N"Oluyo Bana ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kardeş bunu ciddi olarak yazıyorum benim kayışı koparmadan önceki son halimi anlatıyon eğer kalpte sıkışma vebenzeri bişiler başağrıları ve bayılacakgibi olma veya benzeribişiler işte veya panik atak varsa muhakkak bir doktora git nvroz hastalıklar çabuk çözülür Allah piskoz vermesin

+ben leyaşıtmışsın  eğer sende bir büyümemeye diretme olayı olduysa 17 büyüdüğünü eşekgibi anladığın yaştır böle şeylerde olabilir

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

sana ne olduğunu öğrenmen için  falezlerde bir kaç bira  ısmarlaman gerekiyor bana :)

bunlar yaşının verdiği olağan şeyler . büyüyünce yaş 30 olunca gülümser geçersin.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manialith
    manialith's avatar
    Erkek
    ergenlik...

Im Boned, All Boned.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nos18
    nos18's avatar
    Erkek
    bi hava al bi dışarı gez dolan geçer

Parayla saadet olur, ayse olur, fatma olur...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=N8tqyI6O09w

Senin geçici dermanın bu zat.hele de 2009 modeli bitirir adamı.Öyle her önüne geleni dinleme için daralır sakin ama mecnunsu şeyler dinlemen lazım.Ha bi de sabah ezanı var tabi.Anne kardeşe sinir için de tavsiyem o sinir anında aklını alan şahsın yüzünü tebessümünü gözünün önüne getir,Ailenin sana verdiği emekleri de hiçbir zaman unutma ona göre tavır al.Bu durumlarda en zor şey bi sinirlerine hakim olmak bi de yerinde durabilmek.Duvarları da yumruklama sakın.Msn adresini pm den at benim sınavlar 5 ine bitiyor hoş ben de senin gibi çalışamıyorum adamakıllı ama bitince dertleşiriz.İstersen tabi.Evdeki netimi kıstılar foruma doğru düzgün uğrayamıyorum o yüzden uzun tutup da cevap kargaşasına mahal vermek istemiyorum.Son olarak şunu söyleyeyim O'nun yanında olmaktan başka bu durumun çaresi yoktur.Öteki beriki geçici çareler.Açıkçası yazdıklarının tamamını okumadım şiirle kafa bulurdum her ders yazar oldum kafam dalgın saçmalıyorum diyince gerisi bildiğim bişey zaten.Ben de perşembe günü okuldan gelince kendime bişeyler hazırlayayım ayağına sofraya banyo havlusu koyduydum .Hadi selametle

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    Fatal_Trag3dy bunu yazdı:
    -----------------------------

O zaman bir tek;"eğlence ortamı yarat,geçer bunlar sıkma canını" demek kalıyor sanki...

herkesten beklerdim de senden beklemezdim be fatal :|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    Hocam sen aşık mısın ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

ergenlik deyip tafra yapanları kınıyorum :)

bunu 50 yaşındaki biride yaşayabilir oysaki..

Bu depresyondur açıkça çünkü sebepsiz yere hırçınlaşıyosun,tahammülün bitiyor,sinir ve gerginlik fiziksel olarak vucudu ele geçiriyor..

Çalışmıyorsun,çalışmayıda istemiyorsun,içinde hep intihar duyguları hergünün bitmesi için dua ediyorsun..

Ama böyle gitmeyecek sende biliyorsun ,kaldır kafanıda bak Allah'ın rahmeti herşeye yeter ,umudunu kesmek yaşamını anlamsızlaştırır

Kendine 1 umut ara.

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek
    by_kamu bunu yazdı:
    Hocam sen aşık mısın ?
    hangimiz değiliz ki?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

usta ne yap biliyon mu bi anda bütün bağımlılıklarını(internet, sigara, alkol ... ne warsa) siktir et ondan sonra normal insan gibi yaşamaya çalış gerisi düzelio:D

Tecrübe ile sabitttir:D

NEDEN? (soru olarak)
Toplam Hit: 8771 Toplam Mesaj: 76