folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Oradaydım (Belgesel)-(Deniz Gezmis-Yusuf ASLAN)

Oradaydım (Belgesel)-(Deniz Gezmis-Yusuf ASLAN)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    Bozcan haddini bil ağzını topla.Daha senin gibi dünkü bokların o lafı söylemeye hakkı yok.Sen hayatında kaç kere devrim yapmaya çalıştın.Bırak yapmayı düşünemessin bile.Geçmişini ne yaptıklarını ne yapmaya çalıştıklarını bilmeden terbiyesizce konuşma.Eğer TAM BAĞIMSIZ EMPERYALİZM İN OLMADIĞI bir ülke istemek suçsa o zaman bende vatan hayiniyim.Ve Türkiyenin yarısından çoğuda böyle

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    Mc_Rapier part1 i extract dediğin zaman part2 de otomatik olarak çıkıyo.Dosya avi formatında winampta açmayı dene olmazsa mediaplayerdan araçlar/seçenekler/dosya türlerine gir *.avi ye tik koy oda olmazsa google da arat codec for avi die gelir zaten indirir kurarsın

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    Ulan Deniz Deniz Diye Bağırırsınız :

Deniz Türkiye"li Önkuzu Türktü
    Ayyıldız bayrağı en büyük farktı
    Evita sevenler Ülküden korktu
    Uyan uyan Türk evladı uyuma uyan
    Otuz kupona alınmadı bu vatan

Hanginiz Dursun Önkuzuyu Bİliyorsunuz Vatan İçin yağlı Kazıklara Gecirilen Önkuzuyu Hanginiz Bu adamı Bİliyorsunuz BU adamıda Devlet Öldürdü BU adamda emperyalizme kapitalizme faşizme komunizme karsı savaşıyordu Hepsi Türkiye Ve Türk Milleti İçindi...! Ama Daha Dün surdan burdan denizi duymus adamlar bi bok bilmeden gelir burda deniz deniz diye yırtınır tmm deniz ii yapmıs helal olsun Emperyalizme karsı ama biraz olsun milliyetcilik yoktu..! Lideri Che idi aklında sadece türkiyecilik vardı Türkcülük yoktu..! Bazı seyleri öğrenmek gerek benle tartısmaya girmeyin 7 sene siyaset içinde bulundum..!

BAN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    çok saol hemen indiriyom

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    golgeler yanlışın var kardeşim o dursun önkuzu ve komunistler tarafından katledildi.
    ayrıca bırakın bu palavraları deniz tam bağımsızcıymış bilmem neymiş.
    millet kendi kararını kendi verir işimize bakalım

... sorcerer & musket ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Ya bu aslında aynı oyunun oynanması sonucu çıkan yan ürünler. 50lerde dpci chpci diye iki kutba bölündük. 60-70lerde sağcı solcu diye bölündük. Sora pkk çıktı. Şimdi laik, dinci diye bölünüyoruz. Bu film hep aynı. O kahramanlar ise maalesef yan aktör. Gerçekten inandıkları şeyler için ölmüşler, bu takdir edilmeli; ama inandıkları şeyler aslında Türkiye'nin istikrarını bozmak için dış güçlerin oynadıkları oyunlardı. Biri çıkana kadar bu böyle gidecek.

Bence ideolajilerden önce "insan" olmak önemli. Sağcı ya da Solcu olmadan önce "insan" olmalıyız. Her ideoloji aslında insanlara iyi yaşatma amacıyla ortaya çıkar; ama o kadar kalıplaştı ki o ideoloji için insanlıdışı şeyler yapılıyor ve "ideolojimiz böyle abi" diyorlar.
    Lütfen önce insan olalım.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bazılarımız hale Deniz Gezmiş gibi bir insanın fikirlerini tanımadan yorumlarda bulunuyor bu doğru bi olay deildir

bunu bi dinleyin bence

http://www.hemenpaylas.com/download/1002477/01-_Denizlerin_Turkusu.rar.html

rar: ibrahimeren

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    Kokainman:
    golgeler yanlışın var kardeşim o dursun önkuzu ve komunistler tarafından katledildi.
    ----------------------------------------------------------------
    kardes Ülkücü harekatın Devleri Ansiklopedisine br göz at istersen devletin basındakiler neydi ve onu neden kazığa gecirdiler..

BAN
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    legandary eyw kardeşim ;)

punto cero
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yiyin yine birbirinizi amk.Aylarca nediye bagirdik...hala sag-sol kavgasi yapin siz.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 8339 Toplam Mesaj: 52