Müridler Ne Yapıyoruz??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    açılmasın abi öyle konular.çoğu kasten açılıyor zaten.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

abi paylaşım konusunda biraz daha dikkat edelim yaw..Çok kritik konular var.Onlarda paylaşım yapılıyor sanki bir tartışma konusu gibi algılanıyor.

Yok efendim siz bunu yaptınız ülkücüler şöyle komünistler böyle dinciler şunu yaptı ..Biraz dikkat ya paylaşım kıonularında biraz dikkat.

Yönetim biraz sıkarsa 12 saat, 1 gün bi temiz hava aldırırsa (biraz zor olacak tabi ki takip ama) biraz düzenlene bilir.Yani canı yananlar biraz daha dikkat eder.

Unutmayın demokrasilerde yanlış yapıldığımı ceza verilir.Ceza ne kadar sert olursa aynı yanlış bir daha tekrarlanmaz.

edit:

&zero yaw bu sitede komünisti var, ırkçısı var, satanisti var Atatürkçüsü var sevmeyeni var herkez var..Böyle adamlara özgürlük tanınıyor burada.Fakat yönetimin tanıdığı özgürlüğü üyeler mi istemiyor??

O zaman cumhuriyet rejimine karşı olan ve Atatürkçü olmayan herşeyi mi yasaklayacaklar??Komünistm hakkında açılamaz?Yok tartışma yaratacak konularımı yasaklayacaklar ???

Tartışmayı konular değil üyeler yaratıyor.Ülkücü konusu gördümü tutamıyorsunuz, yada komünizmle iligli birşey gördümü.Bakın bi içeriğine paylaşım mı tartışma konusumu diye!!

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bertanyus
    bertanyus's avatar
    Erkek
    bu sitede tartışmayı öğrenemeyen insanlar olduğu sürece tartışmanın hiçbi anlamı yok. şuana kadar açılan siyasi konuların %99unda ya kavga çıktı yada ucundan dönüldü. Ayrıca nezaman siyasi konular tartışılarak karşı tarafın görüşü değiştirilebildi ki? sadece bu sitede değil genel olarak bu böyledir. birilerine bişeyler kabul ettirmek b devirde lafla sözle olmuyo.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı:
    -----------------------------

ee demokratik, kökden devrimci, radikal bir forum sitesinde olası şeylerdir bunlar.

sağcısı var solcusu var, ırkçısı var, ataisti var herkes bişeyleri savunuyo

misal sen bi konu hakkında çok bilgilisin açıyosun konuyu, ama 16 yaşında (bilgisiz)biri geliyo yorum yapıyo kendine göre, bu nasıl engellenir ki.. tartışmayı bilmeyen elemanlar geliyo altta kalınca ana bacı muhabbetine giriyo öyle adamla ne tartışacan :S yani demem o ki birçok çeşit insan var, böyle durumlarda haliyle oluyo malesef :S

abi 17 yaşındayım bende filozof ne demiş tüm hayatın boyunca öğrendiklerin sadece bir kumsaldaki bir kum tanesinden ileri gitmez

17 yaşındayız diye yorum yapmayalım mı

tartışarak birşeyler öğrenilmez mi (ana bacı sövenleri zaten banlıyolar bildiğim kadarıyla) 

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

ben hep diyorum :D hatta bu derin mevzuuları tartışmak için buluşma olcaktı. orayada yazdım. o kadar tartışacaksınız,anlatacaksınız. ne olacak. koskoca bir hiç. belki akp'ye veya hangi konu olursa işte küfür edipte rahatlayanlar olabilir.

ama yazdıklarına katılıyorum. bişey daha yazacamda yazamıyorum

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    yascakucuk bunu yazdı:
    baron_27 bunu yazdı:

ee demokratik, kökden devrimci, radikal bir forum sitesinde olası şeylerdir bunlar.

sağcısı var solcusu var, ırkçısı var, ataisti var herkes bişeyleri savunuyo

misal sen bi konu hakkında çok bilgilisin açıyosun konuyu, ama 16 yaşında (bilgisiz)biri geliyo yorum yapıyo kendine göre, bu nasıl engellenir ki.. tartışmayı bilmeyen elemanlar geliyo altta kalınca ana bacı muhabbetine giriyo öyle adamla ne tartışacan :S yani demem o ki birçok çeşit insan var, böyle durumlarda haliyle oluyo malesef :S

abi 17 yaşındayım bende filozof ne demiş tüm hayatın boyunca öğrendiklerin sadece bir kumsaldaki bir kum tanesinden ileri gitmez

17 yaşındayız diye yorum yapmayalım mı

tartışarak birşeyler öğrenilmez mi (ana bacı sövenleri zaten banlıyolar bildiğim kadarıyla) 

sorun yaş değil,  bir konuda yeterli bilgiye sahip  olmayıpta yorum yapmak. baronun dediği bu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atat
    atat's avatar
    Erkek
    Bilgin varsa konuşursun, yoksa işkembeden sallanmaz. Bak rene amcanız ne demiş ''Huyum kurusun bir şeyi öğrendiğimde üstüme adam tanımam, bilmiyorum isem hiç konuşmam'' Bi b.k biliyosan konuş diyo

eski bir dost mu aradınız?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Sabah Destanlaşan ülkücü hareket adlı konuyu dışarıdan öylece takip edıyorum. Tabi kı yıne tartışma var.birisi geldi ülkücü hareketın kamplarından bahsettı bu sefer bende katıldım.

Herkes diğerının görüşünde olmak zorunda değil bana göre onların yanlışları var. Onlara görede benım. İlla her konun altında konu başka yerlere çekilerek tatışma çıkarmak zorunda değiliz.

Ama sen kenarda durabılıyomusun. Birisi senın saygı duyduğun ınsana laf edınce amaann boşver dıyıp kenara görmemezlıkten gelebılıyomusun.

Ben denız gezmişi sevmıyorum. Ama bigun bıle çıkıpta denız gezmışe bı laf etmedım. Çünkü burda onu seven insanlar var. Onlara saygısızlık olur. 

Bende aynı seyi onlardan beklıyorum 

Şimdi bunları nıye yazdım anlamadım. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CipriX
    CipriX's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=64921

Böyle bir konuyu en son açan arkadaş banlandı.. Herkez kendi kişisel görüşünü savunuyor, bu çok normal fakat kimse karşıdakine saygı göstermiyor..

if else while vs.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    CipriX bunu yazdı:

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=64921

Böyle bir konuyu en son açan arkadaş banlandı.. Herkez kendi kişisel görüşünü savunuyor, bu çok normal fakat kimse karşıdakine saygı göstermiyor..

Abendrot, 20/06/2008 1:15:40 PM tarihinde renegadealien tarafindan Türkiye AB'ye girene kadar banlandi. Banlanis Sebebi: Daha önceden var olan gölgeler kullanıcısının multi accountu...  

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
Toplam Hit: 5230 Toplam Mesaj: 40