folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ne Oluyor Bize ?

Ne Oluyor Bize ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sandman02
    sandman02's avatar
    Erkek

görme  siktir  git  o zaman  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    sandman02 bunu yazdı

Hooo hoooo sakin ol minik Charlotte.

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sandman02
    sandman02's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    sandman02 bunu yazdı

Hooo hoooo sakin ol minik Charlotte.

Özür  diliyorum  muridem :) bu bebelere  de ben uyuz  oluyorum  kendilerine  yonelindiginde  hemen  bi savunma  mekanizması  oluşturup  dengesiz  dengesiz  konuşuyolar 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

haha konuyu trollemeden izzmarit e yazılmaya geçiş süresi 3 saniye sürdü amına koyim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

haha konuyu trollemeden izzmarit e yazılmaya geçiş süresi 3 saniye sürdü amına koyim

headshot dedikleri böyle birşey amk :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

şimdi benim anladığım adamın annesi ölmüş ve bunu duyurdu diye adama pezevenk demişsin. 

hakkaten de ne oluyor bize?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

Sgdgshs "bebe".

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

şimdi benim anladığım adamın annesi ölmüş ve bunu duyurdu diye adama pezevenk demişsin. 

Hocam şimdi her kafadan ayrı ses çıkmış, herkes birşey söylemiş.

Bakın şimdi bu adamın annesi yeni öldü, bir arkadaşı veya akrabası paylaşsa facebook tan dese ki falanca yakınımız öldü cenazesi şu şu saatte şurdan kalkacak diye eyvallah. Hadi onu geçtim eleman kendisi de sadece yazıp dese ki arkadaşlar annemi kaybettim cenazesi şu saatte şurdan kalkacak hadi ona da eyvallah. Yahu bu adamın annesi öleli 5-6 saat olmuş. Üzgün bir fotoğraf çekip facebook a atmış ve not düşmüş; Arkadaşlar annemi kaybettim . Nurlar içinde yat annem. Cenazesi yarın şurdan kalkacak. Fotoğrafa bir sürü beğeni gelmiş, altı yüzlerce yorum dolmuş. Bana bunu açıklar mısınız ? Bana giydirip durmuşsunuz sürekli burda. Böyle acı paylaşmak, haber vermek mi olur ?

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

Bakın şimdi bu adamın annesi yeni öldü, bir arkadaşı veya akrabası paylaşsa facebook tan dese ki falanca yakınımız öldü cenazesi şu şu saatte şurdan kalkacak diye eyvallah. Hadi onu geçtim eleman kendisi de sadece yazıp dese ki arkadaşlar annemi kaybettim cenazesi şu saatte şurdan kalkacak hadi ona da eyvallah. Yahu bu adamın annesi öleli 5-6 saat olmuş. Üzgün bir fotoğraf çekip facebook a atmış ve not düşmüş; Arkadaşlar annemi kaybettim . Nurlar içinde yat annem. Cenazesi yarın şurdan kalkacak. Fotoğrafa bir sürü beğeni gelmiş, altı yüzlerce yorum dolmuş. Bana bunu açıklar mısınız ? Bana giydirip durmuşsunuz sürekli burda. Böyle acı paylaşmak, haber vermek mi olur ?

Hocam sanane ? Cok basit yani sanane bu konudan. ben hala onu anlamiyorum yani. Insanlik dersi verme pesindesin adama pezevenk diye hitap ediyosun hemde onun gorup bilmeyecegi bi sekilde, yuzune diyebilecek misin bunu? Kendi insanligini otur bi ölç tart sonra kalk baskasina bisey soyle. Tornadan cikmiyo insanlar farkinda olman gereken tek şey bu.

Hayret biseysiniz yemin ederim.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    karabuyucu bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

Hocam sanane ? Cok basit yani sanane bu konudan. ben hala onu anlamiyorum yani. Insanlik dersi verme pesindesin adama pezevenk diye hitap ediyosun hemde onun gorup bilmeyecegi bi sekilde, yuzune diyebilecek misin bunu? Kendi insanligini otur bi ölç tart sonra kalk baskasina bisey soyle. Tornadan cikmiyo insanlar farkinda olman gereken tek şey bu.

Hayret biseysiniz yemin ederim.

Evet birader yüzüne de aynı şeyi söyliycem. Rahatladın mı ?

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
Toplam Hit: 7385 Toplam Mesaj: 73
kafayı yedik sosyal medya manyaklığı