Obezmarket.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

serkan arada dolaşmaya çık ofiste oturma 2 çocukla nasıl kilo alıyon onu anlatsana 

Got göbek kocaman, götümü kaldırıp hareket edecek halim yok.

Yakinda ağır yasamlarda görürsünüz beni :)

^^D

Evin içinde de mi dolanmıyorsun? ne bileyim; salonda TV'nin önünde ileri geri gitmek, daire çizmek filan. @@,'

Gideceğim zaman bir yere 1 saat hazirlik yapiyorum, bir zamanlar zayiftim, 130 kiloydum. muridler bilir.

Merak ettiğim 2 şey var;

1ncisi Oturduğun yerler(hayır totondan bahsetmiyorum) genelde yumuşak mı?

2ncisi Oturduğun yerin Yerden yüksekliği, Diz'in ile Ayak tabanın arasındaki uzunluktan az mı, genelde?  

Uzunluk önemlimi :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

site çok iyi gördükçe seni hatırlayacam hele hele içeriği zaten perfect :DDD

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

nasıl zayıflayacaz amk 

Hocam sadece ekmeği keserek ve yediğim porsiyonları azaltarak sıfır sporla 95'ten 81 kiloya indim. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    .

Merak ettiğim 2 şey var;

2ncisi Oturduğun yerin Yerden yüksekliği, Diz'in ile Ayak tabanın arasındaki uzunluktan az mı, genelde?  

Cidden merak ettim. Ev, işyeri , otomobil. 

kısa olduğunda hareket kabiliyetin sınırlanıyor. ^^D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    .

Merak ettiğim 2 şey var;

Boyum 165 ordan anla artik

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    .

Merak ettiğim 2 şey var;

Boyum 165 ordan anla artik

pekâlâ. demekki boğazından(yada ümü'ünden ) kısacaksın. @qoqo 'nun dediklerinden devam o zaman. 

Bir de herhalde dalga geçtiğimi düşünüyorsun. 40-50 cm'likTabureye oturmakla 65-70 cm'lik tabureye oturmak arasında ,baya fark var. 

RitmFarbRacourci tarafından 15/Mar/19 15:00 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Ben karnımı zor doyuruyorum, siz nasıl sisman oluyonuz? Makarna bile üç lira olmuş, haciliyonuz mu napiyonuz

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

abi benim şişman insanlarda gördügüm ortak özellik ağzınız hiç boş durmuyor ve bunun farkında değilsiniz...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hayırlı olsun 

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Zayıflamak isteyenler gömülü diş varsa onu çektirsin hele tam gömukse kemik kaldırıyorsak 1 hafta çorba içiyorsun :F

edit: sigara bırakmak isteyenler için de ideal 3-4 gün sigara yasak zaten 

Dentist tarafından 15/Mar/19 18:21 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2822 Toplam Mesaj: 25
şişko