folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Muhsin Yazıcıoğlunun Kazasıyla İlgili Netde Dolaşan İddalar

Muhsin Yazıcıoğlunun Kazasıyla İlgili Netde Dolaşan İddalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

HANGİ BİRİM?

Bir başka iddia da, 112 görevlisinin irtibat kurduğu emniyet biriminin neresi olduğuna ilişkin. ‘Emniyetle irtibat kurdum, yerinizi bulmaya çalışıyorlar” diyor ama konuşma kaydında bir başka hattan emniyetle konuştuğuna dair hiçbir ses yok. Diğer hattan polisle yaptığı konuşmanın da bant kaydına yansımamasının nedeni ne? İrtibat kurduğu emniyet birimi neresi ve oradaki görevli kim ve ne  bir işlem yaptı? Bu soruların da karşılığı hiç konuşulmadı. O emniyet birimi ve oradaki görevlinin ne tür bir işlem yaptığı, yaptığı işlemin neden uzun sürdüğü soruları da hala yanıtsız.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Şok... Kahraman köylü'lere inceleme!

BBP'nin düşen helikopterini kendi çabalarıyla bulan köylüler, 'suçlu' duruma düştü...

Sabah Gazetesi'nin haberine göre helikopterin başında TV'lere bilgi veren köylülere "devleti aciz durumda göstermekten" soruşturma açılabilir..

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'yla birlikte 6 kişiye mezar olan helikopter enkazını bularak Türkiye'nin gündemine oturan Döngel köylüleri hakkında soruşturma için çalışma başlatıldığı bildirildi. Yeri tespit edilemeyen enkaz, devletin tüm birimleri tarafından dört bin kişilik ekiple havadan ve karadan arandı ancak bir türlü bulunamadı. Enkazı kazadan tam 46 saat sonra kendi kurdukları ekiple aramalara katılan Döngel köylüleri buldu.İNCELEME ALTINDA Köylüler, ekranlarda, "Burada ne asker ne devlet var. Yanlış yerde arama yapılıyor. Bizi dinleselerdi daha önceden bulunurdu" gibi ifadeler kullandı.

Bu sırada Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı, jandarma kanalıyla ulaştığı köylülere yaptıklarının suç olduğunu aktardı. Görüntüleri ihbar kabul eden Başsavcılık, Döngel köyü eski muhtarı Yılmaz Dilki ve 2 köylünün konuşmalarını inceliyor. Köylülerin, özellikle "devleti aciz gösterdikleri ve yetkililer incelemeden olay yeri ve cesetlerle ilgili kamuoyuna bilgi verdikleri" sözlerini içeren ifadeleri mercek altına alındı. Savcılık incelemesinin ardından soruşturma açılıp açılmayacağına karar verecek. 

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atat
    atat's avatar
    Erkek
    stillalive bunu yazdı:
    -----------------------------

Şok... Kahraman köylü'lere inceleme!

BBP'nin düşen helikopterini kendi çabalarıyla bulan köylüler, 'suçlu' duruma düştü...

Sabah Gazetesi'nin haberine göre helikopterin başında TV'lere bilgi veren köylülere "devleti aciz durumda göstermekten" soruşturma açılabilir..

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'yla birlikte 6 kişiye mezar olan helikopter enkazını bularak Türkiye'nin gündemine oturan Döngel köylüleri hakkında soruşturma için çalışma başlatıldığı bildirildi. Yeri tespit edilemeyen enkaz, devletin tüm birimleri tarafından dört bin kişilik ekiple havadan ve karadan arandı ancak bir türlü bulunamadı. Enkazı kazadan tam 46 saat sonra kendi kurdukları ekiple aramalara katılan Döngel köylüleri buldu.İNCELEME ALTINDA Köylüler, ekranlarda, "Burada ne asker ne devlet var. Yanlış yerde arama yapılıyor. Bizi dinleselerdi daha önceden bulunurdu" gibi ifadeler kullandı.

