folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Osm Oynayan Var Mı? Beraber Oynayalım.

Osm Oynayan Var Mı? Beraber Oynayalım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Monopoly gibi oyun :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stremauncion
    Stremauncion's avatar
    Homo

varmı takım zevkine oynayayım bende 

Nick: Stremauncion

Yaptıklarım için pişman değilim aklım hâlâ yapmadıklarımda. Bu hayatta unutulan değil iz bırakan ol.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    adamhakli bunu yazdı
    maserati bunu yazdı

Türkiye ligine katılıp Tbt sıralamasında ilk 3 e girersen ücretsiz alırım hocam seni öteki türlü maddiyata biraz ortak çıkman gerekecek İngiltere ligi için. Haksızlık olur çünkü seni direk alırsam. :) 

Sıkıntı yok hocam, şuanda inat ettim romaya vermeyeceğim o kupayı :) , hatta benim lig bitsin bi yeni yıl ligi oluşturabilirim, 8 takım var orada hem hızlı biter hemde biz bize takılırız. 

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı
    maserati bunu yazdı

Türkiye ligine katılıp Tbt sıralamasında ilk 3 e girersen ücretsiz alırım hocam seni öteki türlü maddiyata biraz ortak çıkman gerekecek İngiltere ligi için. Haksızlık olur çünkü seni direk alırsam. :) 

Sıkıntı yok hocam, şuanda inat ettim romaya vermeyeceğim o kupayı :) , hatta benim lig bitsin bi yeni yıl ligi oluşturabilirim, 8 takım var orada hem hızlı biter hemde biz bize takılırız. 

Courtois 208m çıkmışsa kaç kaç kaç 😂

Olur hocam haberleşelim muhakkak ;) 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

İngiltere’de oynayacak olan varsa 1-2 güne takımlar boşalıyor. Yeni lig açabilirim, İtalya da olabilir takım seçeneği çok çünkü. 

İngiltere : city, united, Arsenal,Liverpool, chelsea, tottenham, everton, ve 1-2 takım daha. 

İtalya : juventus, milan, inter, roma, napoli ve 1-2 tane daha. 

Almanya: bayern, Dortmund, schalke, gladbach, frankfurt ve 1-2 oynanabilir takım daha. 

edit : daha varmış benim sezonların bitmesine. o arada tokenleri tamamlar açarım.

KotomineKirei tarafından 05/Mar/18 23:13 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Ben de Yeni Malatya Spor'u aldım. Hedefi 15. olabilmek. Bakalım hedefini yakalayabilecek miyim, yakalayabilirsem ne kadar üzerine çıkarabileceğim :)

Mustafa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    Moustafa bunu yazdı

Ben de Yeni Malatya Spor'u aldım. Hedefi 15. olabilmek. Bakalım hedefini yakalayabilecek miyim, yakalayabilirsem ne kadar üzerine çıkarabileceğim :)

Hadi bakalım ☺ 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

İngiltere’de oynayacak olan varsa 1-2 güne takımlar boşalıyor. Yeni lig açabilirim, İtalya da olabilir takım seçeneği çok çünkü. 

İngiltere : city, united, Arsenal,Liverpool, chelsea, tottenham, everton, ve 1-2 takım daha. 

İtalya : juventus, milan, inter, roma, napoli ve 1-2 tane daha. 

Almanya: bayern, Dortmund, schalke, gladbach, frankfurt ve 1-2 oynanabilir takım daha. 

edit : daha varmış benim sezonların bitmesine. o arada tokenleri tamamlar açarım.

Hocam 2. sezon olarak İngiltere yerine önerebileceğin bi lig var mı?

Şu an farkettim İngiltere ligininde lisanslarını almamışlar tıpkı Türkiye gibi. Daha iyi bi lig varsa onu açayım diyorum.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

İlk haftanın ilk 3'ü :)

1. @solitioman - Kayserispor (nick: Saltughan)

2. @pizot - Göztepe (nick: pizot56)

3. @livane - Konyaspor (nick: livane000) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Kazananlar 

1. @pizot - Göztepe (nick: pizot56) 

2. @solitioman - Kayserispor (nick: Saltughan)

3. @sksokullu - Osmanlıspor (nick: sksokullu)

Toplam Hit: 8820 Toplam Mesaj: 83
oyun android online manager soccer osm