıcıoğlunun Kazasıyla İlgili Netde Dolaşan İddalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Bide şu var. İllaki silahları vardı bu adamların. 

Otopsı raporuna göre Muhsın yazıcıoğlunun sağ kalçası ve sağ kolunda kırık varmış. Yanı can havliylede olsa yerinden kımıldayabilir. Kendinde silah yoksa bile olanın yanına gidip silahı alabilir. Havaya ateş açar. Açık hava, ve rüzgarda var ses mutlaka köylere gidecektir.

Ama olsaydı bile bişey değişmezdı. köylüler zaten en başından beri enkazın orda olduğunu söylemişler 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    hocam adamların hiçbirinde silah olmasa bile helikopterde bir işaret fişeği vardır... hepsi öldü birtek muhabir yaşıyor diyelim oda sıkıştığı için hareket edemiyor diyelim! bu durumda cesetlerin 4 ü dışarıda 2 si nasıl helikopterin kabininde oluyor? adam telefonda tarif ederken helikopter kabininde en az üç kişi olduğunu biliyoruz bi kişi ayağının altında diğeri de erhan bey bu durumda cesetlerden biri nasıl oldu da ucağın dışına cıktı işlerin hepsi karışık pis işler dönüyor...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek
    Kendi fikrim var bu işte bi iş...

Ben bu insanları anlamıyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    peki bir iş var diyorsunuzda kim neden bu adamı öldürmek istesin?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Kendi Fikrim ve Kimsenin Çözmeyeceği bir iş var. Çözmek üzere harekete Geçenlerin Teker Teker Öleceklerinede Tanık olursak şaşırmamalıyız. Birileri Bir Düğmeye bastı, Bişeyler Değişiyor ama bu sefer ne değişiyor anlamamız için Biraz Zaman gerekiyor sadece.

Tek korkum Kötü bir durumun bir Oldu bitti gibi Önümüze Konulması. İyi bişey ise, ki sanmıyorum burnuma pis kokular geliyo. Allah hayır Kılsın.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

adamın nereye gıttıgını bılmemesı yada bu kım ya demesı cok yanınıza saksı dusse bı anda adınızı bılemezsınız kı bu adam helıkopter kazası gecırıyor

kaldı kı bu adam habercı nereye kımlerle gıttıgını bılmemesı normal durumda ımkansız bırılerı bırseyler cevırıyorlarsa bukadarda sacma hata yapmazlar...

kaldı kı bende bırseyler oldgunu dusunmekteyım bılmıyorum ama o habercıye ve pilota uzuldugumu soyleyebılırım en azından onun ve pilotun an itibariyle yaşadıgını bılıyorduk... 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bacardi
    bacardi's avatar
    Erkek

Bir telefonda sim kart takılı olduğu sürece kapalı bile olsa yerini bulabilirsiniz.

Hikaye anlatıyorlar farklı koordinat verdi dagdan sinyal sekti geri geldi vs diye.

öyle bir teknoloji kullanılıyorki bırakın bulundugunuz sokagı hangı apartmanın

onunde oldugunuz bıle operator tarafından ıstenırse verılebılır.

Şeytanla dans edersen, şeytan değişmez seni değiştirir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Sarper bunu yazdı:
    -----------------------------
    peki bir iş var diyorsunuzda kim neden bu adamı öldürmek istesin?
    -----------------------------

yazıcıoğlu çok şey biliyordu, bu kadar bileni yaşatmak istemezler.

bence ne olduysa, helikopter yakıt almak için maraş havaalanına gittiğinde oldu.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

maşallah hafiye gibisiniz. benimde gözümden kaçmayan ise ilk konuşan korucuyum diyen kişi sanki ün.mezunu gibi kaliteli konuşması. benim bildiğim köylerde en işe yaramayan adamları korucu yaparlar. bu ise şakır şakır konuştu.

- diğer arkadaşlarda değinmiş. biri yanımda yatıyor diyor muhabir.onunda cebi olması olması lazımdı.birde ilk olarak aradığı kişi ise bbp li biri.

her yeri pis koku. bu iş sabotaj olsa kim ne için yapabilir ?

Temel adalettir .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

muhabirin "bu arkadaş kim ya" demesinden 7 kişi olduğunu söylemek çok saçma olur. zaten bunu nası açıklayabilirsin ki. 7 kişi olsa muhabir 7. kişiyi tanımasa bile tanımadığı için bu arkadaş kim demez. muhtemelen yüzünü göremediği biri için söylemiştir.

ama ayağı sıkışmış durumda iken helikopterden çıkıp uzaklaşması ilginç.

ilk ulaşan köylü 6 ceset olduğunu söylemedi. sadece 4 tane var aralarında muhsin yazıcıoğlu yok dedi. muhabir burda da demedi sadece 4 kişi var ve muhsin yazıcıoğlu yok dedi. daha sonra bi 6 kişi var dediler sonra tekrar 4 kişi oldu. sonra 5 oldu muhabir yok dediler ve muhabir de hala bulunamadı herhalde. o da muhtemelen ayağını kurtarmıştır. bakmıştır herkes ölmüş sürüklene sürüklene bi yerlere gitmeye çalışmıştır. sonra da soğuktan uyuyup kalmılştır. ve karda üstünü kapatmıştır.

bi de ben o ses kaydının 19 dk sınıda dinledim bi fark yok kısa olanından beklemeleri ve aynı olan şeyleri kırpmışlar. youtube'da falan var ordan bakabilirsiniz.

benim fikrim de bişeyler döndüğü yönünde. konu hakkında meclis soruşturması açılmış. ama sanmıyorum ki ne meclis soruşturmasından ne de otopsilerden bişey çıksın.

g2k[et]tahribat[dat]com
Toplam Hit: 16904 Toplam Mesaj: 110