folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Notcoin - Telegram Üzerinden Coin Kazanın

Notcoin - Telegram Üzerinden Coin Kazanın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Easx bunu yazdı

Bir süredir boost gelmiyor tıklarken. Herhangi bir sebebi var mıdır?

hocam boost a tıkladıktan sonra bi tane uzay mekiği gibi bişi çıkıyor ekrana, ona tıklamazsan boosta başlamaz.

Oyuna ilk başladığımda ona basmadan da ara ara boost geliyordu her oynadığımda. Onlar gitti şimdi sadece o boost kısmındakine bastığımda çıkıyor hocam. Diğerlerini kastettim

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

o ne aralıkta çıkıyor ben de bilmiyorum açıkçası.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

max enerji ve tıklama başına getiriyi seviye kaç yapmak mantıklı bilgin var mı hocam?

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    HolyReform bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

max enerji ve tıklama başına getiriyi seviye kaç yapmak mantıklı bilgin var mı hocam?

ne kadar çok o kadar iyi, ancak elindeki coinleri daha çok harcaman gerekiyor çarpan arttıkça. ben öncelikle 10M a gelmeye çalışıyorum, şu anda multitap 9 level, energy 7 level takılıyorum, auto tap bot da açık.

5,4M civarı kastım, 10M a gelince duruma göre levelleri yükseltebilirim.

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Günlük tüm boostları harcadığımda tıklarken boost gelmiyor. Şu anda 1 tanesini harcamadanbıraktım her tıkladığımda geldi. Bug mı var yoksa başka bir şey mi bilemedim

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

10M not coin biriktirdiğinizde bunu 0.1 TON karşılığında NFT olarak kayıt altına alabiliyorsunuz.

https://t.me/TONContentTurkey adresinden gelişmeleri türkçe olarak takip edebilirsiniz.

İlk günlerinden beri takip ediyorum, uzun zamandır bakmıyordum ama en son NFT'ye dönüştürenler için bir kayıt alınmış tekrar kasmaya başladım. Birkaç gün içinde ben de ilk NFT kuponumu alırım gibi duruyor.

Satmaya kesinlikle yanaşmayacağım gibi duruyor, Telegram'ın da destek olduğu bir proje. Kalsın, ileride değerlenebilir. Android'de autoclik ile kasıyorum bazen, bazen de manuel.

Seviye olarak: multitap 8, enerji 7. yeterli oluyor. fazlası gereksiz harcamaya girer :)

Allah Türktür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı

10M not coin biriktirdiğinizde bunu 0.1 TON karşılığında NFT olarak kayıt altına alabiliyorsunuz.

https://t.me/TONContentTurkey adresinden gelişmeleri türkçe olarak takip edebilirsiniz.

İlk günlerinden beri takip ediyorum, uzun zamandır bakmıyordum ama en son NFT'ye dönüştürenler için bir kayıt alınmış tekrar kasmaya başladım. Birkaç gün içinde ben de ilk NFT kuponumu alırım gibi duruyor.

Satmaya kesinlikle yanaşmayacağım gibi duruyor, Telegram'ın da destek olduğu bir proje. Kalsın, ileride değerlenebilir. Android'de autoclik ile kasıyorum bazen, bazen de manuel.

Seviye olarak: multitap 8, enerji 7. yeterli oluyor. fazlası gereksiz harcamaya girer :)

hocam nft çevirme olayını detaylı anlatabilirsen ilk mesaja ekleyelim?

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Adım 1:

10M notcoin biriktirilmesi gerekiyor, 10M notcoin biriktirildikten sonra adım 2'de bulunan buton aracılığıyla devam edilecek. (buton 2 gözükmüyorsa telegram'ı güncelleyebilirsiniz, yine gözükmüyorsa farklı cihazda açabilir ya da hesabı aç/kapat yapabilirsiniz.)

Adım 2:

Trade butonu ile ilerliyoruz.

Adım 3:

Notcoin -> Voucher adımı ile ilerliyoruz

gelen bilgilendirme ekranından Continue diyoruz.