Bu sırada Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı, jandarma kanalıyla ulaştığı köylülere yaptıklarının suç olduğunu aktardı. Görüntüleri ihbar kabul eden Başsavcılık, Döngel köyü eski muhtarı Yılmaz Dilki ve 2 köylünün konuşmalarını inceliyor. Köylülerin, özellikle "devleti aciz gösterdikleri ve yetkililer incelemeden olay yeri ve cesetlerle ilgili kamuoyuna bilgi verdikleri" sözlerini içeren ifadeleri mercek altına alındı. Savcılık incelemesinin ardından soruşturma açılıp açılmayacağına karar verecek. 

küfretmicem diyorum ama olmuyor :)

açmazlarsa taaaamınakoyim.

Devleti aciz düşürmektenmiş, sen bulda aciz duruma düşme. Saçma sapan yerlerde aramada, o köylünün deidklerine kulak asta aciz duruma düşme. Herifler size kaç kere söylemiş burada olabilirler yada buradalar diye. Sen kendini bi bok zannedip ben özel harekatçıyım eğitimini aldım bilmem ne bilmem ne demeseydi o köylüye kulak verseydi belkide birileri kurtulacaktı ve olayın iç yüzünü öğrenecektik.

eski bir dost mu aradınız?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    Vay anasını be belliydi bir halt olduğu 3000 asker bir helikopteri nasıl bulamaz.

Konumu silenlere inat kürdüm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

Sarper bunu yazdı:
    peki bir iş var diyorsunuzda kim neden bu adamı öldürmek istesin?

kel öldü sırma saçlı diyoruz..

Bu ölen adam aslında geçmişi çok parlak birisi değil 6 tıp öğrencisini öldürdüğü söyleniyor ayrıca maraşta 100 kişinin öldüğü katliamdada bu adam yer alıyor yani öldürmek için yeterli sebepler bunlar 

Konumu silenlere inat kürdüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

arkadaşlar bu adam ve diğer yandaşları sağ sol bahanesiyle yüzlerce aleviyi katletmişler bknz ; maraş katliamı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek
    Allahım yarabbim... Aklınız almıyormu kafanız basmıyormu ??? ADam sağdı ortadaydı Maraş katliamında parmağı vardısa alsalardı içeri. Niye almadılar ? Sonra arkasından konuşuyorlar onun yadnında değeri 5 krş bile etmicek adamlar. Adam öldü Biraz saygınız olsun. Muhsin Yazıcıoğlu hayatını Türk-İslam Ülküsüne adamıştır. RUHUN ŞAD MEKANIN CENNET OLSUN BÜYÜK REİS...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

ben 14 yaşındayım senden daha çok şey biliyorum.

bi kere bu adam 1980 darbesinde 7 buçuk yıl hapis yattı.Ayrıca ne saygım olacak sen saygı duyarsın bi şey diyemem ama benim duyacağım saygıya karışamazsın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek
    Sen benden daha iyi biliyorsan bu işleri o 7 yıl içinde ne işgenceler gördüğünü ne zulümlerden geçtiğinide bilirsin.Adam gibi konuş. SAygı duymak zorun deilsin ozaman s2tir git yazma bu adamın hakkında bişey.Yapmadı ama yaptıysada iyi yaptı lan varmı ötesi adam gibi yorum yazın yada bundan sonra Muhsin başkanın adının geçtiği konular açmayın. Sen git iyi oku öğren MAMAKTa yaşam nedir hemde 7 yıl...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    illision
    illision's avatar
    Erkek

4eye bunu yazdı:
    Sen benden daha iyi biliyorsan bu işleri o 7 yıl içinde ne işgenceler gördüğünü ne zulümlerden geçtiğinide bilirsin.Adam gibi konuş. SAygı duymak zorun deilsin ozaman s2tir git yazma bu adamın hakkında bişey.Yapmadı ama yaptıysada iyi yaptı lan varmı ötesi adam gibi yorum yazın yada bundan sonra Muhsin başkanın adının geçtiği konular açmayın. Sen git iyi oku öğren MAMAKTa yaşam nedir hemde 7 yıl...

5Yılıda hücrede.Açın okuyun o hücrelerde ne işkenceler gördü filistin askılarındamı kalmadı elektirikmi yemedii. O yıllarda ölen ülkücü şehitlerin sorumlusu kim onlar nerde onlardan hesap soruldumu. Onların haklarını neden savunmuyorsunuzda ölenin arkasından atıp tutyorsunuz?.

birgün olmasada birgün mutlaka
Toplam Hit: 16992 Toplam Mesaj: 110