folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Osm Oynayan Var Mı? Beraber Oynayalım.

Osm Oynayan Var Mı? Beraber Oynayalım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Özel Lig kurdum oynamak isteyen varsa kullanıcı adını yazsın. ☺ 

Lig:

1. Sezon: Türkiye ligi

2. Sezon: İngiltere ligi

İlk sezonu Tbt sıralamasında ilk 3 te tamamlayan kişiler sonraki sezonda İngiltere liginde istediği takım ile başlayabilecekler. Söz :) 

Türkiye ligini bitirmeyenleri İngiltere ligine almayacağım. Yani İngiltere ligine giriş şartı 1. Sezon Türkiye ligini tamamlamak. :)

(Fb, gs, bjk başakşehir dolu diğerleri boştur şu an)

+ Tutulursa 3. Sezon Almanya alabilirim. ☺

Bu ligi açmak için biraz para verip token aldım. Ref link vermiyorum. Ama yardımcı olmak isteyen varsa benim referans linkimi özel mesaj olarak gönderebilirim. 50 token veriyor bana, hiç yoktan iyidir diye düşündüm. Kayıt olurken içinden iyilik yapmak isteyen varsa bana ö.m. atsın :)

Güncelleme:

Talep üzerine kalan takımlar ile müritler arasında kura çekilecek, verilen takımlar iptal. Şu ana kadar katılımcı sayısı 7 o yüzden kalan en iyi 7 takımı belirledim. 

Bursaspor, Konyaspor, Sivasspor, Göztepe, Alanyaspor, Osmanlıspor, Kayserispor

Katılım olursa daha çok takım var dahil edebilirim listeye.. 

Çekilişe katılanlar: @livane @crystalmeth @ilteris @pizot @solutionman @DarkSkull @HanDSomE

----------Çekiliş Sonuçları------------

@solitioman - Kayserispor (nick: Saltughan)

@livane - Konyaspor (nick: livane000) 

@pizot - Göztepe (nick: pizot56) 

@HanDSomE - Sivasspor (nick: OzdemirErtan) 

@crystalmeth - Bursaspor (nick: BlackS0und) 

@Darkskull - Alanyaspor (nick: Darrkkness) 

@sksokullu - Osmanlıspor (nick: sksokullu) 

https://www.cekilisyap.com/tbt-osm-takm-sras-belirleme-cekilisi

https://www.cekilisyap.com/tbt-osm-takm-sras-sonuclarna-gore-murit-belirleme-cekilisi

Takımları belli olan müritler istedikleri zaman lige başlamak için osm den bana mesaj atabilirler. Kolay gelsin :)

---------------------------

Lig hakkında Tbt sıralamaları haftalık olarak burada yayınlanacaktır. ☺ 

adamhakli tarafından 05/Mar/18 08:24 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

senelerdir oynarım.  toplu bir oyun olacaksa ingiltereden başlayabiliriz

edit : konuyu okumayıp başlıktan daldım. birlkite oynayalım deyip kendi istediğin ligi açarsan o iş tutmaz :) 

KotomineKirei tarafından 02/Mar/18 21:35 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

senelerdir oynarım.  toplu bir oyun olacaksa ingiltereden başlayabiliriz

edit : konuyu okumayıp başlıktan daldım. birlkite oynayalım deyip kendi istediğin ligi açarsan o iş tutmaz :) 

Malesef hocam Türkiye ile başlayacağız İngiltere ile devam edeceğiz. :) 

İş olsun diye değil zevk amaçlı düşündüm. Hoş Türkiye ligi de fena bi lig değil. Maksat eğlence yani.. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

İş olsun diye değil zevk amaçlı düşündüm. Hoş Türkiye ligi de fena bi lig değil. Maksat eğlence yani.. 

fena değil dediğin ligde 4 takım dışında geriye kalanlarla kim oynar allasen ? İngilterede hiç yoksa 8 takımda insanlar aktif bir şekilde oynar. türkiye ligi olursa fb gs bjk seçilip kalan takımlarla da kimse oynamaz. benim düşüncem tabi, size iyi eğlenceler

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

fena değil dediğin ligde 4 takım dışında geriye kalanlarla kim oynar allasen ? İngilterede hiç yoksa 8 takımda insanlar aktif bir şekilde oynar. türkiye ligi olursa fb gs bjk seçilip kalan takımlarla da kimse oynamaz. benim düşüncem tabi, size iyi eğlenceler

Teklif var ısrar yok. En düşük bütçeli Karabüksporla ligi 2. bitiren kişileri tanıyorum. Çokta düşünmeyin üzerinde hocam. Hem küçük bi kulübü iyi bir yerlere getirmek daha zevkli oluyor. Kasımpaşa kullanıyorum kadro değeri 185m yeni oldu şu an 20. Hafta 4.yüm. ☺

Hem daha İstanbul Başakşehir, Bursaspor, Osmanlı,  Trabzonspor boş, bunlarla 1. olmak hiç zor değil :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

nasıl bişiy bu var mı geympıley i? 

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

nasıl bişiy bu var mı geympıley i? 

https://eksisozluk.com/online-soccer-manager--1575973

Simulasyon oyunu hocam. ☺ 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

daha önce hiç oynamadım ama indirdim şimdi yaz beni hocam.

Id:BlackS0und

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

gelirim ben de nick: ilteris nasıl kaydolacağuk

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

İndireceksiniz sonra bi ligde başlayacaksınız. Şimdi siz ilk olduğunuz için sizi bi lige atacak. Sezon başlayınca istifa edip benim lige geleceksiniz.. 2-3 gün sürüyor ne kadar erken yüklerseniz o kadar erken gelirsiniz benim lige :)

İstediğiniz takımı rezerve ederim. Trabzonspor doldu dün bu arada. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

İndireceksiniz sonra bi ligde başlayacaksınız. Şimdi siz ilk olduğunuz için sizi bi lige atacak. Sezon başlayınca istifa edip benim lige geleceksiniz.. 2-3 gün sürüyor ne kadar erken yüklerseniz o kadar erken gelirsiniz benim lige :)

İstediğiniz takımı rezerve ederim. Trabzonspor doldu dün bu arada. 

bana bursayı rezervle hocam 

“Fortes Fortuna Adiuvat”
Toplam Hit: 8823 Toplam Mesaj: 83
oyun android online manager soccer osm