N"Oluyo Bana ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

Kafayı tırlatmak üzereyim.Evdeki halimi birisi videoya çekse ya gülersiniz ya üzülürsünüz.Saçma sapan işlerle uğraşıyorum bütün gün..Arta kalan zamanlarda

yemek yiyorum sürekli olarak.Açlık hissini unutmak üzereyim çünkü tokken bile yiyorum.Hiç birşey tad vermiyor artık ne counter,ne puzzle..

Aslında dalga geçtiğim şeyleri allah bir bir kafama vuruyor.Yalnızlık istiyordum yalnız kaldıkça deliriyorum..kız dediğin nedir diyordum şimdi bir kız için 1 aydır

kitap yüzü açamıyorum.Kızlar gibi şiir yazmakta nesi diyordum:Şimdi her ders yapma teşebbüsünde kaleme sarılıp birşeyler yazıyorum sayfalarca...Farklı şeyler ..3 kelimemden birisi o oldu artık,3 lafta bir espiri yapan ben 5 lafta bir saçmalıyorum artık.Dersanede girdiğim 10. denemede kafam öyle dalgın girdimki kağıtta yazan sınıf yerine olağan sınıfıma gittim.10 sınav yazısının sadece sayısını okuyup 10.sıraya oturacak kadar dalgın hale geldim.Sürekli olarak aynı şeyi

düşünmek beni bu hale getiriyor.Can sıkıntısının hat safhasındayım..Play Station oynarken bile sıkılıp bırakıyorum.Derslerde dinlediğimle okulu toparlayan ben

son bir kaç aydır ne işlediğimiz konusunda bir fikre sahip değilim.Dersaneye defter bile götürmüyorum,okulada tabii..Tek bir kitap var sürekli ortada duruyor

o da hocalardan laf yememek için.

Bundan bir kaç hafta öncesine kadar çok uysaldım.Vur elinden al ekmeğini derecesinde,ne anneme kırılırdım ne abime..Ama şimdi aşırı bir sinir var

içimde.Abiminde anneminde boğazını sıkmak istiyorum.Tabi bastırılmış sinir beni dahada delirtiyor.Beni herşey sinirlendiriyor.Elime geçeni parçalamak

istiyorum.Günde 10 saat uyumak istiyorum ve kalk diyeni öldürene kadar dövmek istiyorum.Diyorum ya herşey bir sinir sebebi benim için.Geceleri mahalleden

gelen sesler çok olağanken şimdi hepsi beynimi delen matkap etkisi yapıyor,diğerleri gibi o sesleri çıkartanlardında çenesini kırmak istiyorum.Şuanda elimde bir

silah olsa sonunu düşünmeden 3 4 kişiyi öldürecek durumdayım.Bir psikologa gidip sakinleştirici almak sitiyorum ama ondanda vazgeçiyorum biliyorum

çünkü;İlgi çekme çabasında diyecekler ve bu sefer birisini dövücem..Ve ebn şimdi soruyorum;

Bunlar yaşımdan dolayımı,yoksa ben harbiden kötümüyüm.Beni bu hale bir kız için okulumu değiştirmem dahamı iyi olur sizce.

Konumu silenlere inat kürdüm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

MinervaL bunu yazdı:
    -----------------------------

.Günde 10 saat uyumak istiyorum ve kalk diyeni öldürene kadar dövmek istiyorum.Diyorum ya herşey bir sinir sebebi benim için.

Aynısı bendede oluyor :).. heralde pc hayatına fazla kendimizi veriyoruz o yüzden. tabiki senin okulla alakalı problemler.. birde kız işi var diyorsun. tabi kız işide kafaya takılan bi derttir.

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

yaşadıklarının % 60 ını bende yaşıyorum,

bence sebepleri : 

1)Nesneye olan bagamlılıgın getirdiği dengesiz insan modeli.

2) yaşamın sadece Dünyadan ibaret oldugunu içine tamamen sindirme.

3 ) Tembellik .

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

mobydick64 bunu yazdı:

MinervaL bunu yazdı:

.Günde 10 saat uyumak istiyorum ve kalk diyeni öldürene kadar dövmek istiyorum.Diyorum ya herşey bir sinir sebebi benim için.

Aynısı bendede oluyor :).. heralde pc hayatına fazla kendimizi veriyoruz o yüzden. taiki senin okulla aakalı problemler.. birde kız işi var diyorsun. tabi kız işide kafaya takılan bi derttir.

sorunum sanal işi değil zaten 3 4 gündür geldi net ben sadece düşünmemek istiyorum.İnançlarıma bağlı olmasam manyak gibi içerdim suan

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bana benzemeye baslamıssın,gecmis olsun...

günde 10 saat uyumak mı,bak bu konuda farklıyız,en fazla 5 saat uyuyabiliyorum...

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

Bunlar yaşımdan dolayımı..

---------------

profılde 10 diyo yaşı :|

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    montla sıç

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    17 yaşındayım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    Hocam yaş kaç profilde 10 yazıyor ama yaşını bilmediğim için yorum yapmak istemiyorum şuan.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

benım bi arkdasım var hala daha var kız arkdası yüzüne okuldan atıldı  daha sonra kız arkdası ders calısmam lazım dedı allem etti kullem ettı bızım elemandan ayrıldı bı hafta gecmeden baska elemanlan fıngırdemeye basladı

dıycegım o kıe 17 yaşındasın kendını fazla kasma, rahat ol, kendın için yaşa 8)

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatal_Trag3dy
    Fatal_Trag3dy's avatar
    Dişi

Bunlar kendi kendine çelme takmak vari şeyler...

Yaşını bilmiyorum ya da bakmadım ama "liseli" olduğun gibi bir izlenim oluştu bende...

Eğer öyleyse "liselilerin %90 ı melankolik takılıyor" tezi bir kez daha onaylanacak =))

Edit...

Aha yukarıda yaş verilmiş =))

O zaman bir tek;"eğlence ortamı yarat,geçer bunlar sıkma canını" demek kalıyor sanki...

Toplam Hit: 8737 Toplam Mesaj: 76