folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Oradaydım (Belgesel)-(Deniz Gezmis-Yusuf ASLAN)

Oradaydım (Belgesel)-(Deniz Gezmis-Yusuf ASLAN)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    Ok kardeş.İndir izle ondan sonra paslaşırız

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    arkadas hakli tam bagimsiz turkiye diyerek gittiler ipe ve bir an olsun sevdalarindan vazgecmediler sonuna kadar ataturkcuyduler ama onlari anlamak istemeyenler yada anlayipta anlamamazliktan gelenler hakkindan geldiler vatan saolsun bir deniz gider bir deniz gelir!

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mc_rapier
    mc_rapier's avatar
    Erkek
    beyler part1 indi part 2 de iniyo nasil birlestirecez yada birlestirme gibi bir sey olacak mi part 1 i extrack yaptıgımda hata verdi . nasil olacak ?

ID no su 19140 olan mürid
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

lagandery öle deme..Bu yaşıma kadar bende bu adamarı duyunca sinir oluoyodum çünkü tanımıyordum..Kötü dediler kötü belledik.. Kötü anlattırıyolar Deniz Gezmiş'leri gençlere ki gençlerde doğru yolda savaşma arzusu uyanmasın.
    Ben şimdi çok utanıyorm ki bu adama çok sövdüm zamanında ama artık anladım..

Adını duyunca sövenler..Birazcık araştırın ya gözünüzü seveyim..

Edit : ergen Türkçeme sokayım.

MaviGozluDev tarafından 25/Ara/12 01:59 tarihinde düzenlenmiştir

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mc_rapier
    mc_rapier's avatar
    Erkek
    indirdik te quick time la acilmiyo mplayer la da acilmiyo ?? hangi player la acacaz ?

ID no su 19140 olan mürid
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    ya bi siktirn gidn denz geçmiş o.ç nin teki! mc_rapier senn pedernde agzına saaLık ;)

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengeee
    dengeee's avatar
    Erkek
    3 sizden 3 bizden hesaaaabı....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    agzini topla arkadas sevmiyosan da icinde sevme sövüpde kendini alcaltma ..daha fazla yorumda bile bulunmaya gerek yok

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    terbiyeni takin arkadasim amerikan usakligina son vermek isteyen insanlara kufur ediyorsun arkasinda durmuyosanda yorum yapma ve sus!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Denizin bir sözü ;mahkemede söyledigi sözler bunlar
    Türkiyede gaflet gagalet vede hiyanet icinde bulunanlar varsa onlar amerikan emperyalizmiyle isbirligi yapan cikarcilardir. Bizlerin tek istedigi tam bagimsiz ve gercekten demokratik turkiyedir hepbu özlem icinde yasadik.Ölene kadar bu mücadelemiz devam edecektir.Osmanli mahkemesi kurtulus savasini yapmak icin samsuna cikanlara idam cezasi vermistir.İstanbulda sarayda oturanlarda onlara eşkıya demistir.Bu gun mahkemeniz tarafindan ulkemizi amerikan emperyalizminden kurtarmak isteyen bizlere verilmeye calisilan isim gibi gibi.1922 /23 lozan mutarekeleri sonralari bagriniza bastiginiz amerika size ates puskuruyor.Amerikan senatoru buschov lozan antlasmani konusurken söyle diyor ;anlasma timurlent kadar hunlar korkunc ivan kadar sefil ve kafa taslari piramitleri uzerine oturmuş cengiz han kadar kepaze olan bir diktatorun zekice kurnazca politikasinin toplamidir.Evet amerikan senatorunun diktator diye tanimladigi kisi Mustafa Kemal Ataturk'tür!

Toplam Hit: 8329 Toplam Mesaj: 52