Obezmarket.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Evet yeni projem dermişim :)

Guzel bir internet sitesi yapmislar genelde çocukların ve büyük çocukların sagliksiz beslenmelerine yönelik

2. Derece obez olarak beğendim 👍

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Geçen haberler'de  görmüştüm...Ama bence saçma.

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

serkan arada dolaşmaya çık ofiste oturma 2 çocukla nasıl kilo alıyon onu anlatsana 

Yav he he
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

serkan arada dolaşmaya çık ofiste oturma 2 çocukla nasıl kilo alıyon onu anlatsana 

Got göbek kocaman götümü kaldırıp hareket edecek halim yok

Yakinda ağır yasamlar da görürsünüz beni :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

Got göbek kocaman, götümü kaldırıp hareket edecek halim yok.

Yakinda ağır yasamlarda görürsünüz beni :)

^^D

Evin içinde de mi dolanmıyorsun? ne bileyim; salonda TV'nin önünde ileri geri gitmek, daire çizmek filan. @@,'

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

^^D

Evin içinde de mi dolanmıyorsun? ne bileyim; salonda TV'nin önünde ileri geri gitmek, daire çizmek filan. @@,'

Gideceğim zaman bir yere 1 saat hazirlik yapiyorum bir zamanlar zayiftim 130 kiloydum muridler bilir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

nasıl zayıflayacaz amk 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

nasıl zayıflayacaz amk 

Şekeri hayatından çıkar buna çay, tatlı, çikolata dahil.

Yemeklerde ekmeği 1 ufak dilim ile kısıtla.

Pirinç pilavı, cips, bisküvi, kraker, poğaça, simit gibi ıvır zıvır bu tarz şeyleri de  hayatından çıkar.

Her akşam kesintisiz 1.5 saat hızlı tempo yürüyüş yap, sonrasında çok soğuk olmamak şartıyla soğuk suyla duş al.

Sulu yemek miktarını artır, özellikle kuru bakliyata yönel. Akşam yemeklerinde mutlaka çorba ve salata olsun. Hatta mümkünse 2 kase çorba iç.

Yanında biraz fındık fıstık bulundur, öğle yemeği - akşam yemeği aradı acıktıkça yarım avuç atıştır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Evet yeni projem dermişim :)

Guzel bir internet sitesi yapmislar genelde çocukların ve büyük çocukların sagliksiz beslenmelerine yönelik

2. Derece obez olarak beğendim 👍

kurgu güzelmiş, farkındalık için iyi oluyor böyle şeyler. 

DevilKingtr bunu yazdı

nasıl zayıflayacaz amk 

yapabildiğin kadar karatay +  freeletics   ne kadar hantal olursan ol en basic hareketleri bile yapabilirsin hocam ona göre bi plan seçilir. Zor olanı istikrar. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

bi ara zayiftim 130 kiloydum ne hocam. suan kac kilosun

bu ise cozum bulman lazim :)

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

^^D

Gideceğim zaman bir yere 1 saat hazirlik yapiyorum, bir zamanlar zayiftim, 130 kiloydum. muridler bilir.

Merak ettiğim 2 şey var;

1ncisi Oturduğun yerler(hayır totondan bahsetmiyorum) genelde yumuşak mı?

2ncisi Oturduğun yerin Yerden yüksekliği, Diz'in ile Ayak tabanın arasındaki uzunluktan az mı, genelde?  

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2793 Toplam Mesaj: 25
şişko