N"Oluyo Bana ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Fatal_Trag3dy bunu yazdı:
    -----------------------------

Bunlar kendi kendine çelme takmak vari şeyler...

Yaşını bilmiyorum ya da bakmadım ama "liseli" olduğun gibi bir izlenim oluştu bende...

Eğer öyleyse "liselilerin %90 ı melankolik takılıyor" tezi bir kez daha onaylanacak =))

Edit...

Aha yukarıda yaş verilmiş =))

O zaman bir tek;"eğlence ortamı yarat,geçer bunlar sıkma canını" demek kalıyor sanki...

%10 luk kesimdeyim :F

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Yaş 17 hormanların tavana dogru yürüdügü yaşlar.Testesteron bildiginiz gibi agresiflik yapar.Ancak doga bize bunun üstesinden gelmemeiz için şiddet egilimini vermiştir.Biz erkekler takiben ilk toplum hayatından bu yana savaştık.Şunun surasında 100-200 yıl önce modernleşme dalgasına binlerce yıldır,genimize işlemiş alışkanlıgımızı yani şiddeti,modern toplumların yasaklaması ile bastırmak zorunda bırakıldık.Sorun basit çözüm tek git kavga et.Dayak yemek yada atmak önemli degil sadece kavga et...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Dayı ben şu sıralar da çok sinirliyim yani benimkisi testesteronla ilgili değil fakat canım sadece sana sataşmak istiyor adresimi vereyim gelir misin yoksa sana site üzerinden sataşıp mı kendimi tatmin etmeliyim ? Senin önerdiğin gibi her canı sıkılan sinirlenen birileriyle kavga ederse eminim herkesin sorunu çözülür :) Nefsinin kulağına fısıldıklarını da doğanın kanunu diye kabullenip kendini kandırıp vicdanını yamalayanı da ilk defa görüyorum iki dakka oturup aklınla düşün bakalım bu önerin kimin işine yarar ?

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

HolyReform bunu yazdı:
    montla sıç

bencede montla sıç :W 

....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sinir gerizekalılık belirtisidir.Ayrıca vandalizm öğeleri (vurma-kırma-parçalama ) 'da gerizekalılık belirtisidir.Doğal olarak.

Uçbeyin ne kadar zayıfsa o kadar sinirli olunur.Cevabım tamamen bilimseldir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

kovadan 3 kapak alicaksın kardeşim gün aşırı. ilacın bu

o yollardan bende geçtim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paradox21
    Paradox21's avatar
    Erkek
    Ergenlik....:)

SiYaH SaÇ aK DeFtErLe GeLdİN aK SaÇ SiYaH DeFteRLe gİDiosun........
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Ben küçükken havale geçirmişim. Geçirdiğimden bu yana cok sinirli birisiydim. Herşeye sinirleniyordum. Ta ki geçen seneye kadar. Okulda bir çocuk küfür ettiği için ağzını burnunu kırmıştım.

Kendimi tutamıyordum vurdukça vurasım geliyordu :D

Sonra kendimi kontrol etmeyi , herşeyi alttan almayı başardım. Ama küfüre taviz yok. 

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

bu şahsiyetle 13 senedir tanışıgız en yakın dostlarız ikimizde evlerimizde ykaın okulumuzda aynı annemiz babamız birbirini tanır öz kardeşim gibi bişeydir herşeyi çok fazla kafaya takıyosun benim gibi ol az bak bende dert tasa varmı hayat bir filimse koy göte gülümse

ne var ne yoksa SİKTİR ET 

bilirsin beni zaten kimseyi takmam

hayatıma bakar zevk almaya bakarım

ailem ve 1-2 kişi dışında hiçkimse sikimde bile değil

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek

Geçenlerde bana da olmuştu.Fazla uzun süreceğini sanmıyorum,önemli olan böyle durumları fazla zarar yaratmadan,kimsenin kalbini kırmadan atlatabilmek.Ayrıca kendini çabuk toplaman lazım,nede olsa yazın üniversite sınavına çalışacaksın dimi ? Çözüm yolu olarak önereceğim sarı kantaron bitkisi.Bu ot,ucuz bir fiyatla bitkici abilerimizde kolayca temin edilmekte.Eczanelerde de 30-40 tl arasında antidepresan hali satılmakta.Daha fazla bilgi için ;

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=sar%C4%B1+kantaron&btnG=Google%27da+Ara&meta=&aq=f&oq=

Ayrıca bkz.;http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=sar%C4%B1+kantaron

-
Toplam Hit: 8767 Toplam Mesaj: 76