folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Osm Oynayan Var Mı? Beraber Oynayalım.

Osm Oynayan Var Mı? Beraber Oynayalım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

hocam sen bizi ligemi çağırıyorsun. davetiye gelmedide. bide maç saati geri sayım yaptı. sayım bitti maç oynanıyor yazıyor ama maç yok. oyunu pek anlamadım.

Bu akşam ki çekilişte hangi takım çıkarsa sana onu sana vereceğim ligde. Oyun Simulasyon oyunu,  takımı ayarlayacaksın maç saatine kadar süren var. Sonra maç başlayacak ve peşine Simulasyon tamamlanınca sana maçın özeti gelecek hocam. Basit bi işleyişi var kurcaladıkça çözersin hocam. Zaten oyunu güzel yapan şey diğer manager oyunlarına göre basitliği sevilen tarafı. 

tamamdır hocam bastık istifayı bekliyoruz aksamı. güzel takım düşer inş :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

tamamdır hocam bastık istifayı bekliyoruz aksamı. güzel takım düşer inş :D

Hadi İnşallah bakalım :)) 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Ref için @solutionman hocama teşekkür ederim. Bu arada şunu da öğrenmiş olduk. Ref linkim üzerinden direk üye olan ligimden beklemeden başlıyor oyuna :)

3 kişi direk başlayacak bu akşam sonuçlar açıklanır açıklanmaz :)) 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solutionman
    solutionman's avatar
    Erkek

1. Ankara da olduğum için direkt GB istiyorum.Mümkünse. 

2. Çekiliş yapıldıktan sonra kendi arasında takım değiştirmek isteyen olursa diye belirli bir süre verelim.

3. hem gece 11 de çekiliş olacağı için sabaha kadar değişim süesi tanınabilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Oyundaki nickim Darrkkness . Takım mı veriyorsunuz davetiye mi ne olacaksa verirsiniz artık. Kayıt oldum başka hiçbir şey yapmadım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Oyundaki nickim Darrkkness . Takım mı veriyorsunuz davetiye mi ne olacaksa verirsiniz artık. Kayıt oldum başka hiçbir şey yapmadım.

İstediğin özel bi takım var mı hocam. Yoksa direk kalan en iyilerden ben seçip atayım mı çekiliş listesine takım? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

Almışsın iyi takımları kurdum gelin diyorsun :)

Hoca o iş öyle olmaz, bi tarih saat verilir, online çekiliş yapılır kime hangi takım gelirse paylaşırsın oynarız.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı

Almışsın iyi takımları kurdum gelin diyorsun :)

Hoca o iş öyle olmaz, bi tarih saat verilir, online çekiliş yapılır kime hangi takım gelirse paylaşırsın oynarız.

Hocam 5 arkadaş para verdik token alıp Türkiye ligi kurduk. Takımları seçtik. Sonrasında herkese açık yapacaktık ligi ama ben dedim ki durun benim arkadaşlarım(Tbt) var onlardan alırız. Sonra düşündüm ki yok ayıp olur düşük takımlar var olmaz dedim. Ama sonrasında 2. Sezon olarak İngiltere ligi belirledik ona da para vereceğiz açmak için dedim o ki para veriyoruz diğer oyuncuları benim tarikatten seçelim. E seçim nasıl olcak Türkiye liginde Tbt sıralamasına giren ilk 3 kişiyi direk İngiltere ligine ücretsiz almak olsun dedim. Kabul ettiler. Edecekler de ben ne dersem o olur. Kimseyi zarara uğratmayacağımı bilirler az çok. Yani sen merak etme hocam çok düşündüm sizlere bi yanlış yapmamak için. ALLAHa şükürler olsun yapmadım da. Hem emin ol düşük takımı kafa yorarak hedefte tamamlamak çok zevkli oluyor. Bi de arkadaş ortamı olunca sohbet muhabbet doyumsuz :)

Tekrar ediyorum. TBT içinde kendi sıralamasını dikkate alacağım. Ligde ilk 3 e girmenize gerek yok yani. Ben böyle bişe beklemiyorum. ;) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

Ben de takılıyorum bir süredir, 4 gün öncesine kadar 1. idim, Juventus ve Roma antrenman basmışlar maçtan önce geri dusmusum, tr ligi olmazda İngiltere ligine gelirim.

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı

Türkiye ligine katılıp Tbt sıralamasında ilk 3 e girersen ücretsiz alırım hocam seni öteki türlü maddiyata biraz ortak çıkman gerekecek İngiltere ligi için. Haksızlık olur çünkü seni direk alırsam. :) 

Toplam Hit: 8842 Toplam Mesaj: 83
oyun android online manager soccer osm