Neden Google?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Selam millet,

Kendi çapımda ufak bir research yapıyorum, aşağıda bi kaç sorum var ve gerçekten merak ettiğim için soruyorum.

Çok uzun olmadan aklınza geldiği şekilde paylaşırsanız, sevinirim. Sorularım tamamıyla search engine ile alakalı, drive - mail etc. gibi appleri düsünmeden search'e odaklanarak cevap verirseniz süper olur.

-Google'ı neden kullanıyorsunuz? İhtiyaç- Alışkanlık mı? ya da ?

-Google Sonuçlarının %100 doğru olduğuna emin misiniz? Ya tüm doğru sonuçları sana vermiyorsa?

-Bu zamana kadar hep google kullandığınızı varsayıyorum ama google'dan daha iyi search engine olabilceği aklınıza geldi mi?

-Hiç aldattınız mı? dfgjhfdg yani hiç alternatifini denediniz mi? :) (denediyseniz hangisi, ne gibi eksiklikler alternatiflerde gözünüze çarptı?)

-Eksik gördüğünüz noktalar neler, sunun google da olması beni etkiler desen aklına ne gelir mesela? 

teşekkürler millet,

[22817//kaanabak]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

-Alışkanlık :) Yerİmlerin bunda . Telefonumda yer imlerim onda. herkes kullanıyor. Amcalar internet açılmıyınca kloma gir kloma o açar diyor mesele :) tıkla kendi kuruluyor felan :) Haritası çevirisi haberleri basit index si liste uzar gider

-Parası olan yalan yanlış sonuçu üşte çıkarır, ama genel olarak doğru

-yandex iyidir adamlar hiç olmasa takıyor bizi :)

-Suan bile 4 browser yüklü, mozila opere maxhon chrome explorer 

-Adamlar aklıma arama motoru denince o geliyor hani arama motoru nedir googledir ekşik yanını bilmem :) Ama bu aralar chrome çok yavaş açılıyor 

Atakan tarafından 22/Tem/14 23:54 tarihinde düzenlenmiştir

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Google'dan iyisi varda bizmi kullanmadık ? :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

-google aliskanlik oldugu icin kullaniyorum sanirim.

-dogru oldugundan emin degilim, zaten bazen guncel bilgileri de vermiyor.

-googla dan daha iyi bir engine oldugu aklima geldi evet. Ama dedigim gibi aliskanlik.

- tabi ki denedim. Bing denedim bir ara, sonra yandex sardim biraz. Ama google heryerde oldugu icin, aliskanliktan kurtulmanin yolu yok.

- valla bilemedim simdi oyle pat diye sorunca. clouda aktar butonu olsa iyio lurdu mesela

All I need is a possibility.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

- bazen alışkanlıklarımı değiştirip farklı siteleri denesem de

o hayvani arşiviyle en iyi sonuçları gene google veriyor

bele puşt gibim ibne gibim bişey

- %100 doğru olması imkansız ama aradığıma daha kolay erişiyorum

YekteranBaymedir tarafından 22/Tem/14 23:58 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

Google hayatımıza öyle yerleşmiş ki istemsiz bir şekilde google a giriyoruz, marka bilinirliği çok ve internetin büyük kısmı google olmuş bizim için. Google sonuçları elbette %100 doğru değil seo kasan adamların çöplüğe çevirdiğini düşünüyorum, hatta bir yazı okudum geçenlerde seo ile ilgili: http://mashable.com/2014/07/15/death-of-seo/?utm_cid=mash-com-fb-main-link 

Google'dan daha iyi bir arama motoru kullanmadım bi ara bing kullandım ama bu kullanma istekleri veya alışkanlıkları tamamen o arama motorunun pazarlanması ile ilgili, google'dan önce altavista vardı ve google nedir bilmezdik, google ın da üstüne çıkacak bir şirket var mıdır, olabilir apple yapsa şaşırmam. 

Hoop.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Google.com a erişim sağlamadığı zaman internetin olmadığına inanan bir toplumuz.

Bu yüzden Google..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

resimle arama özelliği bingde yok, yandexde çok dar fazla gelişmemiş, google bu konuda en iyisi bir kıstas olarak.

black implies white, self implies other, life implies death.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Google en büyük veriye sahip olduğu için kullanıyorum. Eğer aynı olanaklara sahip olsa idim başka s.e de onu kullanırdım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

google alışkanlık 

arayüz basit temiz.

örümceği iyi çalışıyor 

Living Death
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

gugıl sevişmeden önce rahatlatmak için masaj yapar, tütsü yakar, bir duble viski ikram eder ortamı daha yumuşatmak için.

gugul alışılmışın dışında hareket eder , orgazm sigarası içerek ortamı kokutmaz. ten kokusunu his etmemi sağlar.

yani gugıl orgazma odaklanmaz. sex in en derin nimetlerinen yararlanmamı sağlar. ten kokusu vucut sıcaklığı hiss ettiğim nefes sesi ve bir anlık az yakalayabildiğim o çıplak huzur.

anlatmak istediğim : arama sonuçlarından çok tamda istediğim şeyi sunar.

işte bu yüzden gugıl.

Toplam Hit: 4805 Toplam Mesaj: 44