folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Öldürmeden Adam Bıçaklama

Öldürmeden Adam Bıçaklama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    Neresine sokayım, ne kadar sokayım ?
    Ama adam ölmeyecek ve sakat kalmayacak. Sadece bıçağın girdiği acı ve oluk oluk KAN :) evt bunu istiyorum. Ama emin olmayan yazmasın. Gerçekten emin oLanlar yazsın. Hiç bıçaklayan veya bıçaklanan var mı :) Anlatın...

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Bacaklarına, Kollarına , Götüne tak kaslı ve etli bölgelere :)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    tabiki baldir.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    töbe töbe ya.mubarek gün.

All I need is a possibility.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Hacı götüne takki her oturdugunda seni hatırlasın buna daha cok dert koyar.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cybow
    Cybow's avatar
    Erkek

baldır kısmına ama şu şekilde;

zart die kemiğe dokundurursan sakat kalır ama baldırın 2 bacağın orta tarafına saplıcan.baya kan akar 2-3 gün sargıda kalır.

Edit:ha bide  keskin bi bışakla yap bunu dokundum mu girsin ;)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

ucundan tutarak bir santim dışarda kalacak şekilde diz diz altına kadar bi iki darbe diz üstünden vurursan 3 milyar para cezası bide hapis istemi adam öldürmeye kasıttan diz kapagı altı yarama cezası yok

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

diz kapağı üstünden zaten sakatlama olasılığı yok muydu? neyse azrail baba diz kapağı olayı da dediğin için saol :D demek diz kapağından aşağa sorun yok. iyi :)

hea aklıma geldi. Benim bi arkadaşım baldırına falçata girmişti arkadaşla şakalaşırklen. Epeyi zırıltısı oldu işin. Ve o Arkadaşımın en iyi arakdaşı (2side benim iyi arkadaşım) o da diz kapağının hemen üstünden,yan taraftan yalansız 3 cm kadar ekmek bıçağı girdi :D:D piç eser abi dikledi ona :D:D onun da davası mavası oldu, altattık. yolda koşuyodu taam mı baktı bize sırıtarak koşmaya devam ediyodu. eser abide biyerden ekmek bıçağı bulmuş. Akrep yakalamıştık ona işkence ediyoduk. Eser abi gördü benim arkdaşı fırlattı ona bıçağı. hopp diklendi ak :D:D:D:Dddd / çok acımıştım ama :/

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

alt bacağa saplayacaksın abi tam şu yandan bakınca kaslarla kemiğin ayrıldğı yeri göstersen çöküntü vardır oraya sokacan

boş bölge orası sakat kalma yada çok kan kaybetme riski olmaz...

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı:
    -----------------------------
    tabiki baldir.
    -----------------------------
    Büyük acı verir ve asla öldürmez..
    Adam mallık yapıp hastaneye gitmezse kan kaybından ölür o ayrı :)
    ama en kolay bıçaklanacak bölge baldırdır..
    Kolay gele..

Selametle (f)

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Daha once yapmadıgın hatta soyle dıyım kavgayı bile edemedigin cok belli neden mi

1.si bıcak vs yaralama olayında delikanlılıklarda su vardır ya CEKERSİN ÖLDÜRÜRSÜN yada bilek gücünle kavga edersin

kavgaların kotu bısı oldugunu anlatmama gerek bile yok ama şuna emın ol sen onu bıcaklarsan o da ölmezse bu işin sonu gelmez şahsen bıcaklanmış ve bıcaklamış biri olarak ben kavgamın tam 10 defa bıcak darbesınden sonra bitirdim o da araya kişiler girdi o yuzden yoksa ya o ölücekti ya ben anladın mı dedigimi ama yok ben illa yapıcam diyosan omuzundan bıcakla ordan ölmez

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
Toplam Hit: 30248 Toplam Mesaj: 57