folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ne Oluyor Bize ?

Ne Oluyor Bize ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Herşey, kendimizi en derinimizde kusursuz görmeye programlanmış olmamızdan doğan kusurumuz ile alakalı. Sonrası ise kusursuzluğumuzu dünyaya sunma şeklimiz. Her insan temelde aynıdır, bunu anlayabilen insan ise istediğini elde edebilir. Oyunu kuralına göre oynayan kazanır. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Senturus
    Senturus's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

evet ilginç şeyler duyunca bende şaşırıyorum.

mesela şöyle bir olay gözlemledim eski mahallemizde : 

bir ara kavga çıkmıştı aşşağı indik. adam karısını dövmüş komşularda toplanıp ayırmışlar. mevzu ne dedik ? cevap: karısına perdeleri kapalı tut demiş karısı defalarca unutunca herif namus öfkesine girip kadını dövmüş.

aradan 3 ay geçti : 830 lira maaş alan adam 2k lık telefonla evin her köşesini çekip feyzbuka koyyor. eee bakıyorsun karısı ev haliyle çocuğu sofrayı herşeyi çekip koymuş. ne anlamı kaldı şimdi kadını dövmenin.

madem namus kabadayısısın bütün dünyaya niye evin içini public ediyorsun amk. 

bir diğer örnekte dini değerlerinden ödün vermeyen bazı aileler memeleri yeni çıkmış kızın evdeki fecaset fotoğraflarına birşey demiyor. ama kız dışarı çıktığında meydan dayağı atıyor niye böyle giyindin diye :S

ilginç şeyler oluyor. çirkin suratlı kızlarında editlenmiş fotoları ile kendileini kandırması ayrı bir olay zaten.

ulan tanıyorolabileceğin kişilerden bir kızı ekledim feyzbuktan bizim otelde çalışıyormuş. dedim bende bilgi işlemem filan.. kabul etti filan. barda çalışıyormuş. yanına bir gittim ödüm patladı korkudan.

fotoğrafla alakası yok. bizim kaportacı osman abi gibi. naalet olsun dedim. 

bir kızla tanıştıysanız eğer gidin sıcak araba yıkama makinası ile taziykli su ile yüzündeki boyaları bir yıkayın. kaportanın altında ne çürükler çıkıyor görün.

bu kızların suçu değilki. tanrının suçu. güzellik çirkinlik kavramını var etmeseydi bunlar olmayacaktı.

tanrı için çirkinin dünyada piskolojik eziyet çekmesi çok harika birşey çünkü. 

Gerçekten konuya çok güzel bir yaklaşımla katılmışsın :) Bildiğimiz gerçeklere birde senin pencerenden baktık.. Acınacak halimize güldürdün, teşekkür ederim 

"Endişelenmek okumuşlara özgüdür. Tanrı cahilleri korur.."
Toplam Hit: 7378 Toplam Mesaj: 73
kafayı yedik sosyal medya manyaklığı