folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Notcoin - Telegram Üzerinden Coin Kazanın

Notcoin - Telegram Üzerinden Coin Kazanın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Telegramı kaldırdım geri yükledim.

La benim not coinler nereye gitti :D

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı

borsaya çekim işlemleri için yanılmıyorsam bugün son gün. 16sında listelenecek, güzel bir listeleme olursa güzel de kâr bırakır, herkese bol kazançlar.

14k kastık, 140 $ falan eder diye düşünüyorum. twitterda referans ile milyonlarca kasanlar var, yine onlar parayı cukkalayacak.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    ershn bunu yazdı

borsaya çekim işlemleri için yanılmıyorsam bugün son gün. 16sında listelenecek, güzel bir listeleme olursa güzel de kâr bırakır, herkese bol kazançlar.

14k kastık, 140 $ falan eder diye düşünüyorum. twitterda referans ile milyonlarca kasanlar var, yine onlar parayı cukkalayacak.

Coin listelendikten sonra telegram walletten binance gönderimi yapamıyor muyuz hocam? Kaçırdık mı?

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Coin listelendikten sonra telegram walletten binance gönderimi yapamıyor muyuz hocam? Kaçırdık mı?

Yapılabiliyor diye biliyorum hocam, sadece fazladan bir tane daha fee ücreti ödersiniz onun dışında başka cüzdana göndermede sorun olmaz

wAreX!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    ershn bunu yazdı

hocam hala çekilebilir durumda olması lazım, bi deneyin.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    ershn bunu yazdı

hocam hala çekilebilir durumda olması lazım, bi deneyin.

borsa çekimi için son gün 13 mayıs diyorlardı sanki. 
    ben direkt borsaya çekim talebi verdim.
    cüzdan'da kalan 1 ton'la da wnot aldım bakalım listelendiğinde fiyatlar ne olacak

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Ben direkt stake eyledim. İlk günler millet satış koyar düşer diye düşündüm, acelem yok faz3 bekliycem zaten. 2 ton da telegram üzerinden stake ettim ordanda az buçuk notcoin gelir.. Allah bereket versin :) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Şu anda gönderim sağlanamıyor satışa çıktığında sağlanacakmış sanırım. Yalnız bir sorum olacak bunlar paradan 3 sıfır filan mı attılar

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Şu anda gönderim sağlanamıyor satışa çıktığında sağlanacakmış sanırım. Yalnız bir sorum olacak bunlar paradan 3 sıfır filan mı attılar

evet hocam. uygulamada 1 milyon puan yaptıysanız 1000 adet not token alacaksınız. arz çok yüksek olduğu için böyle bişi yaptılar.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

ben web3 cüzdanıma gönderdim fakat nerede oldugunu göremıyorum yada baktığım yer mi yanlış bilgisi olan varmı ? 

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
Toplam Hit: 6146 Toplam Mesaj: 132
borsa para eth btc kripto coin zengin notcoin bitcon