N"Oluyo Bana ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scream_vasiyet
    scream_vasiyet's avatar
    Erkek
    hoca monotonluktan olur her şey.mq 20 yaşına geldim hala bi kız için ezilip büzüldümü hatırlamıorum.biraz oluruna bırak rahat takıl ya.çakcan geçcen babacım böle sıkma hiç canını kız muhabbetine.

açım diye ağlama marketleri yağmala xP
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Köpek al,Kuş al vs.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

özgürüm düşüncesi var...herkesi kendi düşüncen gibi görmek istiyorsun...ama olmaz bu.. bazen insanların mahsus gülücük attıklarını  görürkende yumruk atmak isterim. ama olmaz. sabır der susarım. her sabah akşam evimizin önünden otobüs geçiyor fıs fıs hava kaçırıyor sabah kalktığımda gıcık olurum bende mesela.iyisini düşünmek lazım. daha kötüsü olabilirdi gibi falan fişman. yüreğinin kaldıramayacağı yükler olur...bazen koy önüne salıver gitsin..kız sana kanka diyormuş daha ne istiyorsun. sende git kızı sev bu kadar basit :) ilerde pişman olursun kızsız kalınca:) biraz tıngırlı mıngırlı takıl hayata..

kendine farklı küçük hedefler koy. değişik olsun. balık tut. basketbol oyna.sabundan balon yap patlat :)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    aynı şeyleri yaşıyorum yanlızlık ve sessizlik istiyorum en küçük bir gürültü özellikle çocuk sesi sinirimi tepeme çıkarıyor müzik dinleyemiyorum herşeyden çok çabuk sıkılıyorum kendimi yanlız hissediyorum aile bireylerine karşı çok asiyim öyle işte..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkknight
    darkknight's avatar
    Erkek
    Ya hocam al bi 70 lik rakı bak nasıl düzene giriyo hayatın :D

Son Kozum Olsun Zorda Sukunet...
Toplam Hit: 8769 Toplam Mesaj: 76