folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ölümden Sonrası Warmı?

Ölümden Sonrası Warmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oguzhanbaba
    oguzhanbaba's avatar
    Erkek
     eee, naapak yani?

Yalnız Bir ordudur Kendi çölünde Sonsuz savaşlarında Hep yener Kendi ordusunu.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
      inandık ve neyimizi kaybettik inanmadık ne kazandık
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnite
    hypnite's avatar
    Erkek

şu bizim pascal teoremini çıkaran pascalın bir sözü var:

eğer tanrı yoksa,insan ona inanmayarak hiçbirşey kaybetmez,fakat eğer tanrı varsa ona inanmayarak herşeyini kaybeder.

inançsız olmak bir tercih meselesi,ancak bu sözü etrafta inançsız olupta sanki evrenin sırrını çözmüş gibi afra tafra yapan ve millete sanki tek gerçeği kendi billiyormuş gibi davrananlara söylüyorum.ölümden sonra hayat var .gidip te gelen varmı diyenlere peygamberler'in sözü varya inanana da düşünenede yeter... (önyargısız düşenene yalnız)

courage is found in unlikely places
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnite
    hypnite's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

ben çok kişi gördüm adam dine inanmıyor allahın varlığına inanıyor bana yaratıcı vardır gerisine karışmam falan diyordu ancak bilemiyorum büyük ihtimalle allah var..

tanrı herşeyi yaratacak sonra gerisine karışmayacak,çocuğunu yetiştiren bir anne yada bir baba nasıl ki ona hayatla ilgili bazı şeyler öğretiyorsa onu eğitiyorsa doğru bir insan olsun diye tanrı da yarattığı insanı doğruyu bulsun peygmberler ve din aracılığıyla yetiştiriyordur....

courage is found in unlikely places
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    allahı kim yarattı gözüm peygamberi kitabı falan geçelim bu sorunun cevabı nerde_?

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    oguzhanbaba bunu yazdı:

eee, naapak yani?

eski konuları desmeyelım

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

computerwolf bunu yazdı:

allahı kim yarattı gözüm peygamberi kitabı falan geçelim bu sorunun cevabı nerde_?

Ihlas Suresi

Bismillahirrahmanirrahim 112/1. De ki O Allah bir tektir. 112/2. Allah her seyden mustagni ve her sey O'na muhtactir. 112/3. O dogurmamis ve dogmamistir. 112/4. Hic bir sey O'na denk degildir.

"Less is More"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kaanabak bunu yazdı:

computerwolf bunu yazdı:

Ihlas Suresi

Bismillahirrahmanirrahim 112/1. De ki O Allah bir tektir. 112/2. Allah her seyden mustagni ve her sey O'na muhtactir. 112/3. O dogurmamis ve dogmamistir. 112/4. Hic bir sey O'na denk degildir.

yapma ya....demek o vardı onu sorgulayamıyoruz yani zaten bunun için bu memleket geri kaldı...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Ölümden sonrası vardır...

Bakın ne güzel söylüyorum hemde kesin var ..

Bunu diyemiyen müslüman değildir...Müslümanlık tamamen inanmak demek zaten beyler..Bunu buraya yazan kisi bile müslüman sayılmaz yani ...

The king is bleeding.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Computer Allah her zaman vardı töbe töbe salak salak konusma olum

İnsan beyni herşeyi düsünmeye yetmez bunlarda mantık arama,sonsuzluğa kafan basıyomu senin?mesela yani bunada basmaz uraşma urastıkça günaha giricen ben de bi ara düsünüyodum :)))

The king is bleeding.
Toplam Hit: 24949 Toplam Mesaj: 113