10M notcoin'i bir NFT kupona dönüştürüyoruz. Bu aşamada bizden 0.06 TON mint ücreti istiyor.

Ekstra bilgiler için:

$ bazlı olarak TON kazanmak istiyorsanız https://t.me/gamee üzerinden oyun oynayabilir, oyunlardan gelen bilet ile çekilişe katılabilir ya da daily spin üzerinden $ kazanabilirsiniz. 10$ olduğunda hesabınıza TON olarak çekebiliyorsunuz.

Örnek görüntü daily spin:

wallet:

Bunlara ekstra olarak mutlaka TON cüzdanı oluşturmalısınız, yukarıdaki gamee işleri için de cüzdana ihtiyaç bulunuyor, cüzdanı bağlamadan işlem yapılamaz. Cüzdan açmak için: https://t.me/wallet adresini kullanabilirsiniz.

Hatırlatmama gerek yok ama sıradan bir telegram hesabı ile işlem yapmazsanız iyi olur, yarın neyin ne olacağı belli olmaz.

Detaylı bilgilendirmeler için mutlaka:https://t.me/notcoin/274 adresindeki mesajı ziyaret etmelisiniz.

Bildiklerim ve anlatacaklarım bu kadardı, ekstra bir şeyler öğrenirsem paylaşırım.

ershn tarafından 17/Mar/24 14:04 tarihinde düzenlenmiştir

Allah Türktür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Adım 1:

10M notcoin biriktirilmesi gerekiyor, 10M notcoin biriktirildikten sonra adım 2'de bulunan buton aracılığıyla devam edilecek. (buton 2 gözükmüyorsa telegram'ı güncelleyebilirsiniz, yine gözükmüyorsa farklı cihazda açabilir ya da hesabı aç/kapat yapabilirsiniz.)

Adım 2:

Trade butonu ile ilerliyoruz.

Adım 3:

Notcoin -> Voucher adımı ile ilerliyoruz

gelen bilgilendirme ekranından Continue diyoruz.

10M notcoin'i bir NFT kupona dönüştürüyoruz. Bu aşamada bizden 0.06 TON mint ücreti istiyor.

Ekstra bilgiler için:

$ bazlı olarak TON kazanmak istiyorsanız https://t.me/gamee üzerinden oyun oynayabilir, oyunlardan gelen bilet ile çekilişe katılabilir ya da daily spin üzerinden $ kazanabilirsiniz. 10$ olduğunda hesabınıza TON olarak çekebiliyorsunuz.

Örnek görüntü daily spin:

wallet:

Bunlara ekstra olarak mutlaka TON cüzdanı oluşturmalısınız, yukarıdaki gamee işleri için de cüzdana ihtiyaç bulunuyor, cüzdanı bağlamadan işlem yapılamaz. Cüzdan açmak için: https://t.me/wallet adresini kullanabilirsiniz.

Hatırlatmama gerek yok ama sıradan bir telegram hesabı ile işlem yapmazsanız iyi olur, yarın neyin ne olacağı belli olmaz.

Detaylı bilgilendirmeler için mutlaka:https://t.me/notcoin/274 adresindeki mesajı ziyaret etmelisiniz.

Bildiklerim ve anlatacaklarım bu kadardı, ekstra bir şeyler öğrenirsem paylaşırım.

Bilgilendirme çok güzel olmuş ellerine sağlık 🙋

Bir de 10 milyon nasıl yapicaz su olayı taktiği olsa 😂

2 milyonda kaldık 🤷🏻‍♂️

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Bilgilendirme çok güzel olmuş ellerine sağlık 🙋

Bir de 10 milyon nasıl yapicaz su olayı taktiği olsa 😂

2 milyonda kaldık 🤷🏻‍♂️

hocam görevleri yaparsan artar diğer türlü manuel işi biraz zor. bir de günlük bot çalışıyor otomatik onun getirisi var. boost ve enerji ile de gideceği nokta sabit. bol ref...

Allah Türktür.
Toplam Hit: 4282 Toplam Mesaj: 106
borsa para eth btc kripto coin zengin notcoin bitcon